Elizavecca

Ár:   5990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online a Felhőmaszk Webáruház-n 5990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Kori, az összetevőket feltöltötte: Matilda, Módosítva: 2018. február 6.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online: Felhőmaszk Webáruház, 5990 Ft

Az Elizavecca Milky Piggy Carbonated Bubble Clay Mask egy egylépéses arcmaszk, mely egyszerre nyitja meg és tisztítja kis a pórusokat. A habzást a szén-dioxidos víz komponens okozza. A szénsavas buborékok enyhe savasságot okoznak a bőrön, emiatt a vérerek oxigénhiányt érzékelnek így kitágulnak, fokozódik az oxigén és tápanyagellátás. A bőr egészséges fényűvé válik, míg az agyagos összetevők mélyen tisztítják a pórusokat.

• Természetes összetevők: Matcha tea, Bentonit, Aktív szén, Levendula, Menta, Rozmaring, Szénsav
  • Értékes elemek: KlorofilL-teanin, EGCG katekin, Nátrium, Kálium, Magnézium, Mangán, Vas, Riboflavinok, Vitaminok

Ár: 5990 Ft , Eladó: Felhőmaszk Webáruház
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

tara95

2023. április 30.

Bevált, bár nem kell és nem is szabad tőle csodát várni. Szépen és könnyen felvihető, 5-10 perc után nekem nagyon könnyen lemosható maszk. A felesleges zsírt lekapja, de nem szárít agyon, aranyos, ahogy habzik. Összességében meg vagyok vele elégedve, mert egyáltalán nem macerás a használata.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 30.

flamingo-80

2021. július 25.

Kellemes kis tisztító maszk; szuper, hogy csak 3-5 percig kell fennhagyni. Gyorsan kell felvinni, mert hamar buborékosodik, és olyankor már eloszlathatatlan. A hatóidô elteltével letapogatom a habot, aztán óvatosan átmasszírozom az arcom enyhén nedves kézzel, majd a nagyját lemosom, a maradék pedig könnyen lejön egy maszkeltávolító lágy szivaccsal vagy egy mosható arckoronggal, így számomra egyáltalán nem macera a használata. Szépen tisztítja a miteszeres, sebaceous filamentes részeket. Picit szárít persze, az agyagos maszk eltávolítja a zsírt, cserébe utána szuperul felszívódnak a szérumok és még egy testesebb hidratáló is. Ja, és iHerben 2600 körül van akció nélkül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 25.

bioglar

2021. június 8.

Viccesek a buborékok és tényleg jól tisztít. Annyi a hátránya számomra, hogy picit csípi az arcomat és szárítja is, bár hidratálót úgyis használok utána szóval ez nem akkora gond. A lemosással meg mindig meggyűlik a bajom, eltart egy darabig, de hát ez van. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 8.

Nomacs

2021. március 27.

3000 ft-ért vettem iherb-ön, elég kiábrándító, hogy a magyar webshopok mindent kb duplaáron kínálnak. Kb két hét alatt jött meg, meg az ingyenes postával is,ami két hónapot írt. Tényleg pudingállagú, nekem nem okozott gondolt a felkenése. A spatulából kivettem egy adagot, és simán kézzel elkentem vastagon. Nagyon durván felhabzik, viszont ennek azon kívül, hogy vicces, nincs hozzáadott érteke. Lemosni közepesen nehéz, nekem azért langyos bő vízzel lejött.
Kevésbé szárít, mint egy hagyományos agyagos maszk, nincs az a feszülő érzés, ugyanis ez nem szárad meg. Csodát nyilván nem szabad tőle várni:) összességében jó élmény volt használni, de nem pótolhatatlan termék.

Update: pár hónappal később meg mindig szeretem. A parfümöt leszámítva jó összetevői vannak,pont megfelelő a hetvegei arckezelesembe, gozoles után mitesszertisztítás, és utána ez a maszk, amiben van kis gyulladáscsökkentő is. A négy csillagot azért hagyom, mert nevetséges a marketing körülötte, ez egy alap agyagos maszk , a habzást elhagynám , és nekem továbbra is kevésbé szarit, mint a többi agyagos maszk, mondjuk én utána meg egy hidratáló arcmaszkot is használok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 27.

tothbetti53

2021. március 2.

semmi hatása nincs ,csak annyi hogy szárít.Az oldalukon azt írták,ha valakinek nem válik be akkor pénzvisszafizetési garancia van.hát nem,nincs.Számomra ez is elég kiábrándító,na meg parfüm is van benne...lemosni is nehéz

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 2.

ginara00

2020. június 16.

Vicces ahogy pattog a bőrödön, de semmilyen pozitív hatása nem volt sem a mitesszerekre, sem a pattanásokra, nálam elmaradt a pórustisztító hatás amit ígér.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 16.

souzanna

2020. április 27.

Jó, hát imádom na :D

x fura, pudingos állaga van a tégelyben, picit nehézkes kiszedni és felkenni az arcra
x viszont utána szuperül "felfelhősödik", pattog a bőröm.
x az illata szerintem kellemes
x lemosni megint kihívás viszont utána szuper tiszta, pihe puha a bőr

Lenyűgözött, marad az biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 27.

Jó, hát imádom na :D

x viszont utána szuperül "felfelhősödik", pattog a bőröm.
x az illata szerintem kellemes
x lemosni megint kihívás viszont utána szuper tiszta, pihe puha a bőr

Lenyűgözött, marad az biztos.

balazskrisztii

2020. március 29.

Annyira vicces használni :D nekem már emiatt megérte. extra hatást nem vettem észre (bár nem is használom gyakran), de a röhögőgörcs miatt megkapja az 5*-ot

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 29.

Beautypink

2020. március 26.

Egy hónapig tényleg kitartott nálam a használata. A pattanásokat leszárította szépen, sima lett az arcom nagyon puha. Tetszik ez a pezsgő érzés az arcomon szerintem nagyon jópofa, hogy felhabzik :) Összegezve elég jó termék de az ára nem ér ennyit szerintem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 26.

Esztii78

2020. március 11.

Elég furcsán tud kinézni, de amikor hat és felpüffed, érezni lehet, hogy tisztit, mert viszket tőle a bőr, sima utána a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 11.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Allantoin, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Glycerin, Collagen, Butylene Glycol

Kaolin 0 0

Növényi eredetű összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tiszító, hajkondícionáló, felületaktív hatása van.

Sűrűség szabályozó anyag, oldószer. Parfümök, haj- és bőrápló termékek gyarkori összetevője. Kiváló bőrhidratáló képességgel is rendelkezik.

Bentonite 0 0

A kollagénes táplálékkiegészítők bőrre gyakorolt hatásáről itt írtunk bővebben

Methylparaben i I ta I par 0 0

Az egyik legszélesebb körben használt gyógynövénynek, az ún. német kamilla vagy matricaria virágának a kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrjavító (skin conditioning) és maszkoló (nemkívánt illat, íz semlegesítése) összetevő. A kozmetikai cégek elsősorban a gyulladáscsökkentő tulajdonságai miatt használják. Ezen felül a kamilla antioxidáns hatással is rendelkezik.

Rozmaring levelének a kivonata. A kozmetikumokban illatanyagként, tonizáló, frissítő és fertőtlenítő hatású összetevőként használatos. A rozmaring kivonának fő hatóanyaga a rozmaringsav, amely erős antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonságokkal is rendelkezik, és nem vagy csak nagyon kevés potenciálisan irritáló hatású illóolaj komponenset tartalmaz (forrás). Az összetevő segítheti a termékekben a hagyományos tartósítószerek mérsékeltebb használatát.