Essence

Ár:   749 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. február 18.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Szatén, matt vagy homok finishű metálos hatású körömlakk.

6 árnyalatban kapható

Judy101

2019. december 19.

Nem értem a negatív véleményeket :)
Én 2 rétegben kentem fel (02 szín) majd a Manhattan fedőlakkjával (jó, ez csalás) még átmentem rajta egyszer, és 4-5 napig bírja mindenféle házimunkával együtt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 19.

Nem értem a negatív véleményeket :)

njusziful

2018. szeptember 8.

Nekem a 02-es van meg. Egy rettenet, minősíthetetlen. Este kilakkoztam a körmöm vele, reggel pedig 5 perces hajmosás után mar le is pattogott, pedig fedőlakk is volt rajta. Féláron vettem, de egy fillért nem szabad érte adni. Ilyen pocsék lakom sosem volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 8.

auberginecat

2018. március 26.

A 06-os 'there's no place like chrome' árnyalatot választottam, és tökéletesen elégedett vagyok. Könnyen, gyorsan, és egyenletesen kenhető, szépen terül, az ecset pont jó, precízen használható fölösleges maszatolás nélkül. Csodás a színe, és a benne levő apró csillámok, illetve a homokos finise is meggyőzött. Szupergyorsan szárad, ami nálam nagyon jó pont, mert MINDIG sikerül valahogy belenyúlnom a lakkozásba. Egy rétegben is kitűnően fed, így nagyjából egy perc alatt le lehet vele zavarni az egész procedúrát, a végeredmény pedig pazar. Gondolkozom, hogy több árnyalatot is beszerzek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 26.

SVivi

2018. január 10.

Nekem a Can't stop the feeling árnyalat van meg. Sajnos valami borzasztó. Hamar szárad és gyönyörű a színe, de hogy mennyire hamar kopik az elképesztő. 1 napig bírta összesen a körmömön, pedig vigyáztam rá a szilveszteri buli előtt direkt. Nagyon hamar pattogott össze-vissza le, 1 nap alatt 3szor kellett kiajívtanom, mert annyira hullott. A többi árnyalatot ezek után kedvem sincs kipróbálni... A két csillag is csak a színe miatt megy rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 10.

Amarcordia

2018. január 6.

01 steel the show (szürke) és 06 there's no place like chrome (sötét, betonszürke) árnyalatot vásároltam meg és az utóbbi ma van 6-dik napja a körmömön. Én mindig használok alaplakkot és a Better than Gel fedőlakkot, mert ezek ketten alapból megkönnyítik az életem, de visszatérve a lakkra: egyrétegben tökéletesen elegendő volt felkenni. Mondjuk szép lett volna, ha ez a valóban sűrűbb állagú sötét betonszürke lakk nem fed egy rétegben. A száradással sem volt gond, teljesen átlagos és hát a színbe szerelmes vagyok, pedig én nem nagyon szeretem a sötét lakkokat, de ez annyira különleges az ezüst csillogásával!
Igazából még mindig hibátlan (pedig főzők, mosogatok), de holnap lemosom, mert nagyon szeretném már kipróbálni a 01 árnyalatot is. Ha az is ilyen jó, tutira megveszem az összes árnyalatban.
Szerintem, akinek lepattog, az lehet a gond, hogy a sűrű állag miatt túl vastagon viszi fel, ezért szárad lassabban is. Igen, nehezebb ezzel az állaggal dolgozni, de ha sikerül, akkor ez csak öt csillag lehet.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 6.

Saranhuone

2017. november 24.

Update: Vissza kell neki adnom egy csillagot, mert megfelelő alap- és fedőlakkal nem kopik úgy. Viszont nem lett matt és ezért még mindig haragszom :D

A képen látható 05-ös árnyalat van meg. A szín önmagában nagyon szép, de a leírásával ellentétben nem matt. Ami kár, mert azért vettem meg. :( A másik dolog, ami miatt csillagot kell levonnom, hogy nagyon hamar kopik, pattog. Direkt a lábkörmeimen próbáltam ki, igaz hogy nem használtam hozzá alap-és fedőlakkot de az eddigi tapasztalataim alapján a leggagyibb lakk is kb. addig van a lábkörmeimen amíg le nem nő vagy le nem mosom. Hát ez nem, más másnap potyogott. Sajnos ennyi pénzért nekem nem érte meg. Kipróbálom még majd alap-fedőlakkal, kézen de a matt hatás elmaradása miatt elég bosszús vagyok. Amikor vettem, erősen gondolkodtam a feketésen is, de ezek után nem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 24.

Tanja88

2017. november 18.

Hát ez valami borzalom!! Az üzletben meglátva el se tudtam dönteni melyiket vegyem meg - még szerencse, hogy csak egyet vettem. A színe valóban gyönyörű mindegyiknek, viszont az állaguk túl sűrű és nem szárad meg! Háromszor is esélyt adtam neki hátha....de csak nem akart összejönni. Mindig belenyúltam (pedig volt amikor egy réteget hagytam száradni vagy 20 percig). Sajnálom nagyon pedig tényleg a színe valami elképesztő. Végül az árárt sem tartom reálisnak! Biztos nem veszem újra és ajánlani se tudom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 18.

QAMeli

2017. október 31.

Nekem a 06 - there's no place like chrome és a 02 - can't stop the feeling árnyalatok vannak meg eddig, bár erősen szemeztem a képen látható színnel is :) a szürke érdekes homok finisű lett, szintén essence "the gel base coat" alappal és RdeL "extreme gel look top coat" fedőréteggel egy hét után mostam le, csak az egyik hüvelykujjamon kopott. Kicsit mintha sűrűbbek lennének ezek a lakkok más, "hagyományos" társaikhoz képest, gondolom a bennük lévő részecskék miatt. Ennek ellenére könnyen kenhetők és már egy rétegben is fednek. Részemről jár az 5 csillag :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 31.

alycethetyger

2017. október 23.

03 (fame is the name, arany) és 06 (there is no place like chrome, sötét beton) árnyalatokkal rendelkezem, bizonyos szempontból boldogan. Számomra az egész Essence mostani, metalos vonala egy álom, alig vártam már, hogy a matt-mánia kicsit visszább szoruljon - persze én is imádom a jó minőségű matt termékeket, de ezekre a csillogó, színpompás kreálmányokra öröm ránézni is, játszani velük meg aztán tényleg szuper élmény.

Mindkét lakk gyönyörű, önmagában is, egy rétegben, két rétegben, bárhogyan. Az arany szatén, a beton színű homokos finises.

És most jöhet a sav: bármennyire bele vagyok esve, ezek a lakkok elnézést, de rohadtul pattognak, és 3+ euróért ezt nem tudom elnézni. Egyelőre kísérletezek, hogy melyik fedőlakkal tud működni, mert a better than gel nails csak rontotta az amúgy is értékelhetetlen minőséget. Csakis ezért kap nagyon fájó szívvel egy erőtlen 3-ast.

Ha rájövök, melyik lenne hozzá a megfelelő locker, jövök, és átgondolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 23.

Ha rájövök, melyik lenne hozzá a megfelelő locker, jövök, és átgondolom.

Hidratálók: Phospholipids

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.