Escada

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Babooca, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. március 1.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatkategória: orientális-virágos

Parfüm illatjellemzők: grapefruit, ylang ylang, rózsa, körte, ambrette

Megjelenés éve: 2013

angelina69

2019. október 30.

Valahogy erőteljesebbre számítottam, de kellemesen csalódtam. Nekem nagyon kellemes, nőcis, enyhén gyümölcsös, de alapjában rózsás, pézsmás illat. Egyszerre üde és meleg. Jóérzés tölt el, ha rajtam van. Tetszik, és szépen harmonizál velem. Inkább átmeneti időben hordanám. Lehetne kicsit tartósabb. A pici mintámnak gyorsan a végére érek majd...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 30.

flobianti

2019. március 21.

Már régen kiszemeltem, megvan! Olyan, amilyenre vágytam. Nekem szuper, nagyon eltalált illat. Elegáns, finom, még tartós is. Ma érkezett, szeretem! :-)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 21.

Vaslady

2018. június 11.

2017. október 12
Az Escada márkán belül,lakik egy kis család.
Ők hárman alkotják.
Az Especially delicate notes,Ő a kis hugi,a legkisebb tartósságú illat a 3 közül.Vidám,harmatos rózsa illat,finom kis nyári bűbáj.
A nagy nővért a nőt, az Especially testesiti meg,mig az Especially elixir,az anyuka illata,na nem azért mert asszonyos,hanem mert mind közül,ez a leghatározottabb,legnagyobb hatósugarú illat,és bizony mig a két másiknak virág a kategóriája,addig az Elixir már az orientális vonalat erősiti.
Elérkeztem a legnagyobb hatósugarú,legtartósabb illathoz,a 3 közül.
Orientális-virág kategóriára váltott a rózsák vonala,kapott a rózsa mellé a körtén kivül még szilvát,pacsulit,grapefruitot és egy csepp vaniliát is.
Én a rózsa mellett most a szilvát és a pacsulit is érzem,vaniliát kevésbé,de talán jobb is,mert akkor már egy édes irányba terelné a virágos illatot.
Nekem ő egy téli illat,valószinű hogy tavasszal zavarna már,esetleg még ősszel tudom elképzelni.
Viszont szépségéről csak áradozni tudok,remélem,ha majd egyszer az enyém lesz,sok dicséretet fogok kapni érte :).
Tartóssága rajtam elég jó 5-6 órát is kibir.
MIvel most rengeteg a parfümöm,egyenlőre nem vásárolom meg,de addig is gyönyörködöm a kis mintámban.
5 csillagot kap,nekem kellemes élmény volt a tesztelése :).
2017.06.11
Mivel kifutó termék nálunk a parfümériában,(és ahogy hallottam máshol is),igy 30% akció volt rá,és a másik két testvérére is.
Gondban is voltam,hogy melyiket is vegyem,végülis Ő győzött,talán mert Ő közülük a legkedvesebb nekem :).
50ml változatot vásároltam :).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 11.

2017. október 12
Az Escada márkán belül,lakik egy kis család.
Ők hárman alkotják.
Elérkeztem a legnagyobb hatósugarú,legtartósabb illathoz,a 3 közül.
Tartóssága rajtam elég jó 5-6 órát is kibir.
5 csillagot kap,nekem kellemes élmény volt a tesztelése :).
2017.06.11
50ml változatot vásároltam :).

JuditTTT

2018. május 13.

Kb. másfél éve használom, de nem tartós illat, az tény. Mivel hiperérzékeny a szaglásom, ezért az illatokkal nagyon körültekintő vagyok. Ez, és még néhány parfüm van,a mi nem zavar, hanem kifejezetten kellemesnek tetszik, sőt ellazít. Kedvelem benne, hogy az első 10 perc után az erősen szúrós tolakodó jellege leválik, nyilván ahogy párolog az alkohol, és marad egy könnyű virágos, púderes jellege. A végére előbújik a körte, amit viszont annyira már nem szeretek benne, mer valahogy túl "öreggé" válik az egész kompozíció. Most keresek éppen mellé valami újat, mert sokszor úgy érzem, hogy adott napon, pl. nagy melegben más sok. Sokszor kérdezik, miféle illat ez, mert ilyet még soha nem éreztek és nagyon elegáns, különleges. Nos, igen, ezeket tudja, de melegben vigyázni kell vele, mert egyszerűen a bőrre "poshad" és az elpárolgás végén már zavaróvá tud válni.

Update: ebből is, ill. az Especially-ből is (mindkettő esetében 75 ml-es kiszerelésnél) parfümériában (!) sikerült lejárt szavatossági idejűt vásárolni. Gondoltam szólok h. vigyázzatok ezzel a parfümcsaláddal...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 13.

papramona

2018. január 15.

Nagyon nagy kedvenc nálam, évek óta használom, főleg munkába, sokszor kérdezik tőlem mi ez a finom illat és én is nagyon szeretem! Nagyon szépen kijön benne a virágos orientális vonal. Ha reggel fújok délután még érződik rajtam. :) Most nálam az ez vagyok én parfüm. <3

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 15.

bzita

2017. október 10.

Számomra ez egy olyan illat, amit végre hosszú távon is imádok! A legtöbb esetben viszonylag rövid idő után "ráunok" az adott illatra, de ez kivétel, többször is vásároltam már. Nem szokványos, de nem is tolakodó, és én a nap végén is érzem magamon, pedig fújok magamra sokat. Nem tudom mivel, de fenntartja a vonzalmamat :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 10.

Kardosalfi

2015. október 6.

Nem rossz illat,de nem is lett a kedvencem.Igazán finom rózsaillata van,de emellett nekem kicsit közönséges.Az egyik ismerősömön éreztem,nagyon megtetszett,ezért én is kipróbáltam,de többszöri használat után meg kellett állapítanom,hogy nem én vagyok.Eddig csak nyáron használtam néhányszor,de túl nehéz illat.Megpróbálom télen,hátha jobban bejön.Közepesen tartós.El fogom használni,de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 6.

Yubiri

2015. augusztus 10.

Érzem benne a grapefruitot, a rózsát és az ylang-ylangot is! Különleges illat, de nem tartom tartósnak, és az illatkategória elég messze áll a stílusomtól. Nekem kissé "szappanos".

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 10.

kova

2015. március 8.

Magamtól nem vettem volna meg, de az enyém lett és nagyon tetszik, sokszor ezt fújom magamra. Finom rózsás pacsulis illat, tartós is. Nyárra túl tömény lenne, de nem is nyárra való.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 8.

wijen

2014. július 27.

Sokszor nézegettem már, nagyon tetszik az illata viszont valamiért mindig sajnáltam rá kiadni a pénzt... :D aztán egyszer egy nagy leárazás alkalmával megvettem. Tényleg fantasztikus illata van, de valóban csak ideig óráig lehet érezni én kb olyan 4-5 órát érzem magamon, utána mintha csak úgy elillant volna és nyoma sem marad. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 27.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lilás piros.

Színező anyag. (Piros)