Essence

Ár:   745 Ft   Kategória:   Kézkrémek

A krémet feltöltötte: masnis, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2015. október 12.

Kategória:   Kézkrémek

2014 november-decemberi limitált kiadás

A vanília és a fahéj keveréke igazi must-have termékké teszi ezt a 24 órás hidratáló kézkrémet. Kókuszolajban és shea vajban gazdag formulája intenzíven hidratál és puhává varászolja a kezeinket. A kipróbált és tesztelt 24 órás formula hosszantartó védelmet nyújt.

Sisszy

2016. szeptember 7.

Egy leárazáson vettem kemény 350 ft-ért. :D Imádtam az illatát és nagyon kiadósnak bizonyult, ugyanis több hónapig elég volt, napi használat mellett. Hozzáteszem, hogy inkább este használtam, hiszen elég zsíros krém, és valóban szükség van némi időre míg beszívódik, de pihepuhák lettek tőle reggelre a kezeim. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 7.

Ella

2016. május 24.

Mindkét "testvérét" megvettem, de sajnos hozzájuk hasonlóan ő sem hidratált rendesen, az illata (?) nekem számomra nem volt kellemes és a diszhidrotikus ekcémám is előjött. Mindenesetre megtanultam, hogy többet nem vegyek Essence kézkrémet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 24.

Julcsi717

2016. február 3.

Jól hidratálja a kezeimet, de számomra az illata nem nyerte el a tetszésemet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 3.

Jól hidratálja a kezeimet, de számomra az illata nem nyerte el a tetszésemet.

PinkBelleLab

2015. december 24.

Alig vártam a véleményezést! Imádom az essence kézkrémeket, annyira ötletesek és fiatalosak! Meg is vetettem anyummal nagy boci szemek után a 200-dik kézkrémem mellé,mert nekem bizony létszükséglet lett.
Az illata kellemes, karácsonyi hangulatot idéző ^^ <3 Tetszik a krém sűrűsége,jól hidratál. Bárcsak soha nem fogyna el.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 24.

gabriellabn

2015. december 20.

Nagyon szeretem az essence téli kézkrémeit, idén sajnos nem látok sehol ilyen speckó karácsonyi kiadást, pedig úgy vártam :( szerintem jól hidratál, bár a nagyon száraz kezekkel nyilván nem tudott sok mindent kezdeni, de megelőzésnek tök jó volt. Az illatáért eleinte odavoltam, valamiért a chai lattéra emlékeztetett, felkenve inkább az erős fahéjillatot lehetett érezni. A tubus vége felé már kicsit idegesítő volt, de nem is csodálom hogy az összes durván illatozó krém limitált kiadású szokott lenni. Vettem mandulásat is belőle később, az is jó volt. Azért még reménykedem, hogy idén is lesz valami hasonló limitált kiadás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 20.

Candym

2015. december 17.

Tavaly használtam amíg el nem fogyott. Drága ahhoz képest amit tud. Az illata valami isteni nagyon tetszett, viszont sokszor kellett kenegetnem a kezeim. Nem csodaszer, csak az illata miatt szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 17.

Juccimo

2015. december 1.

Én is nagyon szeretem az illatát, még tavaly jól betáraztam belőle, hogy mostanra is jusson :) Azért van, ami jobban hidratál ennél (az én kezem télen nagyon kiszárad), ezt inkább az illata miatt kenegetem, mert még órák múlva is érezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 1.

Mimi0411

2015. október 18.

Még tavaly vettem ezt a kis csodát, és hát meg kell mondjam szerelem volt első használatra és szaglásra is! Azt én sem mondanám, hogy kifejezetten VANÍLIA és FAHÉJ illata van, inkább csak próbálom beleképzelni, hogy az! Azt persze nem tudnám megmondani, h pontosan mire emlékeztet ez az illat. Valami fűszereset mindenképpen érzek rajta, és valamit, ami abszolút karácsonyi számomra! :) Ja és persze a hidratáló hatásáról sem szabad megfeledkezni, mert szerintem egyértelműen jól hidratál!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 18.

bubita

2015. szeptember 29.

Én a vaníliás-fahéjas illatút használom, eleinte fura volt a szaga, de végül nagyon megkedveltem. Szerencsére nincs és sosem volt extrém száraz a kézfejem, így mindig is elegendő volt a normál, kevésbé zsíros kézkrémek használata. Nekem erre a célra teljesen megfelel az Essence terméke, de nem gondolnám, hogy segít azokon, akinek durvább és szárazabb a bőrük, holott elméletileg száraz bőrre fejlesztették ki a krémet. Ezért csak 4*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 29.

lidi2119

2015. szeptember 8.

Nekem nagyon bevált. Jól hidratál és ez az illat.... Nem bírok betelni vele. Szeretem :))

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 8.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.