Essence

Ár:   749 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: allegra, Módosítva: 2015. október 21.

Kategória:   Sminkek szájra

Lágy textúrájának köszönhetően könnyen felvihető, és ajkaid szuper csillogóak lesznek!

Ár: Leírásban , Eladó: DianaS
Állapot: 1-szer próbált/képen látható , Helyszín: Budapest, Tápióság, Keleti-Szolnok vonal, fizetés: Személyes átvétel
HDorina

2019. február 16.

Régebben használtam. A Dazzling beige árnyalatban. Natúr szín, igazából enyhe csillogás vehető észre az ajkakon. Emiatt alig használtam. Az illata kellemes, az állaga krémes, így nem tartós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 16.

sailorluna

2018. augusztus 7.

kissé áttetsző, nem túl pigmentált cucc, csúszkál és hamar eltűnik. inkább csak színezett ajakbalzsam kategória. néha épp erre a természetességre vágyom, ezért szeretem használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

ariiratku

2017. december 7.

2 színben volt meg. Rúzsnak nem nagyon nevezném őket, inkább mondanám valami szájfényfélének. Nem voltak tartósak, a színük se volt intenzív. Kissé ragacsos, krémes állaguk volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 7.

negyesinoemii

2017. július 30.

Nem vagyok vele teljesen elégedett. A színe elég intenzív, tetszik, de a tartóssága borzasztó; az első evés-ivásnál lekopik teljesen, és kicsit szárít is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 30.

Krogshoj

2016. december 30.

Almost Famous fantázianevű árnyalatban vettem még valamikor, de nem igazán akar elfogyni azóta sem. Eddig nem vittem túlzásba a rúzs viselést, viszont ez a darab tényleg nem az álom rúzs kategóriát képviseli. Hipergyorsan lejön, bár valóban krémes az állaga, ha mégis a szájon marad, kiszárítja azt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 30.

karina2001

2016. december 22.

Mióta megvettem ez a kedvenc rúzsom. Nagyon szép szine van. Krémes viszont nem túl tartós ,de ár érték arányban nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 22.

xszemyx

2016. október 21.

Egy visszafogott, szép őszi színért mentem a bizonyos "lovasember" üzletbe, a Lovely tekerős matt rúzsának a nude-os változata volt a cél, sajnos nem volt épp készleten. A leértékelt polcokon nézelődtem, a Sweet metal árnyalaton egy címkén 99.- állt, hát azonnal jött haza. Ugyan nem matt, de nem is csillog annyira, mint a reklámjában ígéri, szóval nekem pont jó. Szép barna, őszi szín, pont, amilyen hiányzott most ebben az esős időben. Ennyiért ajándék volt, bár nyilván nem a legjobb minőségű rúzs, amit valaha viseltem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 21.

Missmoniq

2016. június 8.

All about cupcake árnyalatban vettem meg. Nagyon szeretem, hétköznapra nagyon jó választás. Nem egy erősen pigmentált rúzs, éppen ezért nem is kopik csúnyán. Persze pár óránként újra kell kenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 8.

grizus

2016. február 6.

Nekem az Almost Famous van meg, akciósan vettem. Azt előrebocsátanám, hogy nem rúzsozok, némi alapozón, korrektoron és púderen kívül nem is sminkelek. Szóval lehet, hogy én vagyok a "12-13 éves kislány, aki most ismerkedik a sminkeléssel", de ennél jobban nem is akarok megismerkedni vele és ezzel semmi baj nincs, sőt, így van jól. Ezen a szinten pedig ez a kis rúzs pont belefér. A színe nagyon tetszik, a tartóssága viszont alig valami - iszom valamit, kifújom az orrom és már le is jött. És ez nekem elég is nagyjából - ha akarom, újrakenem, ha nem, nem. De ez én vagyok, aki komolyan vehető rúzst keres, mert rendszeresen sminkel, az keressen mást.

Update: adok egy plusz csillagot. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 6.

Update: adok egy plusz csillagot. Szeretem.

KuliKali

2016. január 17.

Volt belőle egy visszafogott gyönyörű halvány rózsaszínűm,apró csillámokkal és egyszerűen annyira imádtam! Azóta is kerestem mindenhol(tudom,már nem gyártják,addig kerestem amíg gyártották),de nem volt többé(Müller).Az állaga,a színe,az illataaa... akarom vissza. :( Aztán vettem a fenti képen látható lilát,de annyira nem állt jól,túl erős volt,anyumnak adtam,ő használja,szereti.Néha csak úgy bemegyek a fürdőjépe megszagolni. :)))) Vicces,hogy az oldalán ajakkontúr ceruzának titulálják. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 17.

Antioxidánsok: BHT

A zsírhoz hasonló állagú, tisztán növényi eredetű bőrpuhító (emollient) anyag, mely funkcióban a paraffinokhoz hasonló,  azonban azokkal ellentétben nem ragadós és nem zsíros érzetet hagy maga után a bőrön. A CosIng besorolás szerint emollient és bőrvédő összetevő. Részletes infó az összetevőről itt.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.