Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: AshleeyTayloor, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. október 7.

Intenzív színű, hosszantartó szemceruza, fémes finissel

KuliKali

2015. november 1.

Asszem ennél rosszabb szemceruzával még nem találkoztam. Kb. olyan mintha grafittal karcolgatnám a szememet. A fekete van meg,ahhoz hogy egy halvány szürke vonal látszódjon ki kéne szúrnom a szememet. Hegyezni is alig lehet. Nagy csalódás. Ha valakinek bevált,tud valami trükköt,írjon.Kísérletet tettem a használatra kb 2x,szívesen megválnék tőle. A design-é az 1 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 1.

Lexiii

2015. október 8.

Sajnálom, hogy nem lehet már kapni, mert biztos újra venném, ha elfogynának. Négy árnyalat van meg: lila, kék, zöld, ezüst és arany. Nagyon krémes, nagyon pigmentált, gyönyörű színük van és tartós is. Nagyon fel tudja dobni az egyszerű fekete tusvonal + szempillaspirál sminket vagy egy füstös sminket, ha az alsó szempillasorba viszem el és elsatírozom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 8.

Lina14

2015. július 22.

Leárazva vettem meg a gold diggert(arany). A színe intenzív, szépen fog, és tartós. Mivel autómata, a hegyezés nehéz dió lesz illetve már egy használat után a hegye lekopott, mivel könnyen olvad. Lehet, hogy ezt tusecsettel fogom megoldani. De nagyon szép, és 350 forintot fizettem csak érte, így a kompromisszumok abszolút beleférnek

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 22.

Regi84

2015. július 9.

Igazából nem ezt akartam megvenni, hanem a sima vízálló ceruzát, úgyhogy kicsit mérges voltam, amikor megnéztem jobban, hogy mit is vettem. A csillámok, amikor teszteltem nagyon nem tetszettek és elég szürkésnek is tűnt, de azért vízvonalon adtam neki még egy lehetőséget. Eléggé meglepődtem, mert ott teljesen jól működik. Szép intenzív fekete és nem is kenődik el. Mégis jó, hogy ezt vettem meg.
Up: amióta kihegyeztem egyszerűen nem fog... Nem igazán értem, de így használhatatlan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 9.

sugarplumhellie

2015. június 29.

Kiárusításkor vettem meg az aranyat és az ezüstöt (meg a kéket a húgomnak), mindkettőt szeretem. Tusként nem próbáltam még ki, csak alsó szemhéjon kontúrnak, de úgy kiváló :) Kicsit sajnálom is, hogy kivonják, mert így ha elfogy, nem tudom újravenni majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 29.

hkitti

2015. április 5.

Zöldesbarna szememhez a 04 iron-hulk árnyalatú ceruzát használom, és bevált. Nagyon szép szín, egy rétegben is elég élénk hatású, és nem kenődik el! A hegye egyáltalán nem sérti a bőrt, nagyon puha állagú (talán pont ezért fogy nagyon gyorsan, sajnos). Kár, hogy leveszik az essence palettájáról.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 5.

dorisz93

2015. március 8.

Ez egyszerűen csoda! Nem is értem, miért vonják ki, és miért csak most fedeztem fel... na meg hogy miért csak ennyien értékelték?
Nekem annyira olajos az amúgy is rejtett szemhéjam, hogy szinte semmi sem tartós rajta, sajnos észrevettem, hogy az eddig egyetlen hatásos Etude House szemhéjalap is kezdi megadni magát pár óra múlva. :/ A tusvonalról meg aztán végképp lemondtam, mert minden felkenődött a mélyítővonalamba. Aztán a Rossmannban nézelődve válogattam az akciós Essence termékek közül, egyből kiszúrtam a lilát. Megvettem, kipróbáltam... csodálatos, nem mozdul semerre, idővel talán kicsit fakul a színe, de nem kopik olyan durván. Nagyon puha, géles állaga van, szuperül siklik, csak azt sajnálom, hogy mivel faragni kell, gyorsan fog fogyni... így aztán be is táraztam belőle most akciósan :) Megvettem mindegyik színt az aranyat leszámítva... Imádom az arany színt, de ez valami olyan árnyalat volt, ami kicsit fura nekem, nem állna jól.
A szürkés-feketével gondjaim akadtak, mert persze azt már kifosztották, azt hittem, nem kapok sehol, de szerencsére a Müllerben még nincsenek leárazva ezek a termékek, úgyhogy vettem egyet teljes áron is, biztos, ami biztos.
Végre egy termék, ami igazi áttörést hozott a sminkelési rutinomba. Így már bátran merek tusvonalat húzni, és nem kell azon stresszelnem, hogy félóránként csekkolnom és igazítgatnom kelljen. Sőt tavasszal nagyon trendi lesz a színes tusvonal, ennek külön örülök. Nekem ez a termék egy csoda, minden csillagot megér :) Remélem az Essence még visszahozza valamilyen formában.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 8.

agi.greendaygirl

2014. október 27.

a zöldet vettem meg glamour napokon. Régóta keresek olyan igazi középzöld szemceruzát, ami tartós is. Hát, ezt inkább mondanám kékeszöldnek, eyáltalán nem olyan, mint a csomagolása, és a hegyéből ítélt színnél jóval kékesebb felvíve :/ amúgy olyan közepesen pigmentált, párszor át kell húzni, hogy jó legyen a színe.Tartósságával nincs különösebb probléma, de a szín miatt csalódott vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 27.

PAncsi79

2014. szeptember 4.

No akkor jövök én is lelkesedni! :)
A 3 méteres állványok megjelenésekor vásároltam meg türkiz és lila színekben.
Szép színeik vannak, jól pigementált szemceruza, tartós, ahova kenem reggel, ott is marad estig! Egyetértek az előttem szólóval, kicsit mintha gyorsan fogyna, de nem vészes, az egyéb jó tulajdonságai miatt megbocsátom neki :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 4.

No akkor jövök én is lelkesedni! :)
A 3 méteres állványok megjelenésekor vásároltam meg türkiz és lila színekben.

Yubiri

2014. szeptember 3.

Csodálkozom, hogy még nem értékelte senki, pedig közkedvelt márka, jó áron!
Nekem kék színben van és imádom!
Amit ígér, maximálisan betartja, intenzív színű, fémes finissel, hosszan tart, nem kenődik, talán csak minimálisan. Egy csoda! Próbaképp vettem meg, hogy na jó, csak 1x...befektetek rá ennyi összeget, de nem bántam meg, mert tényleg szép! Megyek, és veszek belőle még egyet, mert sajnos egyetlen hibája, hogy gyakran kell hegyezni (én minden 2., 3. használatnál hegyezek) és így gyorsan fogy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 3.

Csodálkozom, hogy még nem értékelte senki, pedig közkedvelt márka, jó áron!
Nekem kék színben van és imádom!

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate