Tiffany & Co.

Ár:   $75, $100 és $130   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Chrissy, az összetevőket feltöltötte: NovakneViki, Módosítva: 2018. október 25.

Ár:   $75, $100 és $130
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   külföld, online

Kiadás éve: 2017

Illatcsalád: virágos

Fej: mandarin, bergamott, citrom

Szív: írisz, fekete ribizli, barack, rózsa

Alap: pacsuli, pézsmaa

Ár: 2000/3900 , Eladó: LxndrHrvth
Állapot: Fújós, Helyszín: --, fizetés: Foxpost vagy postán maradó
Ár: 8000 , Eladó: zsuffy
Állapot: 75 ml / félig van az üveg., Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen, vagy előre utalás után posta, ill. FoxPost
bananahammock

2019. október 26.

Érdekesen indult a kapcsolatom ezzel a parfümmel. Rendelés mellé kapott illatmintám volt belőle, magamra fújtam, és semmi különös: kellemes, de nem fogott meg igazán. Aztán el is feledkeztem róla, majd jóval később megpillantottam a polcon, és egy kevéske még volt az alján: alig három fújásnyi jött már csak belőle. Ám ekkor megtörtént a csoda. A fél milliliternél kevesebb mennyiség ellenére a hajamon a következő hajmosásig, azaz 48 óra múlva is éreztem, a párnámon pedig még tovább. Ekkor már tudtam, ezt az illatot lehetetlen elengednem, érezni akarom még, még és még, MINDIG! :)
Itt rá is találtam nagyon kedvező áron, méghozzá szettben, testápolóval – azonnal lecsaptam rá.
Az illatról a kifinomultság, nőiesség, elegancia, tisztaság és légiesség kifejezések jutnak eszembe. Bár nem így van besorolva, engem a chypre illatok világára emlékeztet. Megnéztem az összetevőit, hogy van benne bergamott, ami azért érdekes, mert azok a parfümök, amik ennyire rabul ejtenek, szinte mind tartalmazzák. Ám eddig nem tudtam, pontosan mi is az, most éreztem úgy, hogy márpedig illene, és hát egy narancs fajta ugye. És olvastam valahol, hogy az Ikreknek a citrusos illatok állnak legjobban, márpedig én tényleg büszke, vérbeli Ikrek vagyok – így hát tényleg nem véletlen, hogy ennyire passzolunk.
A csodás illatkompozíció egyébként teljes összhangban van a külcsínnel: a letisztult formatervezésű üveggel, azzal, hogy a parfüm színtelen, azzal is, hogy a hajszálvékony cső konkrétan láthatatlan. És számomra azzal is, hogy mennyire finom porózussággal jön kifújáskor. Egyébként nekem rossz szokásom, hogy "túlfújom" a parfümöket, de ezt nem lehet. Nem azért, mert ne lenne tartós és intenzív, hanem egyszerűen annyira könnyed, hogy a környezetemben garantáltan nem zavar senkit, ellenben folyton kapom a dicséreteket. Amikor ezt viselem, mindig azt mondják, hogy "hm, de jó illatod van!", de sosem kérdezik meg a forrását; nem jutnak el odáig gondolatban, hogy ez egy parfümnek köszönhető, hanem mintha tényleg konkrétan nekem lenne ilyen illatom. :)
Annyira magaménak érzem, hogy amikor nem megyek sehová is nagy a kísértés, hogy használjam, és közben-közben meg is teszem.
Tiffany ékszerem nincs, de parfümgyűjteményemnek igazi ékköve ez az alkotás.
Nincs mese, imádás van: egyértelmű az öt csillag! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 26.

Tiffany ékszerem nincs, de parfümgyűjteményemnek igazi ékköve ez az alkotás.
Nincs mese, imádás van: egyértelmű az öt csillag! :)

googles

2019. október 21.

Nem tudom, miert van, de amennyire lepontozzatok a Tiffany illatokat, nekem annyira tetszenek. Vagyis talan ertem is, de nalam ez a frissebb vonulat kifejezetten nyero.

Marmint nekem eppen ellenkezoleg.
Mindharom, de foleg ez es a Sheer, azt a konnyedseget hozzak, amire vagyom parfumben. Rajottem, mar szanalom, de minden illatban ezt szeretnem megtalalni, a megfoghatatlan, megjegyezhetetlen, konnyed es ude illatfelhot, amit masok is ereznek, de nem tudjak, minek az illata, csak engem kiser.

A Tiffany harmas egyike se egyertelmuen citrusos, vagy viragos... inkabb ezt a teljesen eteri illatfelhot erzem beloluk. Talan az Intense irisz jegye, amit be lehet azonositani, a masik ketto az en orromnak olyan rejtelyes.

Hetek ota kerulgetem ezt az eredeti illatot is, erzem a vesztem 🙄😭😁

Update: nem is tudom, mikor vettem meg vegul, talan 2018 oszen. Testapolo formajaban szereztem be, a masik ketto uvegben figyel a polcon. A testapolo illata annyira intenziv, parfumnek is tokeletesen megfelel es szuperul taplalja a mar osz leven szarazabb borom... imadom. Az illata friss, viragos, enyhen edeskes, meghatarozhatatlan es ez nalam mindig jo jel. Szeretem, ha nem egy illatot idez a parfum, hanem valami uj elegyet hoz letre. Nekem ettol parfum es nem csak illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 21.

