Egyéb

Ár:   11 990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dorisz6, Módosítva: 2013. július 10.

Ár:   11 990 Ft
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

enciangyal

2014. január 26.

pénzkidobás!Nekem spec nem jött be nem szívódik fel s lepörög egy idő után olyan lessz mint egy börradir,sminkelni nem lehet rá.Lehet másnak jó,de nálam nulla.:-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 26.

Csipike

2013. december 15.

A 2 perces szérum sikerén felbuzdulva ezt is megvettem a hosszabb hatás kedvéért, most 1+1 akció van így az egy termékre eső ár sem olyan durva, a krém nem túl sűrű, könnyen kenhető, jól beszívódik, nincs utána zsíros csillogás, én pattanásokra hajlamos vagyok, de nem lett tőle,( jó mondjuk kentem alá body shopos éjszakai teafás krémet, amit én szérumként minden alá kenek vékonyan, hogy elkerüljenek a pattik.) Reggel simább arccal ébredtem a homlokomon lévő ráncocska és a szem körüli szarkalábak is elkezdtek szépen feltöltődni. Szóval eddig szuper . Az én bőröm is érzékeny, de tényleg semmi irritáció, én szemkörnyékre is ezt kenem és nincs könnyezés sem, pedig nekem az majdnem mindentől szokott lenni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 15.

nyuszko234

2013. október 10.

Lassan két hónapja használom ezt a krémet és azok a kis szarkalábak, amik annyira idegesítettek eltűntek:). Azt tapasztaltam, hogy ha későn fekszek-korán kelek se viseli meg az arcbőrömet, mint eddig, ami miatt pedig a legelégedettebb vagyok, semmilyen allergiás reakciót nem váltott ki, pedig nagyon kényes a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 10.

Antioxidánsok: Tetrahexyldecyl Ascorbate, Pisum Sativum (Pea) Extract, Ergothioneine
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Bambusa Vulgaris Leaf/ Stem Extract, Propylene Glycol
Vitaminok: Tetrahexyldecyl Ascorbate

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Squalane eo 1 0

Természetben is előforduló aminosav féle. Viszonylag kevés élő szervezet tud ergothioneine-t gyártani, leginkább különböző gombafélék (pl. az ergot gomba, amiről a nevét is kapta az összetevő). Paula Begoun szerint az összetevő kiváló antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonságokkal is rendelkezik.