Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: adrika128, az összetevőket feltöltötte: gabyca34, Módosítva: 2013. január 24.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

dorotheailly

2017. augusztus 30.

Az igaz, hogy porzik, de nem egy rossz bronzosító ettől függetlenül. Én sminkfixálóval használom, úgy tartós, pedig napi min. 12 órát az arcomon van ha dolgozok. Egyedül a pimentáltsága az, ami lehetne jobb egy picit, persze ezért olcsóbb, mint a többi drogériás bronzosító.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Stim

2017. június 22.

Nem a legjobb bronzosító púder. Porzik és nem tartós.
Viszket tőle az arcom :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 22.

Nem a legjobb bronzosító púder. Porzik és nem tartós.
Viszket tőle az arcom :S

Kinyi

2016. július 9.

Ez volt életem első bronzosítója és nagyon szerettem. Igaz nem volt valami tartós és porzott is mint állat, de az én arcomnak mindig adott egy nagyon szép színt. Én is a kellemes emlékek miatt adok a bronzing queen árnyalatnak adok egy négyest. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 9.

pmarcsi

2015. augusztus 2.

Ez volt az első bronzosítóm. Sokat bénáztam vele, mire megtanultam, hogy hogyan is kell rendeltetésszerűen használni. Nem volt valami tartós, és a színe sem az igazi, de a kellemes emlékek miatt 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 2.

Tabo419

2014. január 2.

Nagyon porzik az biztos es nem marad fent tul sokaig, en is akciosan vettem es annyiert megerte :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 2.

haloittbarbi

2013. augusztus 16.

Én is akciósan vásároltam 350.- forintért még pár hónapja.
Én csak az arcom "vékonyítására" használom, illetve egy keveset szoktam rakni az arccsontomra is.
Iszonyatosan porzik és hamar le is pereg.
Nem venném újra, de ennyi pénzért ajándék volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 16.

Én is akciósan vásároltam 350.- forintért még pár hónapja.
Iszonyatosan porzik és hamar le is pereg.
Nem venném újra, de ennyi pénzért ajándék volt.

anna.95

2013. május 19.

Hát én szerintem túl világos árnyalatot vettem a bőrömhöz, én hülye. Most ajándékozom hugomnak :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 19.

Biofeleség

2013. május 15.

A 01 Bronzing Queen árnyalatot vettem meg, de nekem nagyon rossz meglepit okozott: eszméletlen lisztes az állaga, nagyon pereg és így nagyon gyorsan fogy. Elvileg igen kevés elég lenne belőle ahhoz hogy szép színt adjon, de mindig túl sok kerül az ecsetre, s akkor is ha lepergetem róla a felesleget, túl intenzív.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 15.

gabyca34

2013. február 24.

Szép színe van, könnyen eldolgozható, semmi panaszom nincs rá. Világos a bőröm, és nem ordít rólam, szóval jó cucc.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 24.

Rainbow7

2013. január 28.

Nagy kedvenc...Talán ez az egyetlen termék amit újra vásárolnék(mindig kísérletezek :D )

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 28.

Antioxidánsok: Diethylhexyl Syringylidenemalonate
Hidratálók: Magnesium Stearate

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.