Huda Beauty

Ár:   7000 Ft és 12 000 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   40 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cattitude, Módosítva: 2020. szeptember 11.

Ár:   7000 Ft és 12 000 Ft
Kiszerelés:   40 ml és 100 ml
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Krémes állagú, gyengéd, de hatékony hámlasztó arcradír minden bőrtípusra. AHA és BHA tartalmával egészséges ragyogást kölcsönöz a bőrnek.

Water / Aqua Cellulose Butylene Glycol h 1 0Propylene Glycol h Alcohol al 1,2-Hexanediol ta Bromelain Ananas Sativus (Pineapple) Fruit Extract Papain 0 0Carica Papaya (Papaya) Fruit Extract Citric Acid kh Lactic Acid h I kh Malic Acid Salicylic Acid kh I gy Tartaric Acid Glycolic Acid kh Zingiber Officinale (Ginger) Root Extract i Glycerin h 0 0Rosa Centifolia (Cabbage Rose) Flower Extract Cocos Nucifera Fruit Extract eo Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil eo 2 0Salix Alba (White Willow) Bark Extract gy Saccharum Officinarum (Sugar Cane) Extract Acer Saccharum (Sugar Maple) Extract Camellia Japonica (Japanese Calmellia) Leaf Extract Citrus Paradisi (Grapefruit) Seed Extract i Phellodendron Amurense (Amur Cork Tree) Bark Extract Mannitol h Psidium Guajava Leaf Extract Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract a I eo I h I gy Mangifera Indica (Mango) Fruit Extract Musa Sapientum (Banana) Fruit Extract Passiflora Edulis Fruit Extract Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Fruit Extract Citrus Limon (Lemon) Fruit Extract Vaccinium Myrtillus (Bilberry) Fruit Extract Magnolia Officinalis Bark Extract Sodium Hyaluronate h 0 0Ethylhexylglycerin Gluconolactone kh Polysorbate 20 ti I eu 0 0Carbomer Tromethamine Propanediol h Disodium EDTA Phenoxyethanol ta Benzyl Alcohol i I ta Parfum/Fragrance i

Glowish by Hidabeuty multi dew skin tint
Ár: 2600 Ft plusz posta vagy , Eladó: Melpa
Állapot: 5 milis fóliázott deluxe méret, 07 tan light szín , Helyszín: --, fizetés: Posta vagy foxpost

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Tarzicia

2021. július 5.

Egy vásárlás mellé kapott kis mintát próbáltam ki, pusztán kalandvágyból. Sose használok ilyen tipusú arcradírt, vízhiányos, kissé érzékeny bőröm van, a hámlasztókkal is csínján bánok.
Azoknak a táborát gyarapitom, akiknek nem jött be.
Az a morzsálódás, ami felvitelkor tapasztalható, nekem se tetszik, de ez lenne a legnagyobb baja. Ez a termék többet árt, mint használ.
A legjobb, amit elmondhatok róla, hogy kíméletes, nem karistol, nem gyilkolja a bőrt. Még én se pirosodtam ki tőle, pedig arra számitottam, hogy majd lángolni fog az egész ábrázatom.
A legrosszabb meg az, hogy irgalmatlanul szárít. A poroltó nem kellett, de a legprofibb nyugtató-hidratáló krémem azonnal.
Vízhiányos, száraz vagy érett bőrre én nagyon nem ajánlom. Sőt, normál bőrre sem. Zsíros bőrre, 18-20 éveseknek talán beválhat.
Még a karomon is kipróbáltam, mondván, hátha csak az arcom nem bírja, és lehet, hogy jó kis termék ez testre, pl. önbarnítás előtt. Hát nem. Ott is ugyanezt produkálta. A karomnak az a része úgy kiszáradt, mint a sivatag, és olyan tapintása lett, mint a smirglinek. Nem győztem testápolózni. (Lehet, hogy ezután kellett volna kipróbálnom az új Wishful hidratáló szérumot, itt bizonyíthatott volna.)
Sok volt még a tasakban, de ezek után úgy, ahogy volt, repült a kukába.
Egyébként ha valaki ilyesmit keres, jó szívvel tudom ajánlani a Sensai Silky Purifying Silk Peeling Powder-t. Egy időben nagyon sok Sensai terméket kipróbáltam és használtam is, és mind közül ez az egyetlen, amire a mai napig azt mondom, világbajnok. Minden bőrtípusra jó, nem szárít, kíméletes és hatékony. Nem olcsó, de egyszeri beruházás, és ha egy családban többen is tudják használni, megéri. Az a flakon nagyon nagy adag, és megfelelő tárolás mellett sokkal tovább eláll, mint ami rá van írva. Az enyém már több éves, és kutya baja.
Ez a Wishful bőrradír pedig a Pocsék Áruk Fórumán első helyezett lehetne, az egy csillag is dícséretnek számít.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. július 5.

