Elizabeth Arden

Ár:   4150 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: isabelaniko, Módosítva: 2017. szeptember 26.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Ez a gyorsan felszívódó, nem zsíros krém akár 8 órán keresztül hidratál, és kisimítja, puhítja a durva, időjárásnak kitett bőrt, visszafordítva a szárazság jeleit.

Ár: 3500 Ft , Eladó: Sara94
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, Foxpost, fizetés: Személyes átvétel - készpénz, Foxpost - előre utalás

DNM

2021. április 11.

Erős gyógynövény illata van, egész testes krém, de könnyen beszívódik. Én sok hatást nem tapasztaltam, nyáron biztosan elég lesz, de télen nem hagyatkoznék erre a hidratálásra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 11.

mikkamakka75

2019. november 30.

Egyáltalán nem érdekelnek az összetevői.. nem megenni akarom 😏😂 .. de ez az irtó büdös kakukkfüves illata biztosan elintézte, hogy soha többet ne vegyem meg ezt a kézkrémet..

Egyébkent könnyen beszívódik, selymesek lesznek a kezeim (mi más a szilikontól 😅), de igazán kiszáradt, "hidegidős", esetleg ekcémás kezekre ez harmatgyenge mutatvány..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 30.

Remedios

2019. január 11.

Konkrétan semmit sem csinál. Bekenem vele a kezem és szárazabb mint volt. Ablakon kidobott pénz :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 11.

zsofiab

2018. június 27.

Nekem tetszett ez a kézkrém, utazós méretben jutottam hozzá. Elég sűrű az állaga, de jól hidratálta a kezeimet télen is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 27.

Csobanka

2017. szeptember 26.

Ajándékba kaptam. Elhasználtam de nagyon sajnáltam volna ennyi pénzt kiadni egy olyan kézkrémért, ami irritálj a bőrömet ha kicsit kifújja a szél. Csak hibátlan kezekre ajánlom, azoknak, akik mindenáron krémezni szeretnék kacsóikat. Egyébként viszonylag hamar beszívódott.

Most olvastam el a "leírást és az összetevőket" - na ezek alapján viszont tényleg csak egy csillag. Kézkrém tele szilikonnal? Olcsó és káros összetevőkkel? Ezt ajánlják száraz kézbőrre? Ez teljes mértékben lefedi a teljes pénzkidobás definícióját.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.