Essence

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vicus, Módosítva: 2015. április 13.

2014 áprilisi trendkiadás

Adrienn

2014. október 29.

Csak elég beleérinteni az ecsetet és az a mennyiség elég is, hiszen nagyon pigmentált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 29.

biczo.sara

2014. június 27.

Igen ,tegnap voltam a Douglasban a Camponában és vettem is belőle! :) nagyon szép és nagyon pigmentált .Mindenkinek csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 27.

titinem

2014. május 30.

A Camponában van belőle :))

NAGYON pigmentált. Elég csak megsuhintani az ecsettel,máris elegendő színt vett fel-emiatt könnyű túladagolni,óvatosan!
A színe mesés, és ha ilyen kevés kell belőle, sokáig elég lesz.Én nem vettem észre,hogy nagyon porzana.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 30.

A Camponában van belőle :))

bella199

2014. március 29.

Hihetetlenül pigmentált, selyemfényű, korallos csoda. Egyetlen hibája, hogy eléggé porzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 29.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.