Essence

Ár:   749 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 699-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kmanci, Módosítva: 2013. február 23.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 699

Az all eyes on me szempillaspirál vízálló változata, amely nem kenődik el. Dúsít, hosszabbít és göndörít. Ellenáll az izzadtságnak, a könnynek, ezért ideális sportoláshoz is.

Ár: 699 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 500 Ft. , Eladó: CanadaFan
Állapot: Alig használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen, postai úton
alexandraaa

2019. szeptember 7.

Én régóta használom, nincs vele problémám. Tartós és nem folyik szét, nem ázik le. Valamint árban is kedvező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

Zita0921

2019. július 28.

Sokáig használtam, nem rossz de nem is jó. A szemem alja sokszor fekete lett tőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 28.

artdeco

2019. július 23.

Vízálló, sokáig fent maradt, tette a dolgát. Megszerettem. Újra venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 23.

Vízálló, sokáig fent maradt, tette a dolgát. Megszerettem. Újra venném.

cicamokusz

2019. július 20.

Teljesen meglep, hogy másoknak ez a spirál bevált. Az én szememen víz hatására pandamacisan elkenődik. Ìgy teljesen midegy, hogy néz ki előtte, a fő feladatát nem látja el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 20.

sprefectesse

2019. július 12.

Szép, természetes pillákat csinál, nem ragad össze, nem potyog le, és még olcsó is. Egyetlen hátránya, hogy mintha egy kicsit hamarabb fogyna, mint várná az ember, de mivel olcsó és jó, ez még belefér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 12.

Nileve

2019. július 7.

Új alternatívát kerestem szempillaspirálra, rá esett a választásom. Egy YT videó és az ára győzött meg, de egyébként teljesen hirtelen döntés volt. Szkeptikus voltam vele kapcsolatban, mivel jobban kedvelem a görbített fejű spirálokat, de jól teljesített. A tartóssága is teljesen rendben van, vízben is voltam vele. Szuper termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 7.

Fe0ve0

2019. május 14.

A vizallo verzio van meg, ha megszarad teljesen vizallo. Hosszít foleg, minimalisan dusit, de ami nagyon tetszik, hogy gondoriti a szempillaimat. Ő most az új kedvenc. 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 14.

chrissyb

2019. április 16.

Nem mondom hogy a legjobb spirál amit valaha vettem , és annyira nem is látványos , de tökéletesen vízálló (emiatt is kellett)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 16.

Briebalogh

2019. március 12.

Mivel sokat jártunk mostanaban fürdőzni és szempillaspirál nélkül nem megyek sehová, így vettem egy ilyen szempillaspirált. Nekem teljesen vízálló, a sminklemosom viszont szépen oldja. Teljesen jó. A keféje nem a kedvencem, de ennyi pénzért nincs okom panaszra. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 12.

cicaaholdrol

2019. február 26.

Ez a cucc nagyon durva. Mostanság nem vettem új spirált, a régi túl volt már 6. hónapon, kuka.
Megláttam a drogériában szinte nevetséges áron, gyors rákerestem KM-en. Az első 3 hozzászólást elolvasva már a landolt is kosaramban.
Meglepően jó kefe, jól terül a festék a pillákon. Nem potyog! Edzés után nem pandamaciztam! Kell ennél több? Simán lepipál több ezer forintos spirálokat. Természetesen adja, ne várjunk tőle műszempilla effektust.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 26.

Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.