Essence

Ár:   750 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 450-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ryara, Módosítva: 2018. március 12.

Bőrprobléma:   Pigmentfoltok
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 450

Ez a korrektor megbízhatóan elfedi a bőr tökéletlenségeit és matt befejezést biztosít. Az allantonint tartalmazó formula nyugtatja a bőrt.

Minden bőrtípusnak megfelelő. Dermartológiailag tesztelt.

Ár: 450 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
kattja

2018. január 26.

Még nagyon régen használtam. Olyan “homokos” az állaga, borzasztó sajnos. Szárít, mindenhova beül ahova csak lehet. Viszonylag erős fedése van, de nem szép a végeredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 26.

doriveszter

2018. január 26.

Túl sok, eldolgozhatatlan szárító, de mégis krémes marad és beül minden ráncba, száraz területekbe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 26.

anniiee

2017. december 22.

Évek óta ezt használom. Eleinte a folyékony verziót vettem, mert fehér vagyok mint egy hóember és a folyékony korrektor színe közelebb állt a bőröméhez. De sokat kellett kínlódni vele. Ez krémes korrektor, könnyű felvinni, nagyon sokáig elég, annyira nem is szárít, árban jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 22.

FB0111

2017. október 2.

Kezdetben nehéz volt vele megtalálnom a közös hangot, de mostanra az egyik kedvenc korrektorom lett. A pattanásaimra használom és teljesen eltünteti őket. Nagyon meglepődtem. Sokkal jobban bevált mint eddig bármelyik krémkorrektor (pl catrice-t és bourjois-t használtam korábban). Szóval tényleg erős, jól fed, egyezik a bőrszínemmel, tartós (nálam egy sulis napot simán kibír 7-15ig). Kipróbálni mindenképp megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 2.

SzaboIzabella

2017. szeptember 27.

A szem alatti karikáimat szépen elfedte, jó, nem teljesen, de elégedett vagyok vele. Már többedik adagot vettem, a 20 - Matt Sand teljesen illeszkedik a bőröm színéhez

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

SVivi

2017. augusztus 29.

Ez a korrektor egy csoda! :) Egy barátnőm javasolta és abszolút megéri az árát. Nem bántja a bőröm, remekül fed és kevés is elég belőle. Gyakorlatilag az alap sminkem ebből áll csak az arcomon. Felkenem a problémás helyekre és egész nap fedm nem kell rákennem se alapozót se mást. De ha jól tudom már nem gyártják (legalábbis én nem látom egyik Essence polcon sem), ami nagy szívfájdalmam..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

Imthemoon

2017. augusztus 18.

Első korrektorom volt, az árát abszolút megéri, egész jól fed, könnyen eldolgozható, a matt honey árnyalat volt meg. Akiknek nincs sok pénzük sminktermékekre, ez ár-érték arányban tényleg verhetetlen, de én azóta Pupára váltottam, másokkal kísérletezem:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

hdoloresz95

2017. június 8.

A 03-as matt honey árnyalatot használom, szerintem nagyon jo, krémes, es könnyű eldolgozni is. A fedése nem tökéletes, de nekem ez is elég, viszont lehetne egy picit tartósabb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 8.

draculina

2017. április 22.

A legvilágosabb árnyalat is túl sötét a bőrömhöz :( Túl kemény, nehéz eldolgozni, de tartós. Viszont eltömíti a pórusokat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 22.

zahraa

2017. április 15.

Nagyon jo! Meglepoen tomor, ugyhogy szepen el kell dolgozni, de nagyon jol teszi a dolgat. Tobbszor ujravettem, bar most orulok hogy nincs ra szuksegem (lekopogom), de sokszor eletmento volt. Megerdemli az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 15.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Bisabolol

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.