Egyéb

Ár:   €39   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: clara12, Módosítva: 2021. december 16.

Ár:   €39
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

"Az érzékeny, zsíros és reaktív bőrre tervezett egy kizárólag cink-oxidot tartalmazó ásványi fényvédő SPF50+ védelemmel, amely nem tűnik vagy érződik nehéznek a bőrön. A gyönyörűen selymes, könnyű fényvédő kényelmes formulával, tele bőrbarát összetevőkkel, amelyek jól beleillenek a meglévő bőrápolási és sminkelési rutinba."

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

clara12

2021. december 31.

Nagyon vegyes érzéseim és gondolataim vannak ezzel a fényvédővel kapcsolatban. Pozitívumok: magas védelmet ad, csak cink-oxidot tartalmaz, illatanyag, illóolaj és alkoholmentes, pumpás kiszerelésű, nem hagy fehér réteget, kellemes viselni, szép a finishe, jól rétegezhető és nem szárít. Negatívumok: sűrű, nehéz eloszlatni, csak egy színben kapható, drága.
A fényvédő teljes nevében az alábbi kifejezés szerepel: Mattifying Zinc SKINSCREEN, tehát mattító hatású, amivel egyet tudok érteni, önmagában valóban matt, azonban az alákent rétegetekről függően selymes vagy természtes bőrfényt is el lehet érni. A száraz bőröm miatt én kentem alá krémet, így rajtam leginkább bőrfényű volt, és sohasem éreztem, hogy szárított volna, ami SPF 50-es tisztán fizikai fényvédőnél nagy szó. Minden arcápoló és sminktermékemmel jól működött. AZ illata érdekes, de felkenés után már nem érződik, így nem vált kellemetlenné. Az állaga nagyon sűrű, csak úgy tudtam használni, hogy felpöttyöztem a bőrömre, de még így is tépte az érzékeny bőröm. A teljes mennyiséget felkenve elég jó fedést adott, de sajnos nekem túl sötét volt. Nem maradt zsíros vagy ragacsos érzetű, képes volt "leszáradni", így melegben is kellemes viselet volt és nem ragadt bele a hajam, maszkom. Annak ellenére, hogy sűrű a krém, a bőrön könnyed érzetű volt. A pumpás kiszerelés nagyon praktikus volt addig, amíg a pumpa meg nem adta magát és nem kezdett el orrán-száján folyni a termék.
Összeségében úgy gondolom, hogy megéri az árát a magas védelmű, fizikai fényvédő kategóriában, ha elkezdenék több színben gyártani, valószínűleg újravenném.
U.i. nekem nagyon világos, sárgás bőröm van (kb. NC10). Szerintem light-medium bőrűek próbálkozzanak vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 31.

Antioxidánsok: Terminalia Ferdinandiana Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Saccharide Isomerate
Kémiai hámlasztók: Gluconolactone

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.