Enzborn

Ár:   €6.99   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Müller, Bipa   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Cathi, Módosítva: 2017. november 22.

Ár:   €6.99
Lelőhely:   Müller, Bipa
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Intenzíven melegítő ápológél varjúkörömmel és csalánnal.

Az intenzív és tartós melegség érzése speciális növényi kivonatokon, illóolajokon és mélyen ható hőszabályozókon alapul. Masszázzsal együtt támogatja az izmok és ízületek relaxációját és a vérkeringés elősegítését. Az olyan ápoló komponensek, mint a glicerin, az allantoin és a körömvirág-kivonat nyugtató hatásúak a bőrön, simává és rugalmassá teszik azt.

Cathi

2017. november 22.

Huha.... úgy vettem meg, hogy lehet , hogy semennyire nem fog melegíteni. Hát nagyot tévedtem. A lábamra kentem, pár perc múlva elkezdett melegedni. Aztán utána azt hittem, hogy megörülök, mert szó szerint égetett (ettől függetlenül nem pirosodott ki a lábam). Aztan hogy megmentsem magamat, lemostam a lábamról és aludni mentem. Már aludtam, és arra ébredtem fel hogy èg a lábam. Tényleg olyan érzés volt, mintha ott égett volna a lábamon a tüz. Egy biztos, amit ígér, azt betartja. Emiatt nem fogom lepontozni. De szerintem ajánlatos testapoloval vagy valamivel keverni, mert rettenetesen éget

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

Antioxidánsok: Capsicum Annuum Fruit Extract
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Allantoin

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak