Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: masnis, az összetevőket feltöltötte: 1999, Módosítva: 2016. július 3.

2014 március-áprilisi limitált trendkiadás

01 chaising lacy, 02 blooming tender árnyalatban kapható

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Kicsikini

2015. október 23.

A narancsos árnyalat van meg, nem igazán jött be. Úgy gondoltam, hogy könnyű felvinni, de valahogy mégsem. Nem tudom szépen eloszlatni az arcomon. Idegesít, hogy ragacsos. Nem igazán vált be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 23.

papucsallatka

2015. június 18.

olyan, mintha zsírral kenegetném a fejem... ilyen csúszós érzés, elég fura és nem is annyira pigmentált

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 18.

Yeliz

2015. január 9.

Nem tetszik, pedig nagy örömmel vettem meg, de többszöri próbálkozás után sem tudtam egyenletesen felvinni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 9.

Colette221

2014. augusztus 30.

Nekem egyáltalán nem jött be. Nem túl tartós, zavar az erőteljes édeskés illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 30.

csokipuszi

2014. augusztus 5.

Nagyon tetszett a korallos narancsos árnyalat, már régóta szeretnék ilyen színű pirosítót, csak ezt találtam, és nagy boldogan tettem a kosárba... de sajnos le kell pontozzam, rossz viselet, csillog, mintha zsíros lenne a bőröm, és lehet én vagyok a béna, de én nem tudom egyenletesen elkenni. Sajnálom, úgy vártam egy jó corallos árnyalatú pirosítót :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 5.

Beleza

2014. július 16.

850 ft körül vettem a müllerben, a miss peachy (a 'narancsosabb') árnyalatot. egy ideje csak krémes arcpirosítókat használok, mivel az ecsetek használatától kipattog a bőröm, hiába tisztítom ki őket rendszeresen. tiszta kézzel felvitt sminkkel nincs semmi gondom. fehér bőrömön nagyon jól mutat ez a szolid, természetes, picit fénylő barackos szín. én ajánlom. többféleképpen is fel szoktam vinni, kitekerem és ujjal elpötyögtetem az arcomon, vagy egyenese a kitekert résszel 'rúzsozom' az arcomat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 16.

Mozart

2014. május 30.

A rózsaszínt vettem meg, ha nem fixálom és megdörzsölöm akkor morzsákba jön le, egyébként semmi baj nincs vele, bár lehetne kicsit pigmentáltabb és a morzsolódás miatt nehezebb eldolgozni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Színezék. Piros.