Escada

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gerbaud, Módosítva: 2017. április 27.

Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2004

Fejjegyek: passiógyümölcs, narancs, mangó, málna, magnólia, golgotavirág, fehér virágok

Szívjegyek: vadrózsa, piros bogyók, őszibarack, hibiszkusz

Alapjegyek: szantálfa, pézsma, fás jegyek

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

mafalda

2018. november 18.

Az első Escada-m volt, emlékeim szerint a Skála áruház polcain csücsült és csak hívogatott, a csodás színeivel egy egész kollekció volt ezzel telepakolva, talán egy egész polc.. 14 éves voltam, addig nyaggattam anyut h megkaptam szülinapomra! Imádtam, évekig takarkattam, mint egy ünnepi parfümöt, ma már egynyári kalandként permetezem az Escadakat.☺

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 18.

silence

2018. október 30.

Számomra az ISLAND KISS = MALLORCA CSÓKJA 🏝💋😘
2001 és 2009 között mindig Spanyolországba jártunk nyaralni, kedvenc szigetemen Mallorcán (ahová 4-szer vissza is tértünk) volt alkalmam megismerni ezt az Island Kiss eredeti, 2004-es kiadását rögtön abban az évben, amikor megjelent. Igen, ez a kiadása az, ami a számomra az IGAZI! ❤️ Az újragondolt, újragyártott 2011-es változata már korántsem adja azt az illatélményt, amit ez az első szerzett. 😍
Tisztán az emlékeimben él az a pillanat, amikor megismertem őt! Egy késő délutáni nap sétálni indultunk, persze nem bírtam ki, hogy ne menjek be az utamba akadó parfümériába 😁 ahol befújtam magam ezzel az újdonsággal... Majd továbbsétáltunk a fehér homokos tengerparton, ahol perszelt még a nap, de már kellemes, frissítő szellő lengedezett, a hullámzó tenger hangja vegyült a nyüzsgő, strandról hazafelé tartó emberekkel....... Fiatal voltam és boldog! És közben folyamatosan ez a mennyei illat mászott az orromba! Ez az illatélmény, amit az Escada adott az Island Kiss-el pedig még boldogabbá tett. Akkor még nem voltak elterjedve ezek az édes-gyümölcsös illatok, egyedinek, újdonságnak számított, kitűnt a többi tucatillat közül.
Tetszett, hogy édes, de nem cukorszirupos, üdítő hatásúak benne a finom trópusi gyümölcsök. Egyszerre volt édes és friss, gyümölcsös és krémes! Igazi trópusi gyümölcskoktél! 😋Tökéletesen illett ahhoz a tengerparti hangulathoz, amit átélhettem, amiben benne lehettem! Maga volt a mennyország. Teljesen elkápráztatott, annyira, hogy másnap azonnal meg kellett vennem őt!
Azóta is szenvedélyes rajongója vagyok a limitált, nyári kiadású Escada-knak (meg is veszem minden évben az újabb kiadásokat), de ez, az eredeti Island Kiss számomra az örök favorit, a LEG-LEG-LEG az összes közül, mindegyikben ezt a sziget feeling-et kutatom, amit akkor, azon a nyáron átélhettem! 😍🏝💋

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 30.

Számomra az ISLAND KISS = MALLORCA CSÓKJA 🏝💋😘

Parfuwoman

2018. június 1.

1000% nosztalgia ,ez volt életem legeslegelső parfümje. Választhattam egyet szulinapomra s ez lett a befutó . Talán 11-12 lehettem akkor és nagyon megbecsültem,csak alkalmakkor fújkáltam belőle ,így 3 -4 évig kitartott. Az üvege nekem nagyon tetszett,s az illata is,bár mostanában már messzire elkerülöm ezeket a cukros -gyümis illatokat,nagyon nem az én világom már .Akkoriban szuper volt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 1.

rdm

2016. június 26.

Olyan nehéz írni ezekről a nyári Escadakról. Lehet túl meleg van, de olyan haloványan érződik itt a karomon, hogy nem is tudom mit érzek. Nem olyan édes, mint egyes társai, de nagyon hasonló, tartósságra is, 4-5 óra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 26.

kiskiwi

2016. február 20.

Bárcsak kaphatnék még egy csókot a szigetről! óóó de jó is lenne :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 20.

Bárcsak kaphatnék még egy csókot a szigetről! óóó de jó is lenne :-)

Ashmatiii

2015. augusztus 27.

Imádtam. Cukros, nyári illat, csúnya, giccses üvegben. Nem zavart, hogy gyakrabban kell utána fújkálni. Nagyon jó emlékek kötnek hozzá(új munkahely), ezért örök favorit marad. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 27.

pronto

2014. május 26.

régen imádtam, kár, hogy már nem lehet kapni. ahogy a többi escada ez se volt tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 26.

black_cico

2013. május 1.

klasszikus illat számomra, nagyon régen én is ezt hordtam magamon, azóta is agyonhamisítják :D édes, trópusias, de ugyanakkor friss is, én a tengerre asszociálok tőle :) nem túl tartós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 1.

Piszke

2012. augusztus 10.

Nagyon szerettem ezt a parfümöt, a limitált nyári Escada illatok közül nekem ez tetszett a legjobban. Rajtam nem volt töményen gyümölcsös, hanem picit friss.
Sajnos elfogyott. :-( Szívesen újravásárolnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 10.

Sajnos elfogyott. :-( Szívesen újravásárolnám.

Lisette

2012. augusztus 8.

Naomi, pont fordítva, a Fabio Verso Ocean fun az Escada Island Kiss másolata. Mivel egy régebbi, nyári parfümről van szó, és limitált volt, egyrészt netes parfümériákban tudod beszerezni, másrészt, 3 régebbi illatát újra piacra dobta az Ecada - csak más csomagolásban -, és ez az illat is köztük van. Szóval érdemes megnézni a rendes parfümériákban is. ;)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 8.