Erborian

Ár:   5350 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: balogh.andrea, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. augusztus 28.

Lelőhely:   Marionnaud
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

A Matte Créme 5 az 1-ben hidratáló krém, ami segít kiegyenlíteni a bőrt, és matt végeredményt biztosít. Koreai fehér vizirózsa kivonatot tartalmaz, ami pórusösszehúzó és mattító tulajdonságairól nevezetes.

Ez a multifunkcionális krém egy  láthatatlan fátyolszerű védőréteget képez a bőrön, segít eltüntetni a bőrhibákat, összehúzza a pórusokat, mattító hatású, és fenntartja a bőr természetes hidratáltságát. Az eredmény egy természetesen púderes bőr, ami készen áll a sminkelésre.

Ár: 3000 Ft , Eladó: bugeyes
Állapot: 2x próbált, Helyszín: Bp. Széll Kálmán tér Király utca között 4-6 vonalán, fizetés: Banki előreutalás Foxpost/ postán maradó esetén, személyes átvétel esetén kp.

katalinmester13

2020. augusztus 16.

Pasztell lilás színű, szilikonkrém. Színe a bőrön már nem látszik. Szépen simít. Nagyon vékony réteget kell felvinni belőle, különben kukacosodik. A márka BB krémjével használtam. Jók együtt. Mattító hatása rajtam egész nap érvényesült. Illatos, mint minden Erborian termék. Én szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 16.

bugeyes

2020. július 13.

Nem rossz egyáltalán, segít mattítani és a pórusokat feltölteni, de annyit viszont nem tesz hozzá a rutinomhoz, hogy ragaszkodjak hozzá. Megmondom őszintén, mióta kipróbáltam, nem is nyúlok érte. A parfümöt itt sem igazán értem, hogy miért kell erőltetni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 13.

Boriskajuliska

2019. május 30.

Az alapozó előtt használom a homlok, áll, és orr környékére. Szépen mattít de sajnos du. már kezd fényesedni a bőröm ami nem biztos hogy a krém hibája, de az is lehet hogy nekem magasak az elvárásaim. Színe kék, állagra könnyű, de mivel még semmi nem tett "csodát" a szíros bőrömmel ez is szép eredmény, lehet hogy újra veszem. A zsíros bőrűeknek egy próbát mindenképpen megér.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 30.

Tim

2019. május 4.

Én az orromra használom, az Erborian CC kréme fölé. Nem sminkelek rá. Szépen mattít, hatása sokáig tart, de nekem után kell kenni. Ennek ellenére elégedett vagyok vele, szép, egységes képet ad. Keveset használok belőle, sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 4.

felhasznalovagyok

2019. január 1.

A homlokomon használom mert nagyon hajlamos vagyok rá hogy azon a területen arcmosást követően néhány órán belül elkezdek csillogni, és ez a krém nekem sokkal jobban bevált, mintha púdert használnék. Mivel krém, így egyben hidratál és megelőzi a zsírosodást is, így mindenképpen ajánlom bárkinek, akinek hasonló problémai vannak. Nekem nagyon pozitív élményem volt vele kapcsolatban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 1.

bernikrém

2018. szeptember 17.

A szokásos yuzas vásárlásom mellé kaptam egy kis mintát ebből a termékből, smink alá használtam és nagyon szépen feltöltötte a pórusokat, és valóban matt hatást tudtam elérni vele egy egész napra(alapozóm, púderem is mat finishes)
a következő akciókor megvásárolom a terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

a következő akciókor megvásárolom a terméket.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Nymphaea Alba (White Water Lily) Flower Extract
Hidratálók: Cyclomethicone, Butylene Glycol, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane

Alkoholok: Alcohol
Emolliensek: Cyclomethicone, Dimethicone, Dicaprylyl Carbonate, Trihydroxystearin, Isononyl Isononanoate, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane
Emulgeálószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Isoceteth-10
Szilikonok: Cyclomethicone, Dimethicone, Vinyl Dimethicone / Methicone Silsesquioxane Crosspolymer, Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Polymethylsilsesquioxane, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Polysilicone-11, Dimethicone Crosspolymer
Tisztítószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Isoceteth-10
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool, Citronellol, Geraniol, Eugenol, Limonene, Cinnamyl Alcohol
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.

A fehér tündérrózsa virágának kivonata. Gyulladáscsökkentő, nyugtató hatású összetevő.

Felületi hártya képző anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.