Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek

A krémet feltöltötte: falatka18, az összetevőket feltöltötte: Dii, Módosítva: 2013. november 25.

Kategória:   Kézkrémek

pigglypig

2017. május 1.

Régen kezdtem el használni, csak most fogyott el. Kicsit gejl, émelyítően édes illat, de én imádom, párom finnyáskodott rajta, mikor bekentem vele magam :)
Hatását tekintve semmi különös, nem rossz, de nem is csodaszer. Ha valakinek nem durván száraz a kacsója, teljesen megfelelő szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 1.

Zsokaa

2015. december 13.

Jó illata volt. Szeretem az ilyen krémeket. Az állagát és a hatását is szerettem. Tök jó volt vele bekenni a kezemet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 13.

aranypáva

2015. december 12.

Hidratálni hidratál, de nem lesz a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 12.

Hidratálni hidratál, de nem lesz a kedvencem.

HyperBunny

2014. május 31.

Leárazva vettem, jóval a szezonja után. A sárgát imádom, a pirosnak tűrhető illata volt, ezt szerintem sose szagoltam, de erős volt bennem a gyanú, hogy talán már lejárt. Nos a vélemények alapján nem. :D Iszonyú rossz, ezt komolyan gondolták...? A hatása sajnos maximum átlagos, ami nekem gyenge, le is passzoltam másnak, nálam úgyse lett volna jó sora szegénynek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 31.

egifeny

2013. november 5.

a hatasa prima, nagyon jol hidratal, nem is gondoltam volna :) az illatat en se szeretem, de kezdem elfogadni..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 5.

Tiara MCmill

2013. július 26.

Büdös,de azért hidratál,a fahéjas finomabb !!!!!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 26.

Büdös,de azért hidratál,a fahéjas finomabb !!!!!!!

viktoriacsoke

2013. július 19.

Jól hidratál jó illata van és nem hagy ragacsos érzetet

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 19.

Jól hidratál jó illata van és nem hagy ragacsos érzetet

Malachite

2013. július 16.

Húúú, milyen finom az illata! Még nyáron is megkívánom, de rögtön a tél jut róla eszembe. Elég nehéz krém, de beszívódik, jól hidratál. Én a talpamra szoktam kenni zoknival, nincs rá panasz!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 16.

Ms.Cat

2013. július 15.

Az illata az valami tökéletes! Állandóan ezt szagolgatom. Gyorsan beszívódik bár nekem annyira nem hidratálja a kezem mint ahogy kellene, de ezt leszámítva egy erős 4-es. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 15.

maisee

2013. június 29.

Nem olyan rég vettem meg ezt a krémet a rossmann-ba, le volt árazva, gondolom már kifutó termék, hisz ez inkább téli illat!
Az ismerőseim közül sokan nem szeretik az illatát, büdösnek, avasnak mondják, de nekem annyira nem rossz.
Elsőre olyan jó testes, gazdag kézkrém, teljesen eltünteti a kiszáradt bőr nyomait, pár perc múlva pedig szépen fel is szívódik, nem hagy maga után nyomot.
Szóval összességében nekem bevált, szeretem, egy pontot levonok azonban amiatt, hogy mivel többen panaszkodtak a szagára, nem szívesen használom, ha társaságba megyek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 29.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, PEG-8
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Emulzió stabilizáló, felületi hártyaképző és sűrűség szabályozó polimer (ismétlődő egységekből felépülő, nagyméretű molekula).

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.