Essence

Ár:   949 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. május 20.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Holorészecskéket tartalmazó effektlakk

"A lila, zöld vagy kék, holografikus glitter pigmentekkel teli trendi körömlakkok a legpompásabb színekben ragyognak a fényben. Az igazán szemet gyönyörködtető körmökhöz!"

6 színben kapható

Mystique

2019. január 5.

Nekem az ötödik szín van meg, ami az Up To The Sky névre hallgat. Nekem egy sötétkékes árnyalatot ad vissza felkenve, a csillámok pedig gyönyörű ragyogást adnak neki. Többször használtam már, pedig általában nem szeretem kifesteni a körmeimet, de ez rendkívül szép eredményt ad. Kellően tartós is, még akár felső réteg nélkül is. A jövőben szeretném megvásárolni esetleg a 03-ast (rózsaszínesebb árnyalat, To The Moon) vagy éppen a 04-est (lilás, Holo Me Crazy). :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 5.

Pirosszka

2018. szeptember 19.

05 - up to the sky
Az üvegben annyira szép, selyemfényű, sötétszürke, sima anyag volt.
Ehhez képest a körmömön egy csomós, kevéssé fényes, helyenként rücskös massza lett. :(
Még megpróbálok javítani rajta színtelen fedőlakkal, de nem lesz a kedvencem, ez már biztos. 2*-ot mégis kap, mert nagyon gyorsan szárad két rétegben is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

05 - up to the sky
Az üvegben annyira szép, selyemfényű, sötétszürke, sima anyag volt.

Acetone 0 0

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.