Escada

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: NiDDA, az összetevőket feltöltötte: timibaby, Módosítva: 2013. október 28.

Lelőhely:   parfümériák, online

Összetevők: mangó, vérnarancs, vizililiom, málna, pomerose, kókusz, pézsma, szantálfa

szaboszilvia28

2019. március 18.

Szuper koktélozós illat, cuki meg kellemes de sajnos szabadon száll a szélben, két-három óra és huss, elillant... Kár. Azért egy 30 millis mindig van itthon...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 18.

Blackey

2019. január 14.

Mindig is szerettem volna Escada parfümöt, mert imádom a gyümölcsös illatokat.
Ausztriában a Müllerben vettem ezt a parfümöt, ami annyira, de annyira fini!
Imádom, viszont... Sajnos az illata nem tartós, így nagyon csalódott is vagyok. :(
Imádom továbbra is, de keresem tovább a tartós verziót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 14.

Mindig is szerettem volna Escada parfümöt, mert imádom a gyümölcsös illatokat.
Ausztriában a Müllerben vettem ezt a parfümöt, ami annyira, de annyira fini!
Imádom továbbra is, de keresem tovább a tartós verziót.

silence

2018. november 1.

Én iszonyatosan elfogult vagyok ezekkel a limitált kiadású nyári Escada-kal az első találkozásunk okán. ☺️
Egy Mallorcai nyaralás során talált rám az első szerelem 2004-ben, az akkori Island Kiss személyében. Azóta is megveszem minden egyes limitált kiadású nyári Escada-t, de mindegyikben azt az első szerelmet keresem, azt a "sziget csókot", amit ott kaptam. 🏝💋😘☺️
Az összes nyári kiadású Escada közül az Island Kiss, a Rockin Rio és a Pacific Paradise a kedvencem, a többit már kicsit "koppintásnak", "erőlködésnek" érzem azokhoz mérten...... de ha nem vagyok túl kritikus velük szemben, akkor egytől-egyig szerethető kis illatoknak tartom mindet! 💕
A Taj Sunset is egy igazi trópusi gyümölcskoktél🍸, ahogy az előző limitált Escada-k is, ebben talán a mangó dominál rajtam leginkább.
Kezdetben hatalmas sikereket aratott az Escada ezekkel az édes-gyümis illatokkal, ezen felbuzdulva sorra adta ki minden nyáron a limitált illatait, de egy idő után már nem igazán tudott újat mutatni, nekem ez a Taj Sunset már talán picit "mű"-re sikeredett, és kevésbé tartósnak is mutatkozik, ami sajnálok, mert továbbra is imádom őket!
Az elfogultságom okán megadom ennek is az 5-öst! 😉

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 1.

Az elfogultságom okán megadom ennek is az 5-öst! 😉

Asianlover

2018. augusztus 23.

Azt hittem, nem jól látok, hogy ilyen van még egy Müllerben a polcon! Ráadásul féláron! Azonnal vettem is egyet! Igazi best of Escada limitált, édes-lédús vegyes gyümi. Ez a kis 30 millis tökéletes múltidéző lesz ♡

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 23.

juditkaa70

2018. január 9.

Egzotikus,lédús és igazi naplemente illat. Mangóval, nektarinnal és a vérnarancs jegyeivel nyílik meg. A szívjegyében a vízi virágok vannak málnával és pomerozával. Az alapjegy kókuszból,szantálfából és pézsmából áll.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 9.

Vaslady

2017. december 12.

Ma volt hozzá először szerencsém a DM-ben.
Azt adja,amit már a neve is sugall.
Egzotikus gyümölcsök kavalkádja,nyári nyaralások emléke,koktélozás a medence parton...
Vidámság,semmittevés,pihenés.
Ehhez természetesen szeretni kell a gyümölcsös illatokat,mert az nélkül nem élmény...:)
Jövök updetelni:Reggel fújtam,és már délután negyed 6,szóval tartós is :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 12.

Ma volt hozzá először szerencsém a DM-ben.
Azt adja,amit már a neve is sugall.
Vidámság,semmittevés,pihenés.
Jövök updetelni:Reggel fújtam,és már délután negyed 6,szóval tartós is :)

arizona07

2017. április 30.

A legjobb nyári illat! Kellemesen édes, gyümölcsös, de nem mű! Nem kedvelem a túl édes illatokat, de ez nagyon tetszett!
Kár, hogy már alig lehet megtalálni a boltokban. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 30.

Kár, hogy már alig lehet megtalálni a boltokban. :(

mafalda

2017. április 24.

Szép emlékek kötnek hozzá. Amikor ezt használtam évekkel ezelőtt egyik nyáron, szünet nélkül dícsérték úton útfélen. 😀 Nem kellett naphosszat frissítgetni, kitartotta boldogan a nyolc-tíz órát! 😘

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

Ncsk

2017. március 28.

Ez nalam a borzalmas kategoria! Idegesitoen edes, fullaszto, ami elonye, hogy kitartoan nyujtja mindezt.. En szeretem az edes illatokat, de ez mar tulmegy mindenen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 28.

Luna1024

2016. november 5.

Minden Escada illatnál le fogom írni már az elején: a legtöbb limitált kiadásuk nem különbözik sokban, csak minimálisan térnek el, ezért nagyon nehéz megtalálni azt az egyet, amelyiket érdemes nyárra megvenni (mert sajnos nem olcsó :/).
Ez is hasonlít a Rockin' Rio-oz, a Born in Paradise-hoz, meg még több másikhoz, folytathatnám a sort, de szerintem értitek. VISZONT attól a leheletnyi különbségtől mégis ez az egyik kedvencem: a megszokott ananász helyett itt gusztusos, lédús, édes vérnarancsot és mangót érzek, kis fanyar illattal a háttérben, üdén, egyáltalán nem émelyítően! A kókusz szerintem nem annyira domináns. Ez is tipikusan olyan gyümölcsös-édes illat, amiről azonnal a nyár ugrik be mindenkinek. :)
A tartóssága sajnos ennek is nagyon rossz, és ezért az árért ez nem volna elfogadható, még EDT-hez képest sem. :/ Itt is azt tanácsolom, hogy nyáron rendeljetek mintát sok Escada limitált kiadásból (Iparfümérián lehet), és csak azt vegyétek meg, amelyik a legjobban tetszik, mert annyival nem különböznek, hogy az összeset érdemes legyen megvenni. Nekem ez a kedvenceim között van - ezért az 5 csillag -, kár, hogy már sehol nem látom. :( Aki tud valami jó beszerzési forrást, az legyen szíves, szóljon! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 5.

Antioxidánsok: BHT

Színezék. Lila színű.