Azoknak a táborát gyarapitom, akiknek nem jött be.
Sok volt még a tasakban, de ezek után úgy, ahogy volt, repült a kukába.

lolliheya

2021. április 17.

Heti egyszer használom, tökéletesen lepucolja az elhalt hámsejteket, fellélegzik a használat után a bőröm.
Közepes erősségűnek mondanám, de mindenképpen hatékony és élvezetes számomra a használata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 17.

timzs

2021. április 10.

Használtam már ilyesmi termékeket, tudom, milyen egy radír, de erre nem számítottam. Éreztem, ahogy sérti fel a bőrömet miközben felviszem aztán lemosom (egyből lemostam, mert az egész arcom kb. égett tőle, mintha egy száraz szivacs durvább felével sikáltam volna át). Igen messze áll a gyengédtől

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 10.

Csillampor26

2021. március 15.

Ott kezdődik, hogy kicsit csalásnak érzem azt, hogy azt az üzenetet közvetítik a kevésbé hozzáértő fogyasztók felé, hogy a bőrön a használat kezdetekor szinte egyből megjelenő fehér kis csomócskák az elhalt bőrdarabjaink. Semmi ilyenről nincs szó, ezek csak pici radír szemcsék, amik olyan gyengék, hogy radírozásra megítélésem szerint haszontalanok. Ez igazából saját preferencia, annak sem örülnék jobban, ha túl durva szemcsék lennének. Ezen kívül az illata jó, ami a lelkednek boldogságot okoz ugyan, de a bőrödnek már lehet kevésbé. Én fent hagytam 10-15 percig az arcomon, kellemesen puha lett utána a bőröm, de semmi extra egyébként. Rossznak nem rossz, de az árát egészen biztosan nem éri meg. A termékre adnék 4 csillagot, de a félrevezető marketingnek köszönhetően nem kap annyit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 15.

Dorcicuci

2021. január 4.

Már több mint 2 hónapja használom heti egyszer, egy sephoras “húdeszép csomagolása van” vásárlás volt. Nem bántam meg újra megvettem. Valójában nem csodaszer, de heti egyszer kétszer használom és a bőrt mesésen előkészíti a sminkre egy jó hidratáló krémmel együtt. Talán kicsit olyan egészségesebb színe lesz az arcomnak, pattikat mitteszereket nem okoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 4.

xxs

2020. szeptember 10.

Nagyon szerethető instant peeling termék: hatása végeredményben megegyezik kb. bármelyik bőrradíréval. A prémium árért cserébe egyáltalán nem irritál, nagyon kellemes használni, miközben hozza egy izmosabb bőrradír üdítő hatását. Verdikt: wellness termék, jó, élveztem, de nem ár arányában.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 10.

dobidori

2020. június 8.

Paletta rendelés mellé kaptam mintát, majd mivel nagyon bejött, meg is vettem cultbeautyról. Több hete használom, és azt kell mondjam csodaszer! Imádom, hogy nem agresszív, nem csíp, nem dörzsöl, de mégis teszi a dolgát, nagyon-nagyon puha lesz a bőröm tőle használat után. Adtam több barátnőmnek, Anyukámnak is belőle és mindenkinél pozitív az élmény. Részemről biztosan újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 8.

cattitude

2020. május 14.

mintát kaptam belőle. krémes állagú cucc, félúton egy gyengéd radír és mócsingosító peeling gél között. nem csíp, nem irritál, pedig többféle sav van benne. kb 10 percig hagytam fenn, lemosása után puhább lett a bőröm, de számottevő ragyogást nem fedeztem fel. az orromon az sf-eket nem nagyon mocorgatta. persze egy használat nem tesz csodát, de szerintem még véletlenül sem ér annyi pénzt, amennyiért adják ezt az instapozitív, holo feliratos tubust, ezt a hatást szerintem bármilyen gyengédebb arcradír tudja hozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 14.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Salix Alba (White Willow) Bark Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol, Lactic Acid, Glycerin, Mannitol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Sodium Hyaluronate, Propanediol
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid, Salicylic Acid, Glycolic Acid, Gluconolactone

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Ananászból kivont fehérjebontó enzimkeverék, melynek kozmetikumokban használva hámlasztó és gyulladáscsökkentő hatása van.

Papain 0 0

Papayából kivont fehérjebontó enzim, melyet elsősorban hámlasztó hatása miatt alkalmaznak kozmetikumokban. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló, valamint bőr- és hajkondícionáló hatása van. Egy 2015-ös kutatás alátámasztotta, hogy az összetevő erőteljes allergiás reakciókat válthat ki a bőrből és sérülhet tőle a bőr barrier funkciója is, ezért érzékeny bőrűeknek mindenképpen érdemes kerülni.

A banán gyümölcséből nyert kivonat. Bőrkondicionáló hatású összetevő. Valószínűleg némi antioxidáns hatása van a bőrre.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.