Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: dobi, Módosítva: 2012. május 30.

bi.ju

2013. február 22.

bánhatja az, aki anno nem vette meg. van egy pár highlighterem, de ez a kedvencem mindenek felett. imádom, ahogy aranyban tündököl az orcám, de ha valami buli/esemény van, akkor a szemöldököm alá is teszek belőle, vagy a belső szemzugba, szóval elég sok helyen fel tudom használni. nyáron a kedvencem <3<3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 22.

m.szandi91

2012. augusztus 16.

Nagyon szép árnyalata van és nagyon sokáig elég is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 16.

Nagyon szép árnyalata van és nagyon sokáig elég is :)

bendee91

2012. június 10.

Bementem Rossmannba szétnézni és vhogy a kacatos résznél rábukkantam erre, mondom mennyi lehet!? Látom, hogy 299, gondoltam meg is veszem, mert eddig highlighternek mindig olyan szemhéjfestékeket használtam, amit másra nem igen tudtam, mert szemhéjon nem tetszett. Meg el is szoktam hanyagolni, na tehát egy szó, mint száz...nem nagyon volt rá szükségem.
De hát ennyiért bolond, aki ott hagyja. Hihetetlen nagy adag, mert nem kell belőle sok. Nekem tetszik a színe, meg hogy olyan természetes fénye van tőle az arcnak és mellette még is matt a bőröm. Ami tetszik még, hogy nem csillámos.:)
Nem is tudom, hogy bírtam eddig ilyen nélkül meglenni...:D:D (nem ám :) )
Megvagyok vele elégedve.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 10.

Nem is tudom, hogy bírtam eddig ilyen nélkül meglenni...:D:D (nem ám :) )
Megvagyok vele elégedve.:)

Aranyhaj

2012. május 11.

Nagyon szeretem, én legtöbbször a dekoltázsomon használom,ha olyan felsőrész van rajtam, nagyon szép kellemes, nem tolakodó csillogást ad neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 11.

Tinasmink

2012. április 4.

Nagyon szeretem, elég belőle egy ici-pici és gyönyörűen fénylik. Viszont vigyázni kell vele, hogy ne sokat tegyünk fel, mivel arany színű:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 4.

eniko425

2012. március 19.

Nagyon régóta szemeztem ezzel a highlighterrel, ma végre rászántam magam és hazahoztam. Teljes mértékben meg vagyok vele elégedve, gyönyörű színe van. Valóban kevés kell belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 19.

dobi

2012. március 5.

Nagyon szép szaténfényt ad, kevés kell csak belőle. Bár ez az első highlighterem úgyhogy tapasztalatom még nincs, de teljesen elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 5.

ritaszeged

2011. december 22.

Teljesen egyetértek az előttem íróval :) csodálatos, kellemes világos árnyalata van, nagyon tartós, szép fényű. Maga a púder krémes puha jellegű ( de nem krém!). 899 forint szerintem nagyon megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 22.

Vanilla

2011. december 14.

Régóta kerestem már arany tónusú púdert, aminek nincs erős alapszíne, megtaláltam. :) Világos a bőröm, ettől nem lesz bohóc effektus, csak szép selymes arany fényt ad. Pirosító előtt/után is tökéletes. Viszont nekem az a fém tálka, amiben maga a púder van kiesett a műanyagból, szerencsére nem tört össze, de visszaragasztottam. Erre azért nem árt figyelni, mert ahogy néztem a polcon a többi is lötyögött. Ezt leszámítva ennek is marhajó a csomagolása, nagyon édes az a nyuszi. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 14.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Citromsav, tejsav, linolsav, és olajsav glicerinnel alkotott észtere. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló hatású összetevő.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0