Essence

Ár:   745 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: masnis, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2017. március 27.

nemethdiana

Korcsoport: < 18
2017. július 5.

Ugyanaz vele a problemam mint az alapozojanal.
"Kezdetben szerettem, meg az illata is finom volt. De rakellett jonnom, hogy meg a legvilagosabb arnyalat is tul narancssarga nekem es nem tud illestkedni az arcboromhoz. Hiaba fixalom nem tartos es nagyon csunyan kopik."

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 5.

Ugyanaz vele a problemam mint az alapozojanal.

Dézi

2017. május 13.

Ez egy nagyon jò kis cucc! :) mèg pár hònapja szereztem be kiárusìtva, de sok korrektorom fel volt már bontva, ìgy eddig nem nyúltam hozzá. Kb kèt-három hete használom ès nagyon meg vagyok elègedve vele. Magas fedèsű, de mègis könnyű viselni, nem ül meg a bőrömön nap vègère. Nyilván bőrhibákra nem a legjobb választás, de ez amúgy sem arra valò. Szuperül felfrissìti a reggeli karikás szemeim, nem válik ragacsossá púder nèlkül, mint a legtöbb korrektor.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 13.

little.shana

2017. április 25.

Nekem nagyon bevált, legalább fél éve használom és elégedett vagyok vele. Én bőrhibákra és szem alatti karikákra használom, illetve az orrom világosítom vele, nagyon szép matt, de egészséges bőrképet ad. A fedése nekem megfelelő, keveset használok belőle, így még gazdaságos is. A legvilágosabb van meg, sárgásnak látom az alaptónusát, az én bőrömhöz passzol.

Update: Még mindig használom és valami fantasztikus mennyire kevés kell belőle és milyen jól fed. Szóljatok légyszi, ha valami hasonlóval előáll az Essence, mert szükségem lenne lassan egy ugyanennyire zseniálisra - felvitte az igényeimet ez a kis cucc.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 25.

viraglights

2017. március 29.

Ár-érték arányban valami fantasztikus. A fedésével meg vagyok elégedve és szerencsére a színe is jó. Az egyetlen, ami nem tetszik, hogy a csomagolása miatt általában sikerül háromszor annyit kinyomnom, mint amennyire szükségem lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 29.

rekaszk

2017. január 25.

Nekem a 05-ös matt ivory van meg. Szép fedést ad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 25.

Nekem a 05-ös matt ivory van meg. Szép fedést ad.

kecskesszuszu17

2017. január 23.

A legvilágosabb árnyalatot választottam, és nagyon elégedett vagyok vele, bár a karikákon annyira nem működik jól, mint a pattanásokon, hegeken, stb; mindenesetre az árát nagyon megéri. Nemrég fogyott el, újra is vettem már. Számomra veri a drágábbakat is, főleg mert ez végre nem sárga finish-t ad, és a világos, fehér bőrömhöz ez nagyon passzol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 23.

Lili2109

2017. január 22.

Karikákra annyira nem működik, de a pattanásokat jól elfedi és nem kell belőle sokat használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 22.

sziromniki

2017. január 5.

Már régen kinéztem magamnak főleg az olcsó ára miatt és azért mert jó fedést ígért. Nem csalódtam benne, anniy pénzért tökéletes. Nehezen találtam csak meg sajnos, ami a legnagyobb hibája, de ha bárhol rátalálok biztosan újraveszem. Nincsenek nagy karikáim, azokat el is fedi szépen. Krémes állaga van, könnyű eldolgozni, én beauty blenderrel szoktam és pillanatok alatt megvagyok vele. Tartós, egész nap fent marad, nem lesz száraz utána a bőröm, nekem egyszerűen a tökéletes korrektor szem alatti karikákra és highlighternek is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 5.

zsofbar77

2016. december 12.

Jó. Karikákra használhatatlan, foltocskákra jó inkább, de hiába dolgozom el kabuki ecsettel az eredmény sokszor természetellenes marad. Parfüm és alkohol mentes, ez kiemelten jó, így nem baj, ha pattanásra kenem. Nem egy nagy cucc, de ár-érték arányban megéri

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 12.

LauraTribute

2016. december 4.

Bevált mint primerként, mint korrektorként bár inkább szem alá ajánlom bőrhibáimat annyira nem tüntette el!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 4.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Dimethiconol
Vitaminok: Panthenol

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag