Egyéb

Ár:   3995 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Stradivarius márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: silence, Módosítva: 2018. október 25.

Lelőhely:   Stradivarius márkaboltok

Illatösszetevők: bergamott, kakaó, vanília

Mandulaszem

2019. február 12.

Mostanában újra beleszerettem a vanília illatába! Ez az illat is egy újabb szerelem! Nagyon intenzív, finom, nőies, meleg illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 12.

silence

2018. október 16.

A múltkor Stradivarius boltban vásároltam magamnak pár cumót és amikor a pénztárnál várakoztam a soromra a pulton szinte kínálta magát ez a kis édes ínyencség. Első rácsodálkozásom: "Na, mi a fene, már a Stradivarius is gyárt parfümöt?" Gondoltam, biztos egy "olcsó és bugyuta kis illat", de nem hagyta a parfümmániás orromat a kíváncsiság és fújtam egyet a csuklómra várakozás közben. Második meglepetés itt ért: "Ó, mi a fene, ez még kimondtottan finom is, és nem az az egy kaptafa illat".... a pénztáros már ütötte a pénztárgépbe a cuccokat, ezt gyors még odadobtam a ruhák mellé, mondván: "dolgozós illatnak jó lesz" ☺️ Aztán ha hiszitek, ha nem; egész álló nap a csuklómra fújt teszter illata lopózott vissza az orromba... nem győztem csodálni krémesen édes, odabújós kis meleg finomságát ennek a parfümnek. Őszintén szólva gagyi kis illatnak gondoltam, de a várakozásomat jócskán felülmúlta, kimondottan finom kis őszi-téli ínyenség.... ami miatt csak 4 csillagot érdemel tőlem ez a parfüm, az a tartóssága: sajnos ez hagy némi kívánni valót maga után..... nem tart ki 2, max. 3 óránál tovább, naponta többször is fújkálni kell, hogy érezzem. Aggodalomra semmi ok, így is tetszik, így is elhasználom hétköznapra, "munkába rohangálni" és az ára alapján pedig igazán belefér az is, hogy egy nap többször fújkálja az ember lánya ☺️😄

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 16.

Antioxidánsok: BHT

Színezék. Lilás piros.