Egyéb

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   21,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agijatekos, Módosítva: 2013. április 30.

Kiszerelés:   21,2 g
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Ár: 1000 , Eladó: Eszter555
Állapot: 1x próbált , Helyszín: --, fizetés: Utalás után postán maradóval

EnyediF

2019. április 18.

Borzalmas az állaga a terméknek, porzik, és egyáltalán nem tartós. Pigmentáltságról itt nem is kell beszélni, bár a pirosítói valamennyire használhatóak, az egész termék nem éri meg az árát...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 18.

Csipetke

2019. március 2.

Nem rég kaptam ajándékba ezt a palettát. A csomagolása elég gagyi az alja ahol a pirosítók vannak az a része alig akar becsukódni vagy csukva maradni. Így első látásra nagyon szépek benne a színek. De nem valami pigmentáltak és eléggé porzanak. Talán a sötétebb színek azok amikkel lehet mit kezdeni. A hozzá való kis ecset semmire nem jó. Nekem inkább bronzosítóknak tűnnek az aljában lévők nem pirosítónak. Ezeknek szép színük van és egész használhatóak. De nem lett a mindennapi sminkem része ez a kis paletta. Beteszem a többi közé elfér de mély nyomot nem hagyott bennem az biztos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 2.

bova

2018. augusztus 20.

Nem nem, ez a termék nem jó. Alig tudom felvenni az ecsetre és porzik is. Színe alig van. Ennél sokkal jobb termékek is vannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

Ginnie01

2017. február 12.

Jól pigmentált,azt kaptam amire számítottam :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 12.

Jól pigmentált,azt kaptam amire számítottam :)

tara95

2016. augusztus 17.

Nagyon kellemes kis paletta most őszre is tökéletes lesz. Inkább füstösebb, szatén árnyalatokat tartalmaz, szürkéket, feketét, kiemelő színeket. Pigmentáltak, kíváncsi vagyok, hogy az olajos szemhéjamon mennyi ideig bírják. A pirosítók is kellemesek. Ha tartós, megkapja az 5 csillagot.

Up.: tartós! Megy az 5

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 17.

Up.: tartós! Megy az 5

ipszilonze

2016. július 26.

Ajándékba kaptam, és bár jobban preferálom a matt szemhéjpúdereket, még így is elég jól ki tudom használni ezt a palettát. A világos színek remekül szuperálnak highlighterként is, a pirosítók árnyalatait pedig külön imádom. A csomagolás igaz, hogy gyűjti az ujjlenyomatokat, de elég masszív.
Átlagos tartósságúnak mondanám, nekem 5-6 órát fent marad, alappal viszont egész napos.
Összességében nem csodaszer, de elég jó kis paletta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 26.

Összességében nem csodaszer, de elég jó kis paletta.

Bernadett23

2016. január 3.

Imádom ezeket a termékeket :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 3.

Imádom ezeket a termékeket :)

ladri

2015. július 28.

A fekete nagyon jól pigmentált, a szürkékkel nagyon szép füstös smink készíthető. A világos színek szemzugba és szemöldökcsontra is tökéletesek. A kétféle pirosító jól kihasználható, van egy világosabb, természetesebb és egy málnásba hajló szín, nagyon szeretem. Tükör is van benne, a doboz viszont rendesen gyűjti az ujjlenyomatokat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 28.

Lexy89

2015. július 28.

Alappal egész napot kitart. Szép és jól kombinálható színekkel. Ősszel sokat használtam, rengetegen meg is dicsérték.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 28.

Ms.Cat

2014. augusztus 21.

Nagyon jó kis termék! Szép színek vannak benne, őszre tökéletes. Tartósnak mondanám, eddig (alappal) egy egész napot is kibírtak. Sűrűn használom (a világosabb színeket szinte minden hétköznap) . Az aljában található pirosítóknak is szép színe van, bár sajnos csillog és 3 óránál többet nem marad az arcomon. A csomagolásán az ujjlenyomaton szinte mindig ottmarad, ezt leszámítva igen szép kis paletta. A pirosítók tartóssága miatt 4 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 21.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.