Marmint nekem eppen ellenkezoleg.

Hetek ota kerulgetem ezt az eredeti illatot is, erzem a vesztem 🙄😭😁

Rebeka020

2019. május 25.

Én tényleg nem értem miért bántják sokan ezt a parfümöt...
Szerintem maga a nagybetűs CSODA, számomra különleges és gyönyörű illat! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 25.

Én tényleg nem értem miért bántják sokan ezt a parfümöt...
Szerintem maga a nagybetűs CSODA, számomra különleges és gyönyörű illat! :)

Aniko84

2019. április 28.

Végre vettem egy Tiffany nyakláncot, ami mellé persze szerettem volna a parfümöt is ;)
Én úgy rendeltem meg, hogy előtte nem volt lehetőségem megszagolni. Szerencsére az illat tetszik, szeretem, viszont a tartóssága miatt pontot kell levonnom. Én sokszor már két óra múlva nem érzem. Ennek ellenére egy àllandó darab marad a polcomon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 28.

kispajkos

2019. március 29.

Nekem csalódás volt ez az illat. Konzervatív, hűvös, inkább friss, mint virágos. Rajtam nem tartós, 2 óra elteltével már semmit sem érezni belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 29.

silence

2019. március 4.

Ó, jaj! Hogy is fogalmazzam meg a véleményemet úgy, hogy ne bántsak meg senkit, de mégis őszinte legyek? 🤭
1,2ml-es gyári mintácskámat teszteltem nagy reményekkel, ugyanis az üvege borzasztóan tetszik és a Tiffany kifinomultan elegáns ékszereit ismerve egy, a Tiffany ház luxuskategóriájához méltó illatra számítottam.
Ezzel ellentétben itt van egy értéktelen virágillat, amiben semmi egyediséget, semmi kifinomultságot nem érzek, semmi olyasmit, amit a márka ékszereitől megkapunk...... nem hogy luxusérzetet nem kelt, de engem még taszít is az illata. Rajtam ugyanis olyan áporodott, elhervadt és kinyiffant virágillat bújik elő, ami "nagymamássá" teszi..... ultrasemmi virágillat luxus árkategóriában. Nagyon - nagy csalódás ez egy Tiffany-tól 😔

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 4.

Cseniko

2019. január 26.

Csodálatos, szemet gyönyörködtető, gyémántot szimbolizáló üveg és minőségi doboz!
50 ml-es üveget tulajdonolok, még augusztusban kaptam.

Nyáron és ősszel szívesen fújtam...itt ki is térnék a fújókájára ami szintén magas minőség, ugyanis csodásan porlaszt!!!
Most télen kicsit ridegnek érzem. Rajtam elsősorban a citrom, majd a rózsa dominál, de csak igen rövid ideig, tartóssága csupán 1-2 óra.

Megdöbbentett 1-2 komment...ez az illat minden csak nem “picsás”! Igenis nagyon rendben van, egy kifinomult nyári, frissítő illat a legcsodálatosabban kivitelezett üvegben, dobozzal és fúvókával!

Up.: a komment megírása óta eltelt 1 hétben -mintegy tesztelésként -minden nap őt használtam. Még saját magamtól is meg kell védjem! Naponta egyszer fújtam: csuklókra és a nyakamra és a nap folyamán nem ismételtem. Csuklómon-még ha enyhén is- de este is lehetett érezni! Nem egy tömény cukorbomba, hanem kellemes, minőségi illat a mindennapokra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 26.

50 ml-es üveget tulajdonolok, még augusztusban kaptam.

diana35a

2019. január 17.

Nekem nem izlett mqr 2* kaptam kismintat belőle de egyaltalan nem szeretem. Talan masnak jobban bejon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 17.

Erina

2019. január 2.

Kedves, valóban virágos illat. De ennyi.... Tartóssága alig 2 óra, és szinte maradéktalanul elillan. Nem alkottak ezzel az illattal semmi újat és maradandót. De legalább az üvege visszafogott és decens, de maga az illat egy átlagos, drogériás kategória. Névvel már bármit el lehet adni...... Örülök, hogy csak egy kis gyári minták volt belőle. Szeretem így tesztelgetni az illatokat, a kenős minták sem az igaziak, mert teljesen más az, amikor magamra kenem vagy magamra fújom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 2.

tiffanyriti

2019. január 2.

Elfogyott a korábbi parfümöm (Hermès Jour d'Hermès Absolu), és szerettem volna vmi nagyon mást. Ez és a Montale: Rose Elixir volt a két top befutó. Tudom különböznek egymástól nagyon :-)
Imádtam az illatát, könnyed virág illat vmi citrusos jelleggel, nekem nem kommersz, nem pacsuli. Olyan egyediség érzést ad. Kellemes, szolid illat, munkahelyen sem tolakodó. A mandarin és a rózsa, azaz a virág és citrus illat keveredése ami megfogott benne. Rajtam szép egyensúly van a két illet között se nem sok virág, se nem sok citrus.
Tetszik az üvege, így van egy kis gyönyörűségem a Tiffany-tól:-)
Egyetlen gondom vele, hogy rajtam sajnos nem tartós. Reggel befújtam magam vele és pár óra múlva már szinte nem is érződött rajtam. Talán a tavaszon teszek vele még egy próbát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 2.

Tetszik az üvege, így van egy kis gyönyörűségem a Tiffany-tól:-)

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.