Essence

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   13,6 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: javi, Módosítva: 2020. június 29.

Kiszerelés:   13,6 g

2018-as májusi-júniusi limitált kiadás

Krémes bronzosító finom csillámokkal a ragyogó bőrért.

2 árnyalatban kapható

Katesz266

2019. július 7.

Sokáig próbálgattam több féle módszerrel a felvitelét, de sajnos valamiért nem úgy néz ki, ahogy elvárnam. Talán olyan arcra való inkább, akinek nincsenek bőrhibái és úgy lehet szebb a végeredmény.
Pirosítóval eldolgozva, talán egy fokkal jobb, de szerintem maradok a púderes verzióknál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 7.

Orchideadin

2019. január 27.

A kiszerelése nem a legjobb mert nagyon vastag és nem lehet ezért olyan precízen felvinni, szépen lehet viszont építeni és jól el lehet dolgozni a krémes állaga miatt. Tartós is, illetve a színe is nagyon jól illik a bőrszínemhez. Ennyi pénzért meg pláne megérte!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 27.

Amanda08

2018. december 22.

Én elvagyok vele nem használom mindennap, de tuti egy-két évig még kitart. Nem mondom, hogy 1300 Ft-val szegényebb lettem de, azt sem, hogy nem. Mint bronzosító elmegy de a csillámok feleslegesek bele szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 22.

nocika113

2018. december 4.

Meh, meh. Néha foltos (nem, nem púderre kenem), néha kifakad a bőröm tőle (főleg ha több napon keresztül használom egymás után). Ha púder után bronzosítóval rásegítek egész okés, de így csak egy felesleg lépéssel több a készülődés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 4.

KisKormos

2018. október 4.

Annyira imádom ezt a terméket, és olyan kevés kell belőle, hogy sosem fog elfogyni. :D Csodaszép bronzos hatást ad, enyhe fénnyel, így teljesen természetes, napsütötte hatást tudok elérni vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 4.

Reni666

2018. szeptember 16.

Én megvettem , nekem is csak a csomagolás tetszet , ám foggalmam sincs hogy tudnám használni .
sajna nekem nagyon gyorsan lejön az arcomról .szép ,bronzos am sajos nem tartós .százaz börre talán hatásosabb .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

Dorcikahh

Korcsoport: < 18
2018. szeptember 15.

A csomagolása nagyon tetszett, és mivel úgyis bronzosítót kerestem, megvettem. Nagyon szeretem, most már napi szinten használom. Elég tartós, és tényleg szép bronzos hatást lehet vele elérni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

javi

2018. augusztus 27.

Nagyon tetszik a csomagolása, igazából ez az egész kollekció ilyen szempontból csodás. Nekem a 02-es 'travel makes me happy' ((true)) van meg. A csillámok benne alig észrevehetők. A csomagolásban ez az árnyalat tetszett jobban, de a bőrömön sajnos melegebb tónusú lett, mint gondoltam. Kézzel is jól el lehet dolgozni. Attól tartok, hogy túl át fog fényesedni tőle a bőröm vagy esetleg bőrhibákat okozna, de reménykedem, hogy nem lesz így. Nagyon krémes, ezért zsíros bőrűeknek előtte teszterrel próbát ajánlanék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Glycerin