Emolium

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sammy, Módosítva: 2012. január 26.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Víz az olajban típusú emulizó. Táplálja és regenerálja a száraz és nagyon száraz bőrt. A speciálisan összeválogatott hatóanyagoknak köszönhetően javítja a bőr ellenálló képeségét és segíti a bőr természetes hidrolipid rétegének regenerálását. A speciális krém 4 területen hat:

• Táplálja a bőrt és regenerálja a hidrolipid védőréteget. Shevaj 5%, makadámia olaj 3%, paraffinolaj 10%
  • Sejtközi lipidekkel látja el a bőrt, Arlasilk Foszfolipid GLA 2%
  • Hidratálja a bőrt és megőrzi a vizet a bőrben, Urea 5%, nátrium hialuronát 2%
  • Enyhíti a viszketést, a bőr kevésbé lesz hajlamos a gyulladásos reakciók és az irritáció kialakulására, kukoricaolaj trigliceridek 3%

Kiszerelés: 75ml

joy

2019. október 27.

Ekcémára ajánlotta orvos, semmit se ért, és csípte a gyulladt felületet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 27.

Ekcémára ajánlotta orvos, semmit se ért, és csípte a gyulladt felületet.

bokrosedit

2018. május 1.

Ekcéma ellen vettem, de semmit nem segített! Felkentemés semmi, nem csípte, de nem is hidratálta, mintha semmi nem történt volna vele. Az illata is erősen gyógyszertárra hasonlít. Kár hogy pénzt áldoztam rá!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 1.

dibo

2016. január 7.

picivel jobb mitn egy hagyományos kézkrém, de nekem az eucerin jobban bevált

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 7.

picivel jobb mitn egy hagyományos kézkrém, de nekem az eucerin jobban bevált

Mse

2015. január 26.

Ekcémára használom. Fantasztikus krém. Ez az első, ami igazán segített. A kezemen lévő csúnya, sebes, már-már vérző folt teljesen eltűnt, és az arcom szélén lévő száraz foltokat is teljesen eltüntette.
Nagyon jó krém, ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. január 26.

Nagyon jó krém, ajánlom!

meva

2014. november 13.

Ez valami csoda! Csak azt sajnálom, hogy tavaly télen nem ezt vettem, hanem a Lipikart. Idén már október végére kirepedezett a kezem bármivel is kentem, de ez a krém 1,5 hét alatt totálisan helyrehozta úgy, hogy csak este lefekvés előtt használom. Így is száraz a kezem napközben, de úgy néz ki ezt a telet átvészelem ennyivel :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 13.

zöldike'91

2014. október 23.

Télen jó barát, ápolt és rugalmas bőrt kölcsönöz. Nagyon szeretem. Az illata amolyan natúr, gyógyszertári illat... nem büdös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 23.

ingrid0411

2014. augusztus 3.

Az ekcémás kezemre vettem mert a blogon az ekcémás vendégposztban olvastam, hogy ez is nagyon jó rá. Gyerekkoromban is volt akkoriban az elocome sokat segített most viszont szerettem volna egy szteroid mentes megoldást találni. Örömmel jelentem hogy bevált. Nagyon jól hidratálja a sebesre vakart berepedezett bőrömet. Enyhíti a viszketés is. Még csak egy hete használom bár munkán kívül otthon többször is bekenem, nem csak este és reggel ahogy azt írják. Remélem nem fog hozzászokni a bőröm és sokáig segít majd.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 3.

maggie80

2014. február 14.

Nekem nagyon jól bevált. Azt hiszem itt találtam rá. Borzasztó érzékeny, T-vonalban száraz, rosszabb időkben itt hámlik, és piros az arcom. Próbáltam rá drágább termékeket, amik kifejezetten erre a bőrre kínálnak megoldást. Eleve amikor azt tapasztalom, hogy egy krém "híg", az már rosszul kezdődik. De visszatérve erre a krémre, ez jó sűrű, nekem ilyen kell. Egyáltalán nem büdös. Semmilyen szaga nincs. Persze fénylik utána a bőr, de ha a hatása jó, nem bánom. Nekem ez hozta helyre a bőrömet. Estére kenem be vele leginkább, és nagyon jó puha lesz tőle az arcom. Az is fontos ennél a krémnél, hogy ne arcmosás után azonnal kenjük, mert akkor a még nyirkos bőrön "csúszik" a krém. Pár perccel utána kezdjünk hozzá, akkor már rendben lesz. Ja és a szemkörnyékre is lehet kenni, más arckrémekkel ellentétben. Nem puffad fel a szemkörnyék. Érdekes alig hallottak róla a patikákban, ahol pedig ismerik, azt mondják, hogy nem nagyon keresik. Pedig milyen jó kis krém.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 14.

korok23

2013. szeptember 22.

A téli szezonba az akkor 1 éves kisfiam arcbőrére használtam, mert a hideg nagyon kicsípte, kiszárította. Próbáltam kíméletesebb, bababarátabb kencéket, de ez volt az ami segített. Nagyon tapadós, olajos krém, viszonylag hamar beszívódik, de utána is olajos érzet marad a bőrön, de én semmilyen illatot, vagy bűzt nem tapasztaltam. Ahogy lentebb is írták, nem mindennapos használatra találták ki, hanem problémamegoldásra. A télen remélem már nem lesz rá szükség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 22.

vandino

2012. december 1.

Hamar beszívódik maga az anyag, de egy kis olajos érzet marad utána és szerintem akkor is ragad, de nem sokáig. Pirosságot enyhíti, de pár órán belül ugyanolyan száraz a kezem mint volt, szóval gyakran kell kenni, ami ezért az árért luxus :D Repedések, sebek gyorsabban gyógyulnak, de pl a sudokrémnek gyorsabb a hatása kicsit. Nem egy rossz krém, de olcsóbban is lehet ilyen hatást elérni..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 1.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbic Acid, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Hydroxyethyl Urea, Glycerin, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Lactic Acid, PEG-8
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbic Acid, Ascorbyl Palmitate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Felületaktív anyag, tisztítószer, habzást segítő. Szerves vegyület. Egészségre ártalmas hatásáról az EWG-n nincs információ.

Itt található arra vonatkozólag információ, hogy tulajdonképpen Arlasilk GLA  kereskedelmi néven a Croda védjegyzett terméke és a természetes borago növényből állítják elő.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0