Best of Beauty 2019

Escada

Ár:   7499 Ft-tól   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ssyakaky, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. május 3.

Ár:   7499 Ft-tól
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2017

Illatjegyek: gyömbér, magnólia, vanília, tonkabab, fahéj

Ár: 9500 + posta vagy foxi , Eladó: kencecica
Állapot: 80 ml/ 1 fújás hiánnyal, Helyszín: --, fizetés: Előre utalással posta vagy foxi
clevergirl

2019. május 10.

Egyetértek Andy88 véleményèvel. Első fújás után már semmit nem érzek magamon. Sajnos nem tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 10.

Andy88

2019. február 22.

Szeretném szeretni, de nem érzem az illatát magamon. Egyszerűen semmi, mintha nem is fújtam volna belőle. Drogériában próbáltam, megfogott az üvegcséje... és persze ettől a márkától többet reméltem.
Azt hiszem, soha nem fogom megvenni :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 22.

Azt hiszem, soha nem fogom megvenni :(

Lilu003

2019. február 14.

A fahéj volt számomra nagyon vonzó, és az üveg kinézete. Gondoltam ez biztos különlegesebb lesz,mint a megszokott eddigi illatok. Escada-hoz képest sajnos eléggé egyhangú. A fahéjat én nem éreztem,csak a megszokott kis édes illatot,. Nem rossz, de eléggé tucat illat, Escada nem ilyeneket szokott alkotni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 14.

Lin

2019. január 24.

Édes kis illat, nulla tartósság és hatósugár. Kár....... vannak nála sokkal rosszabbul teljesítő illatok, mégis csak 2 csillag jár neki!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 24.

KBara

2018. november 11.

Nagyon tetszik az illata, gyümölcsös-virágos, édes vaníliával, de nem kelt olcsó hatást. Teszterből fújtam magamra mindig, mikor a drogériában jártam. 3 napig is éreztem a kabátomon. Leáraztaák 50 %-kal, gyorsan meg is vettem egy 30ml üveggel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 11.

kicsibubu

2018. október 29.

Addig-addig forogtam körülötte a drogériában, míg végül itt vettem belőle üvegeset. Úgy éreztem végre egy Escada ami nekem is tetszik, nem a megszokott édes gyümis nyári rettenet. Háát... nem tartott túl sokáig a lelkesedés, valami nem az igazi benne. Kellemes az elején, de rajtam ez is beédesedik, olyan semmilyen lesz...kár...az üvege viszont tetszett nagyon, na de hát csak azért nem tartok meg egy parfümöt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 29.

elinor666

2018. október 27.

Csatlakozom az előttem szólókhoz,ez nagyon kevés.Nulla tartósság!Pedig annyira szép illat lenne.......
Kérem szépen mi a f.ne történt az utóbbi időben???
Az összes nagy márka sorra dobja piacra az egyenparfümöket,cukorszirupokat,avon kategóriás tartóssággal!
Mi itt,krémmánián,szerintem igényes nők vagyunk,akik nem avonból akarnak rendelni, minőségi illatokat szeretnének és elvárják egy 20ezres parfümtől,mégha büdös is,legalább tartós legyen ennyi pénzért!
13 mintát vettem nemrég,ebböl 2 tartott ki csak.Be akartam újítani,de maradok a jól beváltaknál.
Csalódott vagyok nagyon :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 27.

Kérem szépen mi a f.ne történt az utóbbi időben???
Csalódott vagyok nagyon :(

senskin

2018. szeptember 23.

Igazi randiparfum. Szikrázo nyár, könnyed illat, flörtök, jókedv. Escada. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 23.

Igazi randiparfum. Szikrázo nyár, könnyed illat, flörtök, jókedv. Escada. :)

detti23

2018. július 10.

Annyira nagyon imádnám ez a parfümöt, ha tartósabb lenne, de sajnos nem az :( Pedig teljesen rabul ejtett ez az illat, régóta kerestem már ehhez hasonlót. Friss, könnyű, nyárias, édeskés, de nem fojtó. 50 ml-es kiszerelésben van meg és ennek az áráért azért elvártam volna, hogy tartósabb legyen, így sajnos nagyon hamar el fog fogyni úgyhogy nem vagyok biztos benne, hogy megéri :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 10.

klau810614

2018. június 8.

Rajtam ez konkrétan semmi😞 fújom de nem érzem csak valami halovány édeskés illat. Sajnálom ,mert szeretem az Escada illatait...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 8.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.