Escada

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kissa, az összetevőket feltöltötte: abbraccio, Módosítva: 2012. augusztus 23.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Illatösszetevők: grépfrút, szamóca, málna, gyöngyvirág, ibolya, babarózsa, kasmírfa, vanília

Asianlover

2017. december 17.

Nosztalgiából rendeltem újra 1 millit. Kedves illat még mindig, de most már úgy érzem, kiöregedtem belőle. Olyan hamvas fiatal lányos illata van, hogy ezt már így harmincon túl kínosnak érzem magamon :D inkább belátom a határaimat :D

Imadtam, imadom, kellemes gyumolcsos kis semmiseg :) sajnos nem tartos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 17.

Imadtam, imadom, kellemes gyumolcsos kis semmiseg :) sajnos nem tartos.

Vaslady

2017. október 23.

Kellemes gyümölcsös illata van,csak az van,hogy engem egy bizonyos samponra emlékeztet,amit már használtam.
Nekem ez sampon illat,hiába akarok ettől elvonatkoztatni,mindig ide lyukadok ki.
Nem rossz,de nem fogom megvenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 23.

Nem rossz,de nem fogom megvenni.

Erina

2017. október 4.

Rajtam szinte csak a szamóca-málna érződik. Alapból nem szeretem a gyümölcsös virágos illatokat, de ez nagyon megfogott. Egy kedves lánnyal cseréltem az illat teljes ismerete nélkül, de nagyon megérte. Mindennapi szaladgálós elfújkálós illatnak tökéletes. Sajnos a tartóssága lehetne jobb is. Aki már találkozott YSL Mon Paris illatával, annak ez az illat jobban fog tetszeni. A Mon Paris szintén málnás finomság, de ez az Escada simán lekörözi!!! Tartósságuk is ugyan az. Ennek az üvege is jóval kecsesebb mint egy nagy kocka fekete szalaggal. Ez az illat nagyon megéri az árát, a másiknál csak a márkát fizeted meg. Csak a tartóssága miatt 4csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 4.

nusysan

2017. szeptember 9.

Kellemes gyümölcsös illata van, szerintem nem túl édes, olyan még pont határeset - alapvetően a friss illatokat szeretem. Ez a parfüm kellemesen ötvözi az édeset és a frisset, mindennapokra való parfüm. Nem túl tolakodó, nem a legtartósabb, de nekem így rendben van. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

Burya

2017. augusztus 29.

Kellemes illat, többen kérdezték, hogy milyen parfümöt viselek, mert nagyon jó illatú. Tetszik, hogy nem tömény, fejfájdító, édes illat, de nekem túl erős benne a grapefruit illata (ízlések és pofonok... :) ), úgyhogy csak 4 csillagot kap. Sajnos nekem nem ez A Parfüm. :) Feltettem eladásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

klau810614

2017. augusztus 14.

Málnás ,szirupos de mégis friss finomság :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

Málnás ,szirupos de mégis friss finomság :)

Luna1024

2016. november 6.

Őt alig lehet megkülönböztetni a többi limitált, nyári Escada kiadástól. Persze az összes szinte ugyanolyan, és engem ez nem feltétlenül zavar, csak gondoltam megjegyzem, hogy aki esetleg azt várja, hogy az Escada itt beújított valamit, az csalódni fog, mert nem. :) Ugyanolyan édes-gyümölcsös nyári illat, mint az összes többi. Amit talán a legjobban kiérzek belőle, az a szamóca és a málna, picivel később pedig vaníliásabb, jóval édesebb lesz. A grapefruitot szerencsére nem érzem - azért szerencsére, mert a Marine Groove-ban is az van, és ott nagyon kesernyés, számomra kellemetlen utóillatot eredményezett, ezt a véleményt továbbra is tartom. Persze az se rossz, csak épp az eddig a legkevésbé kedvenc. Na de vissza a Sexy Graffiti-re: a tartóssága neki se jó, 1-2 óra után elillan, és eleve csak halványan érződik, a hatósugara se a legjobb. Az üvege - ahogy megszokhattuk - gyönyörű, ez is, valamint maga az illat is vidám, könnyed, nyárias. Hármas alá ezeket a limitált kiadásokat nem nagyon pontozom, ez 4 pontot kap, mert nincs a kedvenceim között, márpedig csak azoknak jár 5 pont. :) De ha nem a többihez, hanem önmagához viszonyítom, akkor ez egy tök jó kis nyári illat. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 6.

rdm

2016. június 22.

Olyan gyengécske, málnás, szamócás édeskés szörpös. Enyhén érződik a rózsás illat. Nem túl bonyolult. 1 óra után már csak akkor érzem, ha odanyomom az orrom a csuklómra. Több fújással, több helyre biztos tovább érződik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 22.

Zafina

2015. november 3.

Tiniként odáig voltam érte, de már így 30 évesen hááát....egy igazi cukor kavalkád - már nem venném meg :D :D :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 3.

pronto

2014. május 26.

régen ez volt az első escada parfümöm, ezt nagyon sok követte a "sorozatból". mikor újra megjelent rögtön 2 üveggel rendeltem, de csalódnom kellett, szerintem nem ilyen volt régen, vagy a szaglásom változott... azért még most is jó, de van benne valami ami zavar, nem tudom jobban megfogalmazni, mint valami középkorú nő kakás szájszaga. :) ennek ellenére használom, de az egyik nagy 100 ml-s üveget elajándékoztam és nem venném újra, pedig régen ez volt a kedvencem. most már jobban tetszik az island kiss, vagy a ronkin' rio.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 26.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Színezék. Lilás piros.