Elizavecca

Ár:   5990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online a Felhőmaszk Webáruház-n 5990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Kori, az összetevőket feltöltötte: Matilda, Módosítva: 2018. február 6.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online: Felhőmaszk Webáruház, 5990 Ft

Az Elizavecca Milky Piggy Carbonated Bubble Clay Mask egy egylépéses arcmaszk, mely egyszerre nyitja meg és tisztítja kis a pórusokat. A habzást a szén-dioxidos víz komponens okozza. A szénsavas buborékok enyhe savasságot okoznak a bőrön, emiatt a vérerek oxigénhiányt érzékelnek így kitágulnak, fokozódik az oxigén és tápanyagellátás. A bőr egészséges fényűvé válik, míg az agyagos összetevők mélyen tisztítják a pórusokat.

• Természetes összetevők: Matcha tea, Bentonit, Aktív szén, Levendula, Menta, Rozmaring, Szénsav
  • Értékes elemek: KlorofilL-teanin, EGCG katekin, Nátrium, Kálium, Magnézium, Mangán, Vas, Riboflavinok, Vitaminok

Ár: 5990 Ft , Eladó: Felhőmaszk Webáruház
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

balazskrisztii

2020. március 29.

Annyira vicces használni :D nekem már emiatt megérte. extra hatást nem vettem észre (bár nem is használom gyakran), de a röhögőgörcs miatt megkapja az 5*-ot

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 29.

Beautypink

2020. március 26.

Egy hónapig tényleg kitartott nálam a használata. A pattanásokat leszárította szépen, sima lett az arcom nagyon puha. Tetszik ez a pezsgő érzés az arcomon szerintem nagyon jópofa, hogy felhabzik :) Összegezve elég jó termék de az ára nem ér ennyit szerintem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 26.

Esztii78

Korcsoport: < 18
2020. március 11.

Elég furcsán tud kinézni, de amikor hat és felpüffed, érezni lehet, hogy tisztit, mert viszket tőle a bőr, sima utána a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. március 11.

Gabria

2019. október 2.

Először, mikor felkentem nagyon furcsa volt, kicsit olyan érzés volt, mintha le akart volna mászni az arcomról az egész. :D Azóta már megszoktam, szépen felpezseg mindig. Azt írták nagyobb mennyiség kell ahhoz, hogy jól látszódjon az arcon, de nekem a minimális is ugyanolyan hatást gyakorol szinte. Egyébként puha lesz tőle az arcom, én szeretem. Bár örültem volna, ha a mitesszerek ezzel együtt távoznak, mert ezt is írták, az nem jött össze, ennek ellenére szerintem újraveszem majd, mert tényleg jó az összhatás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 2.

v.alexandra27

2019. szeptember 29.

Nem rossz arcmaszk, de szerintem ezek a buborékok nem tudnak semmivel sem többet, mint egy sima arcmaszk :D De jól tisztít meg mattítja a bőrt, az enyémet szárítja is, én mindig hidratálok utána. Nem feltétlenül venném újra, de összességében jó termék :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

Ciniminike

2019. április 17.

Érdekes maszk, jó érzés a bőrnek, amikor a kis buborékok képződnek :-) Szépen tisztít, sima lesz utána a bőr, de nekem a száraz bőrömet utána nagyon kell hidratálni, nem is használom túl gyakran, havonta 1x. Kíváncsi vagyok, hogy mikor romlik meg. Az állaga nem túl guszta, sötétszürke nyúlós trutyi, az illatával nincs problémám.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

Aancsaa

2019. január 25.

Nagyon jó kis arcmaszk, nekem külön tetszik, hogy ilyen különleges habzó állagú. Nagyon viccesen tud kinézni az ember, és csikiz, miközben hat. Legalább feldobja egy kicsit az arcápolási rutinomat. Heti egyszer használom olajos és habzó lemosó után. Egy picit talán szárítja a bőrt, de nagyon sima lesz utána az arcom. A lemosás nekem nem okoz gondot, a használati utasítás szerint kicsit vízzel elmasszírozom a habot és utána mosom le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 25.

diadempigi

2019. január 6.

3 hetente bubizok. Tisztábbnak érzem tőle az arcbőröm, nem szárít. A lemosás nehézkes volt eleinte, de már rutinosabb lettem. Másik negatívum, hogy gyorsan kell felkenni, mert a tégelyben a felület elkezd habosodni. A saját stapuláját lecseréltem szilikon ecsetre, azóta pillanatok alatt felkenem az arcomra, ez a gondom is a múlté.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 6.

oti78

2018. november 16.

Már szemezgettem vele 1 ideje, a jolse-n akcióban 9$, kb. 2700 Ft volt ingyen szállítással.
A korábbi vélemények alapján féltem a felviteltől, de nem kellett volna. Nem zavart, hogy hamar habzani kezd, folytattam máshol a felvitelt. Vastagon, a hozzá adott spatulával vittem az arcra. A lemosás nekem nem okozott gondot, megszoktam már más maszkoknál, hogy simán vizzel, kézzel nem megy. Vettem direkt erre a célra szivacsot. Valami hatása biztos van, mert utána a hidratáló 1-2 helyen csípett, pedig mindenmentes. Elsőre ennyi. Tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 16.

elike

2018. november 7.

Kb. 10 napos gyakorisággal használom, arctisztítás és toner után. Már csak azért is tisztít, mert nehéz lemosni :). 5-7 percig hagyom fent, aztán egy kis vízzel átmasszírozom az arcomat és ezután mosom csak le.
Nekem ez egy jól teljesítő,, agyag "jellegű" maszk, ami viccesen csiklandozza az arcomat - ez a plusz benne.
A változatosság fenntartása miatt meg fogom venni újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 7.

A változatosság fenntartása miatt meg fogom venni újra.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Allantoin, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Glycerin, Collagen, Butylene Glycol

Kaolin 0 0

Növényi eredetű összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tiszító, hajkondícionáló, felületaktív hatása van.

Bentonite 0 0

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.