Emerald Bay

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: minaya, az összetevőket feltöltötte: Alice88, Módosítva: 2017. augusztus 1.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb

Szoláriumozás előtti mélybarnító krém érzékeny bőrűeknek, semleges illatú

A napraforgó, az olíva és a búzacsíra olaj együttesen biztosítják bőre megfelelő védelmét és hidratálását. A shea vaj és Aloe Vera pedig nemcsak bársonyosan puhává varázsolják bőrét, de gondoskodnak tartós barnaságáról is.

panreka

2015. augusztus 10.

Ma használtam először. Nagyon fehér, érzékeny bőröm van, 4-5x voltam előtte az egészségtudatos szoliban de a bőröm miatt lassan látszik rajtam valami. Ennek a használata után 2X olyan barna voltam mint máskor, de gondolom ez a barnító (DHA) összetevőnek köszönhető. Emiatt nem tudom, hogy a szolitól vagyok barna, vagy inkább a barnító fogott be...:) Az illata nagyon jó, nem tolakodó, finom, és a bőröm 4 óra után is puha. Ha már régebb óta használom jön az update.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 10.

motoros_csaj

2014. április 2.

Már használtam párszor, és teljesen elégedett vagyok az eredménnyel. A szoliba ahova járok ott rendeltem meg. Nagyon kellemes ananászos illata van még a szolizás után is sok-sok óráig. A bőrre felvíve pillanatok alatt beszívódik. Ami a legjobb láthatóan barnább a bőröm a szolizás után. 100%-ban elégedett vagyok vele. Azért vásároltam mert előtte kipróbáltam más szoli kozmetikumot és az nem vált be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A triozin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőr-és hajkondicionáló, valamint szagokat semlegesítő hatású összetevő. Az összetevő serkentő hatással van a melanociták melanin termelésére, ezért a leggyakrabban önbarnítókban, szoláriumkrémekben és barnulást elősegítő naptejekben találkozhatunk.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.