Esprit

Ár:   3350 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2015. március 30.

Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online

Illatösszetétel: narancsfa virága, licsi, magnólia, ibolya, rózsa, fa, pézsma

Blackxentric

2016. szeptember 3.

A kedvenc espritem volt. Nagyon finom az illata és tartós is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 3.

A kedvenc espritem volt. Nagyon finom az illata és tartós is.

bettisz

2016. május 20.

Rátaláltam, megrendeltem, imádom :) nem egyszerű találni, de a Parfüm Goldnál sikerült :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 20.

lapiskat

2014. május 4.

Régebben sokat használtam, mert friss, tavaszias illata van, de egy idő után azt vettem észre, hogy fáj tőle a fejem miután magamra fújom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 4.

zstt

2013. december 1.

Imádom, ezt használom már jópár éve,és most sehol sem találom. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 1.

Imádom, ezt használom már jópár éve,és most sehol sem találom. :(

shoesgirl

2013. április 3.

Imádom. Szerintem sportos, nyári, üde illat, ami a mindennapokra tökéletes választás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 3.

csibeeeh

2012. december 2.

régen volt ilyen parfümöm, nagyon imádtam :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 2.

régen volt ilyen parfümöm, nagyon imádtam :)

miraclum

2012. május 17.

Szerintem jól eletalálták ezt az illatot. Finom virágos-gyümölcsös, kicsit fűszeres. Nem nehéz és feltűnősködő illat, bármikor viselhető. Kimondottan fiatalos csajos illat. Tartóssága közepes. Aki szerette/szereti Nina Ricci Nina parfümjét, akkor valószínűleg ezt is fogja, mert hasonlít hozzá. Csak egy kicsit olcsóbb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 17.

Antioxidánsok: BHT

Színezék. Lilás piros.