Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: AnZsu, Módosítva: 2012. július 10.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Little bakery téli kiadás.

Értékes ápoló összetevők, mint a shea vaj vagy a kókuszolaj intenzív hidratálással gondoskodnak az érdes, fáradt kezekről, hogy túléljék a telet. A gyorsan felszívódó 24 órás formulának köszönhetően a kezek tökéletesen védve lesznek a szél és az időjárás káros hatásaitól.

orsipanka

2017. január 31.

Mű epres-sütis illata van, de a hidratálása jó, télen is elég napi egyszer használnom, gyorsan beszívódik, de az illata pár óráig megmarad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 31.

LadyLatte

2015. április 4.

Életem első kézkréme volt talán, nagyon szerettem, persze nem a legjobb volt, de az illata meggyőzött! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 4.

alexandra_domotor

2014. augusztus 29.

Ha jól emlékszem ezt az illatot használtam pár éve télen. Egyébként az összesnek jó az illata és nagyon jól ápol. Nem maradt utána a kezemen az a kellemetlen zsíros érzés. Mindig dugiban kellett krémeznem a kezem, különben amint kipattintottam a kupakot, mindenki kért belőle. 5 +1 pontot érdemel!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 29.

pottykeh

2013. október 31.

Nagyon szeretem. Még télen vettem meg és láttam, hogy ez gyorsan el fog fogyni, mivel imádom és vettem belőle még egyet, amit még azóta is használok és imádom. Az illata nagyon jó, kellemes, bár aki kevésbé bírja az édes illatokat, annak erős lehet. A kezem még utána is puha és imádom. Megérdemli a max csillagot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 31.

allthemakeup

2013. május 26.

Még mindig van belőle, pedig azért már jó rég volt kapható. Kevés is elég belőle, nagyon sűrű, az illata nagyoooooon jó, jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 26.

h.ancsi89

2013. április 25.

elsősorban az illata miatt vettem meg,az nagyon fincsi és a hatása sem volt rossz...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 25.

Csücsök

2013. január 13.

Nagyon szerettem, nálunk pár nap alatt elkapkodták, nem is tudtam pótolni sajna! Szerettem, nagyon finom az illata. Jó a bőrnek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 13.

sissy93

2013. január 8.

Télen használtam, még van egy kevés belőle. A csokis sokkal jobban bejött, ennek elég mű az illata.
Érdekes, nálunk a dm-ben még mindig teli a polc vele..

Update:
Akartam venni egyet az új kiadásból, de megtaláltam otthon egy ilyet félig teli. :)
Most valahogy jobban tetszik az illata, vagy csak az újdonság érzése... :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 8.

Érdekes, nálunk a dm-ben még mindig teli a polc vele..

Update:
Most valahogy jobban tetszik az illata, vagy csak az újdonság érzése... :D

Dii

2012. december 9.

Mikor tavaly megvettem, nagyon szerettem, teljesen olyan az illata, mint az eres Milkának :) Nem is akartam használni, nehogy elfogyjon, így még most is van belőle. Viszont szerintem picit megváltozott az illata, de ez csak akkor érezhető, amikor felkenem. Inkább a hatása zavar, már nem hidratál annyira és mintha egy bevonatot képezne a kezemen. Sajnálom, hogy nem használtam el hamarabb, de ez az én butaságom, mert fél éve még nem volt ilyen baja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 9.

Petraa

2012. november 5.

Nagyon imádtam az illatát, tavaly vettem, de még mindig van belőle egy kicsi :) A tubusra 24 órás hidratálás van írva, a címkére, amin a magyar fordítás van, ott már csak 12 óra. Hidratálni hidratál, csak nem annyi ideig. Én naponta többször is bekenem vele a kezem, teszi a dolgát, nincs vele baj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 5.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbic Acid
Hidratálók: Glycerin, PEG-8
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbic Acid

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Emulzió stabilizáló, felületi hártyaképző és sűrűség szabályozó polimer (ismétlődő egységekből felépülő, nagyméretű molekula).

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.