Vivian Gray

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dorika18, Módosítva: 2019. január 15.

Kategória:   Testápolók

Adagolós testápoló tej kristálydíszítéssel.

Myselfie

2015. január 30.

Még karácsonyra kaptam ajándékba, számomra nagyon tetszetős!
Nem tudom mennyibe kerülhetett, de az biztos, hogy ezt a gyönyörű csomagolást meg kellett fizetni! Annyira mutatós itt a szobámban, már ezért megérte, ha elfogyott belőle az eredeti testápoló tutira újratöltöm majd! :)
Node áttérve magára a testápolóra: még nem használtam annyira sokat, de nekem tetszik. Finom illata van, állagra és hatásra mint az átlagos testápolók. Nekem eddig 5 csillag, főleg mivel ajándék volt, ha lesz bármi egyéb észrevételem azt mindenképp megosztom majd!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 30.

Még karácsonyra kaptam ajándékba, számomra nagyon tetszetős!

Hidratálók: Glycerin, Cyclomethicone, Propylene Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.