Essence

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tátombák, Módosítva: 2017. január 25.

A hibátlan arcbőr nem lehetetlen még a párás napokon sem ezzel az átlátszó, vízálló púderrel.

psari

Korcsoport: < 18
2018. február 15.

Nagyon jóóó! Nem mondanám vízállónak, de púderként nekem bevált. Mattít (nem teljes matt, inkább egy természetesebb hatást lehet vele elérni), fixálja a korrektort. Az árához képest nagyon jo kis cucc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. február 15.

Dorinazia

2017. december 14.

Szerintem nem olyan jó ez a púder. Amikor felviszem főleg a T-zónába és a szemem alá fixálni az alapozót/korrektort egy fehér réteget hagy a bőröm felszínén és eldolgozni sem tudom normálisan. Nem olvad bele szépen a bőrbe hanem rendesen lehet látni fehér részeket az arcon és foltos is. Jaaaa és abszolút nem tartós!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 14.

Saranhuone

2017. szeptember 2.

Sok évig használtam a sima verzióját, ami nekem teljesen megfelel. Múltkor hirtelen felindulásból ezt vettem meg, őszintén szólva nem érzek különbséget a nem vízálló változathoz képest. Mivel a minősége hozza azt amit a tesója, ez is megkapja az 5-öst.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 2.

Cathi

2017. június 27.

Hm... már egy ideje megvan, de valahogy nem az igazi. Alapozóra rakva olyan egyenletlen hatású, meg 'túl fehér' is. Lehet, hogy csak ez én bőrömön nem működik (tág pòrus, kombinált bőr stb). (Csak) szem alá használva viszont teljesíti a dolgát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 27.

Nicool89

2017. május 25.

Külföldön vettem, nem tudom hogy otthon lehet e mar kapni, de csak ajanlani tudom. Ezert az árért komolyan mondom meg a luxus márkákat is veri. Minden nap használatban van több hónapig eleg, es az a szuper hogy vízálló is ez nyáron jol jon ha izzad az ember. Olyan szépen mattit, egyáltalán nem szarit, gyönyörű egységes Baba bort csinál. Mar most ujra fogom venni legyen itthon belőle, mert felek kivonják egyszer. Nagyon szuper 5 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate
Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol