Essence

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: Mano1234, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. február 15.

A bőrünkhöz leginkább illő bézs árnyalattal a bőrhibákat fedhetjük el, a rózsaszínnel a szem alatti sötét karikákat, míg a zölddel a piros foltok eltüntetésére használhatjuk. Krémes textúrájának köszönhetően felvitele nagyon egyszerű, és kényelmes.

Essence paletta csomag
Ár: 1200Ft/csomag , Eladó: Edina1313
Állapot: kipróbáltak, Helyszín: Szolnok, fizetés: banki előre utalás után posta vagy foxpost

chrissyb

2019. április 16.

Ha a legfelső rétegét lekaparom , egészen használható , de őszintén szólva nekem túl sok ennyi szín (nem igazán van kedvem használni , meg szükségem sincs rá) , úgyhogy visszatérek a régi jól bevált egyszínű korrektorokhoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 16.

Matryoshka

2018. december 2.

Nem rossz korrektor, a zöld árnyalatot használom legtöbbször. A keménysége ellen pár csepp olajat teszek bele, ez kicsit föloldja, és egész jól eldolgozhatóvá teszi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 2.

arcoiris

2018. augusztus 17.

Sajnos ez tényleg nem jó semmire. Több esélyt is adtam neki, lehelgettem, próbáltam ecsettel, ujjal, de nem lehet eloszlatni a bőrön rendesen, de sehogy sem. gyász.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

Nindzsuuu

2018. július 23.

Nagyon kemény. Nyúztam vele az arcomat. Fedése nem volt sok. Ez nem nagyon sikerült az essence-nek

Rosegarden

2018. május 28.

Kemény, nem olvad fel az ujjam melegére sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 28.

Kemény, nem olvad fel az ujjam melegére sem.

Tinamina

2018. január 9.

Tavasszal vettem, denem használok olyan sűrűn korrektort. Egyébként egész elégedett vagyok vele... a legsötétebb szín lehetne sötétebb... kontúrozáshoz szerintem halvány. De persze gondolni kell a barnább bőrűekre is.
Ujjal szoktam felvinni vagy néha ecsettel. Pattanás utáni piros foltokat szerintem egész szépen el tud fedni de fölé kell dolgozni bb krémmel vagy alapozóval. Szemhéjra szoktam használni meg szem alá, tartósítja a szemhéj festéket.
Nem mondom hogy újra veszem mert felesleges számomra egy egész paletta, de nem tartom rossz vételnek, nekem egész bevált arra amire vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 9.

vaszily60

2017. október 20.

Nekem használhatatlan,Catrice korrektora ehhez képest hiperszuper. Eldolgozhatatlan,nekem nem jön be.
Nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 20.

Nem veszem újra.

mandelandi

2017. szeptember 11.

Nagyon tömör ezért nehezen lehet eldolgozni, ecsettel számomra lehetetlen, ujjal viszont elfogadható, de mindenképp fedni kell folyékony korrektorral, bb krémmel, vagy alapozóval mert önmagában nem nyújt szép eredményt. Az egyetlen szín amiért megért megvennem az a rózsaszín mert egész elfogadhatóan fakítja/tompítja a szem alatti karikáim sötét színét, de nem hinném hogy újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

flower2

2017. augusztus 5.

Nagy reményeket fűztem hozzá de nem igazán vált be. Nehéz eldolgozni és nem igazán lehet más termékkel eldolgozni (pl folyékony korrektort rákenve foltos felületet kapunk). Még kísérletezek vele, de nem lesz kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

farkaslivia

2017. július 3.

Hátt. Nem is tudom mit mondjak róla. Nekem annyira nem jött be. Egyrészt nagyon tömör és nagyon nehéz eldolgozni. De viszont, ha rászánsz pár percet és sikerül akkor valamelyest fed bát nem tökéletesen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate