Lush

Ár:   6150 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   45 g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kissagi19, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. június 19.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

"Ez a gyengéd arckrém zsírmentesen állítja vissza a bőr nedvességtartalmát, matt hatást hagyva hátra. Minden tégelybe egy egész friss citrom kerül, hogy ne fényesedjen ki a bőröd. Ehhez teszünk még friss papaját, valamint könnyed olajok és kakaóvaj keverékét. A friss gyümölcsök enzimeket és alfa-hidroxi savakat tartalmaznak, amelyek eltávolítják az elhalt hámsejteket és elősegítik a bőr stimulációját és élénkítését."

cattitude

2019. február 20.

meglepően jó ez a krém, ahhoz képest, hogy Lush termék. kevés is elég, hamar felszívdik, hidratál és selymes matt hatása van. nappali krémnek pont jó, mert nem szilikonos, mondjuk van benne parabén, aminek nem örülök. jó állagú és illatú. a parabén és az ára miatt 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 20.

Emeseberes

2017. szeptember 21.

Nekem nagyon tetszett a minta amit kaptam belőle, de az árát sokkalom. Kellemes vizes állaga van,nem irritál és nem lesz tőle extrém fényes az arcom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

babyface

2014. május 10.

minden zsírosbödön fejű sorstársamat óva inteném tőle, mert értem én szándékot a citromlével meg az ilyen olyan enzimekkel, de nem nagyon jön össze :( nálam volt egy nagy lush-korszak a bőrápolásomban amikor szinte mindenemet onnan szereztem be. imádkoztam, hogy ha végre találok krémet a zsíros bőrömre ez legyen az! az illata nekem mennyei még ma is emlékszem rá picit citromos, de nem wc fújókásan, igazi kis frissítő krémecske lehetne, de sajnos a zsíros bőrt (legalábbis tapasztalataim szerint) a sok olaj egyrészt még zsírosabbá teszi másrészt ki is ütheti. szerencsére az utóbbi nem történt meg, de a fejszerkezetem a felvitel után kritikán alulian nézett ki. ennyi erővel disznózsírral is bekenhettem volna az arcom... :D a parabénekről ne is beszéljük... csak az illata miatt kap kettest

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 10.

terezia.kovacs

2014. május 9.

Egy ideig használtam, de aztán továbbadtam, mert sehogy sem akart elfogyni.
Felkenés után izzadt a bőröm alatta, nem volt komfortos érzés.
Cserébe viszont nem bántotta a bőrömet, nem irritálta, nem pattogzott ki tőle, csak azt a fránya diszkomfort érzetet nem tudom neki megbocsátani.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 9.

Egy ideig használtam, de aztán továbbadtam, mert sehogy sem akart elfogyni.
Felkenés után izzadt a bőröm alatta, nem volt komfortos érzés.

natasha

2014. február 18.

Ahhoz képest,hogy csak egy kis tégelyben kaptam mintát,2 hétig elég volt.
Amúgy nagyon jót tett a bőrömmel.Éjszakára használtam,az arctisztító rituálé után,hát hihetetlenül puha lett a bőröm,és csak úgy szívta magába az anyagot. Ugyanakkor nem maradt zsírréteg a bőrömön.Most hogy elfogyott,úgy látom mintha kevesebb pattim és bőrhibám lenne,valahogy örömmel nézek a tükörbe. :) Most mást használok éjszakai krémként,de nem fogok gondolkozni,hogy megvegyem a nagy kiszerelést. A parabének azért nagyon csúnyák ott a természetes összetevők mellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 18.

Ahhoz képest,hogy csak egy kis tégelyben kaptam mintát,2 hétig elég volt.

vichikee

2014. február 12.

Egyszer próbáltam ki, de nagyon bevált, másnapra sokkal simább és frissebb lett tőle az arcom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 12.

katacita

2014. február 3.

Mattítani nem mattított, bár én még nem találtam olyan krémet, ami ezt megtenné. Viszont legalább nem az a totál vízállagú semmiség, mint sok hasonló célú krém, ez egész jól hidratál. Nyilván negyed ennyi pénzért lehet kapni hasonlót, megvenni nem fogom, de alapvetően nem olyan rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 3.

Lysadora

2013. március 27.

Életem legrosszabb kréme, pedig elég sokat kipróbáltam már. Elvileg zsíros bőrre való, nálam már 15-30 perccel a felkenés után olyan zsíros lett az arcom, mint még soha. Ráadásul tele lettem tőle pattanással is. Néhány hétig próbálkoztam, de csak egyre rosszabb lett a végeredmény, így kénytelen voltam kidobni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 27.

julia.baki

2011. július 23.

Ez a krém olyan mintha friss papayát kennék az arcomra, az illatát pedig imádom, mert úgy érzem mintha egy gyógynövényboltban lennék, ami lehet sokaknak fura, de én imádom :) tényleg "zsírtalanít" :)))

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 23.

morning_glory

2011. június 15.

Nem vált be, 1-2 óra múlva olyan fényes lett tőle az arcom, mint még soha. Pedig tipikusan kevert bőröm van, bíztam benne, hogy ez a krém lesz a megoldás, de csalódnom kellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. június 15.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Glycerin

Citromlé, melynek a Lush szerint fertőtlenítő, szövetösszehúzó és tonizáló hatása van, valamint remek összetevő hajápoló termékekben, mert tonizálja  a fejbőrt és ragyogást ad a hajnak. Paula Begoun szerint viszont a citromnak bár antibakteriális tulajdonsága van, bőr érzékenyítő és irritáló összetevő.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!