Escada

Ár:   26 200 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: málnamánia, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. június 14.

Ár:   26 200 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Limitált kiadás egy édesen provokatív illatnak, tele napsugárral. Ez egy trópusi gyümölcskoktél, egy cseppnyi piros ribizli lehelettel ízesítve. Ez az illat szimbolizálja az igazi nyári hangulatot, élettel teli, csábító és izgalmas. Mintha egy tengerparton lévő bárban ülne, egy teljesen tökéletes italt kortyolgatva és figyelné a napsütte tengerpartot. Egy lédús kombináció, melyet sosem felejt el.

liliomszirom

2018. szeptember 15.

Lassan 10 éve a kedvencem. Több nyári Escada illatot id használtam, de valahogy ennél megragadtam. Üde, friss, mégis fanyar. Veszem, ameddig csak lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

Timi8

2016. november 5.

Nekem meg kell védenem őt!!! Az elmùlt 3-4 év nyàri limitàltjait én személy szerint nem kedvelem...komoly hiànyérzetem van velük kapcsolatban. (nem mondom, hogy rosszak, de pénzt nem invesztálnék beléjük...) Nos, a Marine Groove a maga 2009-es évjàratàval viszont még hozza azt a gondtalan bulis feelinget egy pikàns koktélba bùjtatva ami a limitàlt Escada-k egyik sajàtossàga és amiért anno mindenki odavolt. Fincsi passiògyümölcs-bazsaròzsa kombó pézsmaàgyon felel az életvidámságért melytől sztem a mai napig üde színfolt lehet ez az illat. Olyan igazi "utànafordulòs" parfi és az egyik legütősebb Esc. sztem! Valóban az egyik legfrissebb is, de ezt nem szabad hàtrànyként felròni egy nyàri illatnàl, főleg mert azon kevesek egyike mely még tartòs is! Egyik személyes kedvencem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 5.

Luna1024

2016. november 5.

Ma belelendültem a nyári Escada limitált kiadások elemzésébe. :) Mindegyikből 1 millis mintám van, ha ez számít, szóval a hatósugárról sajnos nem tudok nyilatkozni.
Lényegre térve: szerintem ő nem úgy sikerült, mint a többi, nekem kevésbé tetszik. :/ Lehet mondani, hogy az összes nyári Escada egy kaptafára épül - ami igaz is -, hiszen nem sokban különböznek az illatjegyeik, de legalább az közös bennük, hogy a legtöbbjüknél elkapja az embert az az igazi "legyen már nyár!" hangulat: egy kis ananász itt, egy kis mangó ott, kókusszal megbolondítva. A maguk kategóriájában kiemelkedőek. De ő... Nála semmi ilyesmit nem érzek. Jól írták a többiek: frissebb, mint a megszokott Escada-k, és nem édes, hanem maximum édeskés, de nekem mégis hiányzik valami. A hab a tortán pedig az, hogy az első pillanattól az utolsóig érzek egy rettenet kesernyés mellékszagot, ami nekem nem passzol a nyárhoz, sajnálom. Ilyen őrölt mandula-szerű illat, pedig az nincs is benne, szóval én a grapefruit-ra gyanakszom... Persze ez lehetett volna érdekes újítás is, hogy ne legyen minden nyári Escada kiadás édes-gyümölcsös cukorbomba, de sajnos érdekes helyett nekem inkább kellemetlen lett. :/
Talán nem is baj, hogy ez most nem tetszik, mert épp azon vagyok, hogy megtaláljam azt az egyet, amelyiket érdemes megvennem, és őt úgy hiszem, kihúzhatom a listámról. :) Ezzel picit könnyebb a döntés. De 3 csillagnál többet nincs szívem adni (máshogy pontozom ezeket a limitáltakat, mint a többi parfümöt), pedig a tartóssága is elég gyenge.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 5.

pomme

2016. április 12.

Elég egyszerű illat, rajtam fanyarabb, mintha grapefruit is lenne benne a maracuja mellett. De olyan 80%ban maracuja. Frissebb a többi nyári Escadánál, tartósabb is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 12.

szamira

2015. június 21.

Tularadoan edes, gyumolcsos illat, azonnal erezheto, hogy egy Escada parfumrol van szo. Nekem valahogy az osszes egy kaptafa, de fiatalokon el tudom kepzelni. Nekem a tropusi gyumolcsoket, tengerparti hangulatot nem hozza, inkabb tinilanyokat vizionalok, ahogy kifujom. Rossznak nem rossz, de nekem nagyon nem tetszik.Mondjuk egy gyenge harmas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 21.

eszternemeth96

2015. május 19.

Ebben az illatban találtam meg önmagam, pont ilyen illatot kerestem egész életemben. Egyszer kaptam ajándékba egy illatmintát, azóta ácsingóztam utána, nemsokára megkaptam ajándékba:) csuda finom, édeskés, mégis könnyű illat, ami nem húz émelyítő csíkot maga után. Egyszerűen imádom, szerelmes vagyok az illatába!:)
Annyi a problémája, hogy sajnos kevés helyen szerezhető be:( de legalább nem lesz soha olyan, mint a One Million, hogy kb. minden ötödik ember ezt a parfümöt használja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 19.

dori778

2014. július 16.

Imádom az illatát, azonban picit hamar elillan, kb 2-3 óra. De már sokan megdicsérték, milyen finom illatom van, úgyhogy már megérte ezt választani! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 16.

edinab62

2014. május 5.

Egyszerűen imádtam ezt az illatot!!! Kár hogy csak limitált és már nem lehet douglasban kapni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 5.

rocksteadycat

2013. március 6.

Nagyon finom illat, érdekes és pozitív hangulattal. Tartós, és hosszú távon is kellemes, nem irritáló.
(Én mivel szeretem az Escada parfümöket nem fogom lepontozni, és az én orrom tud különbséget tenni az összes között, egyáltalán nem ugyanolyanok.) :P

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 6.

Csibecsont

2012. november 24.

Nekem az összes Escada amit kidobnak a piacra, Moon Sparkle, Marine Groove, Island Kiss, Pacific Paradise... mind ugyan úgy szaglik nekem :D Egy percig sem mondanám, hogy nem szeretem! Finom édes, szaftos, zamatos, mint egy nyári trópusi buli koktélokkal és gyümölcsökkel, de nem tudnám elképzelni hogy a nyáresti bulik kivételével máshová is magamra fújjam. Azért nekem is volt három, még a legelsőkből, az Ibiza Hippie, az Island Kiss és a Rock in Rio, és nagyon szerettem őket, de azt hiszem egy bizonyos idő után taszítóvá válnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 24.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.

Színező anyag. (Piros)