Eleven Australia

Ár:   600 Ft és 6590 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   10 ml és 125 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: loralora83, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. március 11.

Ár:   600 Ft és 6590 Ft

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

claudia.nyilas

2021. szeptember 4.

Használom egy jó ideje mostmár, amiket leírt 11 hatást, amiatt kezdtem el használni, de őszinte leszek, nem hozza azokat az eredményeket…. Szöszös a hajam, gubancolódik, töredezik és elvékonyodott, gyenge a hajam azóta is, hogy használom. Reménykedem a hővédelmében…..az illata finom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 4.

amendoeira

2021. március 21.

Más Eleven Australia termékekkel együtt használom, így nehéz megmondani, hogy mennyit köszönhetek ennek a terméknek, de szerintem még kislány koromban volt utoljára olyan gyönyörű és egészséges hajam mióta az EA termékeket használom. Hosszú, de nem extra hosszú hajamra 2 kisebb pumpányit használok a hajam 2/3-ára. Nem tapad, nem ragad, nem zsírosít, és én valamiért úgy érzem, hogy gyorsabban is szárad utána a hajam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 21.

IIvikiII

2020. február 26.

Alapvetően gyorsan zsírosodó hajam van, száraz hajvégekkel.
Hajmosás után, törölköző száraz hajra szoktam használni, kb 10percig szoktam hagyni hatni, majd utána a Detangle My Hair Leave-In Spray-t és a Smooth & Shine - Anti-Frizz Szérumot. Nem hiszem, hogy csak ennek a terméknek tudható be, de minden hajmosás után olyan puha a hajam, mintha fodrásztól jöttem volna és ez ki is tart a két hajmosás között, egyáltalán nem nehezít el, sőt, kevésbé lapul le a hajam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 26.

Alapvetően gyorsan zsírosodó hajam van, száraz hajvégekkel.

lasvegas

2019. július 31.

Nekem nagyon bevált, nem nehezíti el a hajam, nem ragad, 1-2 nyomást teszek minden hajmosás után, így sokáig elég a 125 ml-es kiszerelés, költséghatékony!
Sokan nem tudják, de ezt nem kell kiöblíteni, törölközőszáraz hajon kell 1-2 pumpányit eloszlatni az egész hajhosszon, hogy megadja a védelmet a hajnak és ápoljon! Az a lényeg, hogy ne is érezzük, hogy a hajunkban van, de közben ápoljon és védjen! Érezhető a változás, mert a hajam vége nem kopott el és nem száraz azóta!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 31.

pandaprincess01

2019. május 1.

Imádom, nekem csodát tett a száraz, szőke hajammal! Hajmosás után, még enyhén nedves hajon 2-3 pumpát szoktam eloszlatni (nagyon hosszu hajam van) utána nagyon könnyű kifésülni a hajam, nem tépem ki a felét, majd szépen megszárítom. Mióta használom nem szöszösödik a hajam, és nem törik vissza. Az illatàt is imádom, én csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 1.

wasp

2018. július 18.

Nagy lelkesedéssel vittem haza, hajat mostam és minimális mennyiséget (egyetlen pumpálásnyit) eloszlattam a törölközőszáraz hajamon, ahogy a leírás is javasolta. Vártam, hogy hűű meg haa, de őszintén szólva nem tapasztaltam semmi átütőt. Persze ez nyilván egyszeri használat után nem biztos, hogy mérvadó, de eddig még egyik ilyen hajápolóval sem jártam úgy, hogy a hajvégeim sprődebbek lettek volna a használat után, ráadásul ez egy nem kiöblítendő hajápoló, úgyhogy még a sampon számlájára sem tudom írni a dolgot. Nem vitatom azon ismerőseim véleményét, akik ajánlották és akiknek csodát tett a hajával már első használat után és azóta is elégedetten használják, de nekem nem jött be, nyilván ez is hajtípustól függ. Egyébként könnyű, krémes textúrájú, az adagolója praktikus, az illata kellemes és mivel nagyon kevés kell belőle nagyon sokáig elég lehet. Feltöltöttem eladósorba, hátha valakit érdekel. Nem akarom teljesen lepontozni, ezért a 2 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 18.

Gyulladáscsökkentők: Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Butylene Glycol, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Biotin

Sorbitol h 1 1

Ecetsav. Szúrós szagú, színtelen folyadék. Paula Begoun szerint bár van fertőtlenítő tulajdonsága bőrirritáló és szárító hatású.