Essence

Ár:   749 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kmanci, Módosítva: 2020. november 6.

Az all eyes on me szempillaspirál vízálló változata, amely nem kenődik el. Dúsít, hosszabbít és göndörít. Ellenáll az izzadtságnak, a könnynek, ezért ideális sportoláshoz is.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

gyorgyivett

2024. július 4.

úgy került hozzám ez a szempillaspirál, hogy kerestem egy olcsóbb, de jó kategóriába sorolható típust. eleinte nagyon szerettem, széppé tette a szempillámat és ilyen áron zseniális munkát végzett. aztán rájöttem, hogy nem volt nagy durranás, kevesebb mint egy óra alatt olyan volt, mintha fel sem kentem volna, vagy elmászott a szememről a festék, vagy eltűnt, mint a kámfor, elveszítette a szempillám a tartását vele gyorsan, hiába segítettem rá szempillagöndörítővel... sajnálom nagyon, mert egy ideig jónak gondoltam, de most már annyira nem ajánlanám másnak úgy, mint régen:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. július 4.

User06

2023. március 5.

Szeretni szeretem. Mivel barna a szempillám, így ezzel csak szépen befeketetiti. Egyetlen hátránya, hogy nem víz álló. Kár, hogy nem gyártják, de elvileg az maybelline rózsaszín is úgyan ilyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. március 5.

igob

2022. november 26.

Tipikus... kivonták a forgalomból a kedvenc szemspirálom :-( Valaki tudja, hogy melyik az, amelyik UGYANILYET tud?
Imádtam, mert soha nem maszatolódott, nem lettem pandás, de épp annyira volt vízálló, amennyire én szerettem. nem lehetett letörni a szempilláim, ugyanakkor szépen fennmaradt,és még másnap is szép volt, ha fáradt/lusta voltam lemosni a sminkem. mindehhez még könnyen és szépen le is tudtam mosni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. november 26.

Zettie

2022. november 3.

Évek óta használom és nagyon bevált. Elég tartós, de nem igazán vízálló. Könnyű használni és sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. november 3.

poszike22

2022. január 6.

Természetes hatást lehet vele elérni, a kis feje miatt precízen lehet vele dolgozni, miután teljesen megszáradt az után vízálló (ez egy kicsit több időbe telik mint más Essence-s szempillaspiráloknál).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 6.

Fe0ve0

2021. július 18.

Nem lett a kedvencem, minimálisan vízálló.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 18.

Nem lett a kedvencem, minimálisan vízálló.

Katie

2021. március 2.

Másodszor jártam úgy Essence termékkel, hogy megvettem, aztán elolvastam az itteni értékeléseket és megijedtem, de végül kellemesen csalódtam. Lehet, hogy nekem vannak nagyon alacsony elvárásaim, de nekem semmi komolyabb panaszom nem volt erre a szempillaspirálra. Kényelmes méretű és alakú a keféje, a vízállósága is egész reális, bár tény, hogy vannak sokkal tartósabb vízálló spirálok is. Nem lett a kedvencem, de ár-érték arányban szerintem egyáltalán nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 2.

pannisimko

2021. február 2.

Vízálló szempillaspirált kerestem elérhető áron a maszk okozta szempilla-vizesedés miatt. URAMISTEN de borzasztó. Nem hogy nem vízálló, de még a szempillaspirál dolgát sem teszi. Teljes pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 2.

Nikolett9

2020. október 7.

Borzalmas. Vízálló szempillaspirált szerettem volna, és erre esett a választásom. Még szerencse, hogy itthon kipróbáltam, és nem ebben mentem el úszni, mert tusolás közben leázott, fekete lett az egész szemem tőle. Valamint iszonyúan tapasztja a pilláimat egy rétegben is. Két próbálkozás után a kukában végezte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 7.

Formidable

2020. szeptember 20.

Egyszer korábban kerestem egy vízálló szempillaspirált, és végül az ára miatt, illetve mert általánosságban elégedett vagyok az Essence termékekkel, ezt vettem meg. Akkoriban nem nagyon használtam, mert volt egy nagy kedvenc szempillaspirálom és különleges alkalmakkor azt vettem elő mindig, mostanában viszont a hétköznapokban is elkezdtem nagyon mininálisan sminkelni, ehhez pedig nem akartam a kedvencemet haszálni, így került újra elő ez a szempillasirál (a hétköznapokra amúgy is praktikusnak találtam azt, hogy vízálló, így nem kell aggódnom miatta). Teljesen elégedett vagyok vele, szépen meghosszabbítja a szempilláimat, ugyanakkor teljesen természetes hatást kelt, úgy, hogy közben láthatóan szebbé varázsolja a szemeimet - amolyan "természetes, csak jobb" hatása van. Rajtam egész nap kitart, és bár pl. úszni nem mentem el vele, nem tapasztaltam azt, hogy elkenődne vagy lepotyogna nap végére. Diszkrét, természetes, hétköznapi viselet kedvező áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 20.

Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol

Brazil viasz, vagy pálmaviasz, melyet egy Brazíliában élő pálma leveléből állítanak elő. Nagyon sűrű emollient anyag, amely csillogó felületet hagy maga után, így a kozmetikai iparban leginkább szájfényekben, szőlőzsírokban és egyéb smink termékekben használják a magas olvadáspontja (85°C) miatt.

Méhviasz. A kozmetikumokban sűrítő, bőrpuhító (emollients) anyagként használatos.

Diglicerid, melyet zsírsavakból és glicerinből állítanak elő. A kozmetikumokban bőrjavító (skin conditioning), bőrpuhító (emolliens) és emulgeálószerként (segíti a vizes és olajos fázisok összekeverését) használatos.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Magyar neve kálium hidroxid. Vízben oldva erősen lúgos oldatot képez. A kozmetikai iparban kis mennyiségben főként a pH beállítására (lúgosításra) használják (pl. citromsav mellett, a savasságának ellensúlyozására). Nagyobb mennyiségben bőr irritáló.

Methylparaben i I ta I par 0 0