Elie Saab

Ár:   16 750 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: Luna1024, Módosítva: 2017. szeptember 10.

Ár:   16 750 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Orientális-virágos illat, megjelenés éve: 2017

Fejjegyek: mandarin, körte, pisztácia

Szívjegyek: narancsvirág, magnólia, mandula

Alapjegyek: pacsuli, kasmír, tonkabab, mandulatej

Ár: 15000 , Eladó: kozmikus
Állapot: 1x probalt, Helyszín: Budapest, fizetés: --

Ferita

2020. augusztus 2.

2017.12.17:Rajtam 70% Olympea,20% Scandal,10% LVEB. Trendy a javából :-) Szeretem a mandulát,szeretem télen az édes illatokat. Csak úgy érzem ez már lerágott csont...
Meghagyom a rajongóinak ezt az illatot.

Előző véleményem megírásánál pont abban az időszakban voltam amikor megcsömörlöttem az édes illatoktól. Szerencsére hamar észhez tértem. Alapjáraton gourmand ilat rajongó vagyok. Kedvencem az őszitől-tavaszig tartó időszak amikor fújhatom az édeseimet! 🙂 Az idei évben a Girl of Now is bekerül közéjük. Nagyon tartós,ez nem is rémlett! Várom a hidegebb időt! 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 2.

Meghagyom a rajongóinak ezt az illatot.

Leoka

2020. július 27.

Szerelem elsőre 😊
Nem tudom ez az illat miért maradt ki az eddigi hadjárataimból, egy gyenge pillanatokban teljesen vakon megvásároltam itt egy kedves eladótól.
Minden összetevő szerepel benne, amit számomra kedves. Édes mandula, pisztácia és tonka keverékével indít, olyan cukrosnak hat, finom édes réteget képez a bőrömön, ami szerencsére órákig kitart. A gyümölcsös pacsulis összetevőkből semmit sem érzek, de nem is hiányoznak…
Jó- jó ehhez szeretni kell az ilyen „ehető” illatokat, nem tudom ki fogom -e nőni őket valaha…
Finom krémes igazi őszi illat számomra. (Már annyi illatot félretetem őszre, hogy ha az elkövetkező néhány év őszből állna akkor sem fogyna el 😊 .)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 27.

Szerelem elsőre 😊

Llayla

2020. július 27.

Szeretem ezt a illatot. Egyik legerõsebb/töményebb parfümöm, emiatt ez nekem nem egy hétköznapi illat (a pácienseim ki is ájulnának) . 2-3 fújás és órákig körülleng egy pisztáciàs-mandulás felhõ. Szerintem jó minõségū darab, de ugyanakkor értem, hogy miért megosztó (sok más parfümnél van, hogy nem értem az "ocsmány", "büdös", stb színvonalas kritikákat).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 27.

Erikaaida

2020. május 13.

Kerestem a tökéletes mandulás parfümöt, és azt hiszem megtaláltam. Csodás, nem túl édes marcipánillat csodás csomagolásban. Dominique Ropion parfümőr alkotásainak nagy része nem a kedvencem, így fenntartásaim voltak, de mikor láttam, hogy egy lista alapján benne van a világ 10 legjobb parfümjei között, csak beadtam a derekam. Még friss az élmény, de szerintem a tartósságával sem lesz baj. Meglátom ki nyeri a csatát: ő vagy a Valentino Donna acqua.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 13.

silence

2020. május 4.

Mire is emlékeztet? Talán mandulamarcipán? De mégsem Mozart golyó szerűen édes és ragacsos marcipán, hanem inkább száraz, porcukros mandula….
Leginkább egy mandula reszelékkel megszórt marcipános muffinhoz tudom hasonlítani, ez a kép ugrik be, amikor ezt fújom.....
Nagyon szeretem!
Kifújás utáni pillanatokban a fejjegyek gyümölcsössége jól érezhető, de ez pár perc alatt elillan és a narancsvirágos - magnóliás virágos jegyek bújnak elő…… rajtam ez sem tart túl soká', talán 1 - 2 óráig érezhető, majd egyre inkább a meleg alapjegyek dominálnak; a kasmír, a tonkabab és mandulatej finom puhasággal, melegséggel és harmóniával vesz körbe.
Ezek az alapok, amik egy mandulás-pisztáciás érzettel vegyítve körbevesznek egész napon keresztül.
Rajtam nagyon jó tartóssággal bír, reggeli 3-4 fújás estig kitart. Szillázsa pont optimális, abszolút nem erőteljes vagy tolakodó, lágyan ölel körbe kifújástól kezdve mindvégig.
Igazából bármikor - bárhová használható illatnak gondolom, de én legszívesebben itthon fújkálom a bekuckózós napjaimon, ősztől tavaszig szinte bármikor (nyáron azért már a frissebb és kevésbé édes illatokat preferálom).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 4.

Nagyon szeretem!

Sisszy

2020. április 14.

Nagyon szerettem ezt a parfümöt. Intenzív, mély illata van, sokáig megmaradt rajtam, sokáig éreztem én is (van, hogy én már magamon nem érzem, de mások még igen). Én inkább téli parfümnek használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 14.

zsuzsanna84

2020. február 6.

Húgomtól kaptam ajándékba Karácsonyra. Most kezdtem el használni. Ma nőgyógyásznál voltam, ott a doki és a szülésznő is dicsérte, ami számomra nagy bók!
Nagyon jó illata van, tartós, szerintem a hatósugara is nagy. Az ára húzós, de az illata kárpótol érte😍.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 6.

Kommentelo

2020. január 19.

Szuper tartós , kellemes illat , jó ár!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 19.

Szuper tartós , kellemes illat , jó ár!!!

NadjaBlue

2020. január 3.

Kedvenc parfümöm. Imádom az illatát és eszméletlenül tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

Kedvenc parfümöm. Imádom az illatát és eszméletlenül tartós.

vanillacaramella.sweet

2019. szeptember 8.

Leírás alapjàn azt hittem,hogy valami álom lesz szàmomra, de tesztelve sajnos nagyon nem. Nem működik rajtam, nagyon sok, magyon más, mint másokon s mint ahigy vàrtam.
Rövid ideig a gyümölcsössège jó, de aztán a magnólia, a pacsuli, narancsviràg, tonka, mandula jegyek olyan elegye alakul ki rajtam, ami túl sok, megtapossa a nózimat és szèdülèsig zargat, bànt.

Hangsúlyozom, hogy rajtam! Amúgy egy csodás illat lehet azokon, akikkel együttműködik. Pedig bírom a tömènyet, vagànyt, a sokat, az erőset. Sajnos nem lettünk barâtok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 8.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.