St. Tropez

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ellaa, Módosítva: 2014. január 27.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

sandornoemi5

2020. július 26.

Elégedett vagyok a termékkel! A színe nagyon természetes napbarnított bőr (kicsit zöld tónusú,oliva), lemosás után is közepes színe marad nem túl erős valahogy igazodik a bőrhöz. Miután lekenem magam mindig igazi szep csoki barna vagyok. :) :) Az illata kellemes virágos én később sem érzek rajta önbarnító szagot. Hab állaga miatt nagyon könnyű eloszlatni, sűrű.Használat előtt érdemes jól felrázni.Nagyon alapos radírozás után szoktam felvinni nem szoktam csak a száraz részeket hidratálni.
Elég könnyű leradírozni ellentétben az olcsóbb fajtákkal amiket eddig próbáltam. Az összetevőivel is elégedett vagyok. Tartósságát tekintve 5 nap de jóindulattal egy hetet kibír, ha nem tesszük meg a kellő előkészületeket kophat foltosan. Ennél jobbat még nem találtam. Ár érték arányban drága de 2 hónapot kibír heti használattal tehát 5000 ft/hónap ennyit hajlandó vagyok rá áldozni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 26.

Terkabarka

2018. november 13.

Nagyon szép természetes sötétbarna színt ad, szerintem télre sem túlzás (kb olyan színt ad, mintha rendszeresen járnék szoliba, de azért túlzásba sem vinném) A tartósságán bőven lenne még mit javítani, rólam 4 nap alatt szinte teljesen lekopik és az illata számomra túl erős (legalább jó lenne, de még azt sem mondhatom)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 13.

Ricky001

2017. július 13.

Én ezzel vagyok elégedett igazán, imádom a csokibarna bőrt és ezzel elérhető. Tényleg csak nyáron, télen csak ha az ember azt akarja, hogy más etnikumok közé sorolják. Nekem a felvitellel nem volt gondom, de szigorúan csak applikátorral, kézzel is megoldható, de utána számítsunk rá, hogy a tenyerünk és szép barnás-zöldes lesz és jó sok kézmosás kell, mire eltűnik. A térdemnél és a bokámnál szokott gondot okozni az eloszlatás, ott mindig picit sötétebb, de ez nem a termék hibája. Két-három naponta használom így nyáron, lekoptatni, egyenletesen leradírozni még sosem sikerült, szóval van szintén két-három nap, mikor inkább hoszúnadrágot húzok és esténként megharcolunk egymással a zuhany alatt, hogy végre eltávolítsam az egészet és új színt vigyek fel. Volt, hogy a térdemről sarokreszelővel szedtem le :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 13.

Ellaa

2013. október 7.

Jó régen töltöttem fel ezt az önbarnítót :) Nem is használtam sokat, inkább csak a lábamra. Azért vettem meg, mivel azt irták róla, hogy nincs önbarnító szaga és nagyon szép sötét barna színünk lesz tőle. Valóban kellemes virágos-friss illata van, ami nem változik órák múlva sem, sőt lemosás után sem jön elő az a tipikus barnító szag.
A színéről... Ha keveset kentem fel, akkor halvány sárgás-zöldes barnás színem volt. Ha bőségesen kentem igazi csokibaba színem lett, ami nem rossz, ha nyáron vagy bizonyos események előtt használom, de az őszi/téli időszakban nekem sok. Emiatt nem vonok le csillagot, viszont nagyon nehéz szépen eloszlatni a bőrön, hiába használtam hozzá applikátort. Másrészt ogre lánynak éreztem magam, mivel sötét zöld színe van a krémnek! :D Értelemszerűen nappalra nem lehet használni, hacsak nem riogatni akarunk vele. A ruhákat megfogja, de ez mosással könnyen kijön.
Azóta találtam olyan önbarnítót, amit könnyű eloszlatni és kis mennyiségben használva akár reggel is befújhatom vele magam, mert kellemes barna színe van.
Ha nem lenne olyan drága, megkapná a 4 csillagot tőlem, de így csak 3-as.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 7.

Ha nem lenne olyan drága, megkapná a 4 csillagot tőlem, de így csak 3-as.

Antioxidánsok: Sodium Metabisulfite
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Színező anyag. (Piros)