Escada

Ár:   7499 Ft-tól   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ssyakaky, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. május 3.

Ár:   7499 Ft-tól
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2017

Illatjegyek: gyömbér, magnólia, vanília, tonkabab, fahéj

Ár: 2500 + posta vagy foxi , Eladó: kencecica
Állapot: 80/20 ml, Helyszín: --, fizetés: Előre utalással posta vagy foxi

kissd

2020. augusztus 4.

Ajándékba kaptam nem olyan régen. Az illata tényleg nagyon finom nőies és légies. Sajnos igaza van az előttem szólóknak, egyáltalán nem tartós. Igazából magamra fújom aztán kb. már nem is érzem. :( Sajnálom azért...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 4.

abodri

2019. november 26.

Ma kipróbáltam. 10 perc múlva nyoma sem volt. El is felejtettem.
Egy percig majdnem tetszett. Könnyű, túl könnyű kis elillanós nyári illatka.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 26.

Ma kipróbáltam. 10 perc múlva nyoma sem volt. El is felejtettem.
Egy percig majdnem tetszett. Könnyű, túl könnyű kis elillanós nyári illatka.

Ppani

2019. november 24.

Könnyed kis illat kompozíció. Édeskés, de a fahéjtól kicsit pikáns. Én nyáron használom. Tetszeni tetszik csak nagyon nem tartós, többször kell frissíteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 24.

TheTroublemaker

2019. augusztus 23.

Engem meg lehet venni a tonkababos parfümökkel. Sokkal kevésbé édes, mint a többi Escada illat, de sajnos a tartóssága ugyanolyan gyenge rajtam. Ruhára fújva kicsit tovább tart az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 23.

tlilla100

2019. augusztus 15.

Eddig nálam 5 csillag, mert az illata fantasztikus. A tartósságáról meg annyit, hogy sajnos Magyarországra nem az a minőség jön, amit nyugatabbra elvárnak. Ezt is reptéren vettem, azért tartósabb szerintem. De ha valaki megteheti, az inkább kint vegye meg és úgy hozza haza....:/ Szomorú, de ez van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 15.

Ann86

2019. július 22.

Pár hónapja bukkantam rá és szerelem volt első szaglásra. :) Sokan írják, hogy rajtuk nem tartós, de rajtam igen. Az tény, hogy saját magamon én sem érzem egy idő után, de a környezetem visszajelzési alapján tartós az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 22.

kata25

2019. június 27.

Nagyon finom, "puha" picit édeskés illat. Nagyon szeretem, de nagyon nem tartós sajnos😑

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 27.

clevergirl

2019. május 10.

Egyetértek Andy88 véleményèvel. Első fújás után már semmit nem érzek magamon. Sajnos nem tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 10.

Andy88

2019. február 22.

Szeretném szeretni, de nem érzem az illatát magamon. Egyszerűen semmi, mintha nem is fújtam volna belőle. Drogériában próbáltam, megfogott az üvegcséje... és persze ettől a márkától többet reméltem.
Azt hiszem, soha nem fogom megvenni :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 22.

Azt hiszem, soha nem fogom megvenni :(

Lin

2019. január 24.

Édes kis illat, nulla tartósság és hatósugár. Kár....... vannak nála sokkal rosszabbul teljesítő illatok, mégis csak 2 csillag jár neki!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 24.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.