UP Girls

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: beautifullife, Módosítva: 2014. március 10.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Sminkek szájra

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

beautifullife

2014. május 2.

A piros/bordó rúzsok és szájfények az én védjegyeim,gyengéim.Drogériákban órákat tudok eltölteni úgy,hogy keresgélem azt a színt,ami valóban bordó(nem rózsaszín,nem barna,nem barack)és megfogja az alapból pirosas számat.Nagyon nehezen szoktam találni igazán jót.A vicc az,hogy a legszebb színeim a legolcsóbb,szinte "gagyi" márkáktól származnak.Egy kis marketben vásárolgatva lettem figyelmes erre a sminkpultra,ami mellett legtöbbször csak elhaladok..valamiért belém ívódott,hogy ezek a szemtelenül olcsó sminkek csak rosszak lehetnek.Megláttam ezt a tűzpirosan virító szájfényt és nem tudtam ott hagyni.Tökéletes!Gondoltam találok valamit erről a márkáról az interneten,de még nem jártam sikerrel.Hihetetlenül szép színei vannak.Miután a legszebb rúzsaim 200Ft körül mozognak,azt hiszem figyelmesebb leszek az olcsóságok sminkszereire is..csakis a rúzs miatt,mert más kozmetikumokat nem vennék ilyenekből..nem bízom meg bennük,és az összetevőjükben(én ilyen kis natúr lány vagyok),azonban rúzsban nagy kárt nem tehetnek szerintem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 2.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Tridecyl Trimellitate, Ethylhexyl Palmitate
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate
Parabének: Propylparaben
Színezékek: Manganese Violet / CI 77742, Red 6 / CI 15850, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, Ultramarines
Tartósítószerek: BHA, Propylparaben

Ceresin 0 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Színezék. Piros.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.