Essence

Ár:   749 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 699-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kmanci, Módosítva: 2013. február 23.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 699

Az all eyes on me szempillaspirál vízálló változata, amely nem kenődik el. Dúsít, hosszabbít és göndörít. Ellenáll az izzadtságnak, a könnynek, ezért ideális sportoláshoz is.

Ár: 699 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Fe0ve0

2019. május 14.

A vizallo verzio van meg, ha megszarad teljesen vizallo. Hosszít foleg, minimalisan dusit, de ami nagyon tetszik, hogy gondoriti a szempillaimat. Ő most az új kedvenc. 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 14.

chrissyb

2019. április 16.

Nem mondom hogy a legjobb spirál amit valaha vettem , és annyira nem is látványos , de tökéletesen vízálló (emiatt is kellett)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 16.

Briebalogh

2019. március 12.

Mivel sokat jártunk mostanaban fürdőzni és szempillaspirál nélkül nem megyek sehová, így vettem egy ilyen szempillaspirált. Nekem teljesen vízálló, a sminklemosom viszont szépen oldja. Teljesen jó. A keféje nem a kedvencem, de ennyi pénzért nincs okom panaszra. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 12.

cicaaholdrol

2019. február 26.

Ez a cucc nagyon durva. Mostanság nem vettem új spirált, a régi túl volt már 6. hónapon, kuka.
Megláttam a drogériában szinte nevetséges áron, gyors rákerestem KM-en. Az első 3 hozzászólást elolvasva már a landolt is kosaramban.
Meglepően jó kefe, jól terül a festék a pillákon. Nem potyog! Edzés után nem pandamaciztam! Kell ennél több? Simán lepipál több ezer forintos spirálokat. Természetesen adja, ne várjunk tőle műszempilla effektust.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 26.

mumini

2019. február 13.

Imádom! Ténylegesen vízálló (konkrétan uszodában se lesz semmi baja), ráadásul gyönyörűen hosszít és dúsít, alap darabja a neszeszernek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 13.

SzigetiOrsi

2019. január 25.

Csak ezt használom már évek óta, természetes hosszú szempillákat lehet vele csinálni, nem ragaszt túl sok festéket a pillákra, és a vízállóságával is elégedett vagyok. Két rétegben szoktam felvinni, várok a kettő között egy kicsit, hogy megszáradjon, tényleg szép a végeredmény. Szerintem nem fogok váltani, ára is nagyon szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 25.

Puding12

2018. október 31.

Már kétszer újra vettem,szép hosszú pillákat csinál és tartós is nagyon meg vagyok vele elégedve

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 31.

nncsrny

2018. október 28.

Rettenetesen irritálja a szemem, még úgy is, hogy csak a végére rakok. >:(
Egyébként vízálló, de lehet olajos bõrūeknek leoldódik a nap végére.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 28.

Rettenetesen irritálja a szemem, még úgy is, hogy csak a végére rakok. >:(
Egyébként vízálló, de lehet olajos bõrūeknek leoldódik a nap végére.

viola99

2018. augusztus 13.

Hosszú ideje használom, nagyon sokáig kitart. Elég olcsó így azért nem vár az ember túl sokat, de örülnék ha kicsit tartósabb lenne. Gyorsan maszatolódik és ha megvakarom a szemem azonnal lepotyog. A keféje jó, a festék elég fekete. Vizállóságról szerintem hallani se hallottak akik ezt csinálták. Azthiszem most váltok egy jobb minőségűre de ha hirtelen kell valami olcsó mindenképp elfogadható

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

AzAKismacska

2018. július 11.

Kevesebb, mint egy hónapja vettem meg a szokásos, 3000+ ft-ba kerülő spirálomat és tegnap reggel megdöbbenve tapasztaltam, hogy büdös lett. Márkabizalom oda, na meg, speciel nincs egy hónapban 6000 forintom szempillaspirállra, így kötöttem ki a legolcsóbb drogériás terméknél, azaz, ennél.

A csomagolás kis gagyi, de 750 forintért nem várhatok nagy dizájnelemeket stb.
Viszont, a keféje meglepően jó. Igaz, tényleg csak "simogatni" lehet vele a pillákat, de a kicsi, vékony kefével meglepően precízen meg lehet oldani.
Az első pár percben picit kenődik, később 7-8 órát simán kibír. A vízállóságról annyit tudok mondani, hogy esőben korrektül tartja magát, extrémebb helyzetekhez pedig ( uszoda, sarkvidéki expedíció stb) nem szoktam sminkelni.

Mint mondtam, 749 ft volt, ennyi pénzért jó vétel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 11.

A csomagolás kis gagyi, de 750 forintért nem várhatok nagy dizájnelemeket stb.

Mint mondtam, 749 ft volt, ennyi pénzért jó vétel.

Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.