Essence

Ár:   1090 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 629-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Mano1234, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2017. augusztus 8.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 629

2 az 1-ben szemceruza és szeméjárnyaló.

"Szemhéjpúder vagy szemceruza? Mindkettő! A kúpalakú hegynek köszönhetően egyszerűen használhatod szemceruzaként és szemhéjpúderként is. Az új 2in1 termékünkkel minden lehetséges - legyen szó természetes vagy akár intenzív hatásról."

6 árnyalatban kapható.

Ár: 629, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 500 Ft , Eladó: Fruzsi
Állapot: új, Helyszín: Szeged, fizetés: személyes átvétellel
Ár: 1000 , Eladó: koirankeksii
Állapot: Új, Helyszín: Debrecen, fizetés: megbeszélés alapján
Tayloor

2018. május 19.

Ez a termék nagyon krémes , könnyen eldolgozható. Nagyon szépen mutat , jól pigmentált 😊. Használni szoktam a szemhéjamra és az arcomra mint highlighter. Nagyon tartós a, nem kopik 😆.Akciósan vásároltam , így mindenféleképpen megérte . Ajánlom 🤗

Tayloor
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 19.

tátombák

2017. augusztus 16.

A fekete, Black to the routes árnyalatot vettem meg a téli kiárusításon, pedig nem is volt rá szükségem. Szemhéjra ilyen brutál feketét nem kenek, (amikor kentem, akkor sem ennyire feketét) vízvonalra pedig a kialakítása miatt hosszútávon meg nem működik. Úgyhogy már épp azon gondolkodtam, hogy tovább kéne adnom, amikor beugrott, hogy ecsettel tusvonalként hátha... És bevált! Kellően pigmentált, szuper matt, nem kell a száradásra várni. A tartóssága is megfelelő, ha tusként használom, ez a 350 forintos beruházás nagyon sokáig fog jó szolgálatot tenni.

01. Go bronze, 06. She's got the mauve - kifuttatáson vettem meg őket, ezek voltak a képzeletbeli listám élén. De amennyire rájukhajtottam, annyira csalódtam bennük. Teljes szemhéjra kenve nem sok különbséget látok a két szín közt és egyből jön a ragacsos, 'mindjárt elkenődik' érzés. Szerencsére azért alap nélkül 4-5 órát kibír, de ennél sokkal jobban teljesítő szemfestéket is kiadott már az Essence. Azt vettem észre, hogy nem kenődik, nem ül bele a ráncocskákba, hanem csak elhalványul egy idő után.

Így átlagolva a színeket, sajnos csak egy jószándékú 3 csillagot tudok adni, teljes szemhéjon borzasztó, ennyire zsíros érzetű, kényelmetlen szemfestékkel még nem találkoztam :(

tátombák
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

Gpatricia

2017. július 31.

Nagyon szép színe van felvitel után is, megfelelően tartós és jól lehet használni az egész szemhéjon is.

Gpatricia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 31.

bandifr15

2017. július 31.

3 árnyalat van meg.szeretem. szemzugba,szemceruzaként és egész sz.h-ra is

bandifr15

3 árnyalat van meg.szeretem. szemzugba,szemceruzaként és egész sz.h-ra is

Zita0606

2017. június 27.

Szemceruzaként használom a szempilláim vonalában, vagy csillogó "tusvonal" készítéséhez, szemzug kiemeléshez. Így egy teljes napon át tart, hihetetlenül tartós, bírja az izzadást, a dörzsölést, a könnyezést, és csodaszép, visszafogott derengést ad a sminkhez (csak a világosabb, csillogó árnyalatokat használom, a mattak túl erőteljesek voltak számomra). A szemhéjon nem annyira tartós, de amire használom, arra az utolsó kenetig 100%-osan megfelel, így 5 csillag. :)

Zita0606
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 27.

gioia

2017. június 16.

A szürkésbarna árnyalat van meg belőle. Csodás hétköznapi szín. Egy kis fekete szemcerkával pedig pillanatok alatt alkalmi sminkké lehet változtatni. Nagyon tartós és nem irritál. Lehetne belőle kicsit nagyobb színválaszték.

Update: Azóta leértékeléskor beszereztem a sötétkék árnyalatot is. Szintén bevált, alig-alig látom viszont a szemhéjam egyéb részein. Ezt vonalként szoktam használni, a taupe árnyalatot szeretem egész szemhéjra is. Alap nélkül tartós és akciósan ajándék szinte.

gioia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 16.

Knubbel

2017. május 12.

Tenyleg vizallo, nagyon tartos. A 01-es (sotet barnas-bronzos) es a 03-as (vilagos nude-rozsaszines) arnyalat van meg. A 03-asat minden nap hasznalom. Ezzel huzom ki a vizvonalamat. Ugy csinalom, hogy felviszem az elso reteget, aztan kispiralozom a felso szempillaimat. Aztan rahuzok meg egy reteget, es utana kispiralozom az also szempillaimat. Reggeltol estig ott marad. Ami nalam nagy szo, mert szokott konnyezni a szemem. Nagyon szep szine van, gyonyoruen megnyitja a tekintetet.

Knubbel
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 12.

szofiaa

2017. április 29.

Szuper ez a termék, nemrég találtam rá leárazás alkalmából figyeltem fel rá ,és már sajnálom, hogy csak egy árnyalatban vettem meg.
Nagyon bevált, krémes, gyönyörűen pigmentált és eszméletlen szép színekben érhető el!
Mindenkinek ajánlani tudom, én is igyekszek többet beszerezni belőle.

szofiaa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 29.

Mindenkinek ajánlani tudom, én is igyekszek többet beszerezni belőle.

ravadri

2017. április 24.

A 07 rosy happiness árnyalatot vettem meg. Nagyon szép a színe és tartós is a szemhéjon. Gyönyörű natúr sminket lehet vele csinálni, éppen csak egy diszkrét csillogása van, de az pont elég. :)

ravadri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

tagnes96

2017. április 8.

Pont ez az árnyalat van meg nekem is, mint ami a képen van. Nagyon szép szín és tartós is, teljes mértékben megéri :)

tagnes96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 8.

Antioxidánsok: Tocopherol, BHT, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate