Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Maddie, Módosítva: 2012. július 2.

Kategória:   Kézkrémek

Little bakery téli kiadás.

Értékes ápoló összetevők, mint a shea vaj vagy a kókuszolaj intenzív hidratálással gondoskodnak az érdes, fáradt kezekről, hogy túléljék a telet. A gyorsan felszívódó 24 órás formulának köszönhetően a kezek tökéletesen védve lesznek a szél és az időjárás káros hatásait.

Kiszerelés: 75 ml

postareb

2017. november 23.

Majdnem mindegyik illatot kipróbáltam belőle. Nem volt egy barátnőm sem, aki ki ne próbálta volna, egyszerűen imádtuk az illatát. Viszonylag hamar beszívódott, de nem teljesen tökéletes a hidratáló hatása, ezért minusz egy csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 23.

julcsa95

2017. január 9.

Annak idején mind a 3 féle illatot beszereztem ezekből a limitált kiadásokból, de csak erre emlékszem közülük és szerintem csak az illata miatt. Elég édesszájú vagyok és ennek tömény édes málnás picit csokis illata volt. A hidratáló hatása amennyire emlékszem megfelelő volt, de csak nappal kenegettem vele a kezem, estére valami tartalmasabb kellett. Elég jól beszívódott, táskabarát kis krém volt. Ha megint forgalomba hoznák tuti beszereznék még belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

emma69

2014. május 12.

Ahogy olvasom nem tartjátok túl jónak a hidratálóképességét, ami lehet igaz is, bár nekem nagyon bevált, igaz annyira nem figyeltem meg a hosszú távú hatását de nekem gyorsan felszívódik tart ameddig kell, ó és én imádom az illatát is, lehet azért jó nekem ez is mert a kezem nem száraz, ritkán kenem(csak ha épp eszembejut:) szóval aki minőségit akar az talán ne ezt válassza!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 12.

szaboh

2014. március 26.

Nem valami jó minőségű ez a kézkrém, mondhatnám azt is, hogy gagyi. Nagyon mű az illata és kézkrémként sem tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 26.

kissnoncsa

2014. február 18.

Ez a kedvenc illatom az összes essence kézkréme közül. Viszont ápolni annyira nem ápol, ha ezt használom huzamosabb ideig inkább szárít, mint ápol. És ugyan mivel az illatáért vettem meg, azért az sem ártott volna, ha valóban jó a kezeimnek is, ezért csak 3 pontot adok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 18.

Babooca

2014. február 6.

Egyszer egyik óra előtt a gimiben egy csaj nyomta a kezembe, hogy próbáljam ki, mert ez nagyon nagyon finom. Nem, nem volt az. Rajtam sajnos nagyon keserűvé vált, átváltozott az illata. Lemaradtam akkoriban az egész szortimentről, pedig a vaníliás és az epres is nagyon érdekelt. Ez pont nem, de ezt meg tesztelni tudtam. Az illata erősen csokis volt, némi erősen mű málna felhanggal. Hatása megfelelő volt, de az illata mindenképpen elrémisztett volna a megvásárlásától anno.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 6.

Daisyyy

2013. december 2.

Jó az illata, cuki, meg minden, de mint kézkrém, nem ér öt csillagot. Valahogy nehezen szívódik be, kicsit zsíros érzet maradt utána és hamar kiszáradt utána a bőröm. De az illata miatt muszáj volt megvenni. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 2.

laguna

2013. október 16.

nagyon szerettem az illatát, és eleinte rendesen be is szívódott, de a vége felé, a tubus kb egyharmada már valahogy más textúra volt, nem szívódott be rendesen, csak fehér réteget képzett a kezemen és negyed óráig kellett kenegetnem, hogy valamennyire eltűnjön.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 16.

Narancsos

2013. július 5.

Nagyon finom illata volt,hidratált is,ahogy kell,...nagyon "hiányzik"(,ha lehet ilyet krémre írni...(: ) 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 5.

malilalum94

2013. március 28.

Isteni illata volt:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 28.

Isteni illata volt:(

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, PEG-8
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Emulzió stabilizáló, felületi hártyaképző és sűrűség szabályozó polimer (ismétlődő egységekből felépülő, nagyméretű molekula).

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.