Essence

Ár:   745 Ft   Kategória:   Kézkrémek

A krémet feltöltötte: masnis, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2015. október 12.

Kategória:   Kézkrémek

2014 november-decemberi limitált kiadás

A finom sütik illata a keserédes mandula illatával együtt ellenállhatatlan kombinációt alkot, ami minden egyes használatnál jól érezhető. A kókuszolaj és shea vaj összetevők elengedhetetlen részei a megszokott kézápolási rutinnak, melyek nedvességgel töltik fel a kiszáradt bőrt.

Roxxy

2017. január 15.

Megharapnám,olyan jó illata van :) Nekem nem hidratált úgy,ahogy azt elvártam volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 15.

Vattacukor1990

2016. június 11.

Ezt sem bírtam otthagyni a boltban az illata miatt, akárcsak a cseresznyés-kókuszos változatát.
Hatásra nem volt rossz, de lehetett volna kicsit táplálóbb is. Illatra ez tartósabb a testvérénél.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 11.

Ella

2016. május 24.

Nem bírtam elviselni az illatát, számomra nagyon zavaró volt. 2 használat után meg is váltunk, bőrallergiát okozott és nem is hidratált eléggé.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 24.

viewxy

2015. szeptember 29.

Az illata tényleg finom mandulás. Nagyon keveset kell belőle használni, így gyorsan be is szívódik. Hidratál jól, de nem érzem puhának tőle a kezem annyira.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 29.

Petyuska

2015. augusztus 27.

Fillérekért jutottam hozzá a müllerben, nagyon tetszik. :) Süti és marcipán illatú, és teszi a dolgát, jól hidratál. Igazi csajos kis kézkrém, bedobom a táskába, és indulhat a nap. A külleme is nagyon tetszik, a nyalókás motívum nálam nagyon bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 27.

Azura

2015. augusztus 19.

Csodás marcipán illata van, egész télen ezt kenegettem a kezemre, el is használtam két tubussal. :) Elég jól hidratál, de 24 órát nem bír ki. Én kb. 1-2 óránként újra kenem és így tökéletes. Jár neki az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 19.

Reniii

2015. július 4.

Leértékelés!!!!!! Rossmannban 380 forintért adták, úgyhogy megvettem rögtön mind a hármat a szériából. Erre voltam a legkíváncsibb, fini sütis illattal. Hát nem tudom... olyan semmilyen. Nincs rossz illata, de azért nem süti. :D Ez picit olyan beetetős.
Összességében amúgy jó krém, szépen hidratál, 380 forintot megért, de 800-at biztos nem!!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 4.

szivecske

2015. június 24.

Elképesztően jó illata van, a hatásával is megvagyok elégedve! A tubusa kicsit fura, hogy ilyen duckó, de ez nem von le az értékéből. Imádat!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 24.

szilvia.bano

2015. január 21.

Csatlakoznék az előttem szólókhoz, Isteni illata van, nem váltja ki a többi jobban hidratáló krémemet, de napközbeni használatra abszolút jó. A 2in1 kéz és körömbalzsam kicsit jobban hidratál egyébként, viszont épp ilyen gyorsan beszívódik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 21.

Drus11

2015. január 13.

Nem volt rossz, jól hidratált, nem volt trutyis, de nem tartott sokáig a hatása... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 13.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.