Essence

Ár:   400 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 799-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: melcsii, Módosítva: 2012. július 10.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 799

Ár: 799 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Anett0721

2018. szeptember 17.

Maximálisan jó termék. Ár/érték arányban a legjobb eddig! Tart, amíg este le nem mosom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

zsuzsakobli

2018. szeptember 17.

A kék változatát szoktam használni. Könnyű kezelni, egész nap tart, imádom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

A kék változatát szoktam használni. Könnyű kezelni, egész nap tart, imádom!

jvivi

2018. április 16.

Többször is újravettem már. Nekem bevált, szép egyenletes színe van, tartós, jó az ecsete és könnyű vele dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 16.

Reni666

2018. március 29.

nekem ez bevált ..tartós es ár - érték aranyban nagyon jo :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 29.

nekem ez bevált ..tartós es ár - érték aranyban nagyon jo :)

Bettii98

2018. február 4.

Olyan borzalmas :( egyáltalán nem vízálló,hiába van ráírva. A tusvonal cicás részénél berepedezik,kopik. Lemosásnál ilyen csomós darabokban jön le,mint a kínai szemhéjtusom,ami régen volt először és utoljára. Nem ajánlom senkinek sem,hogy megvegye.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 4.

kattja

2017. október 27.

Nagyon fekete, nagyon tartós, és elég sokáig elég! Én mióta sminkelek ezt használom, eleinte lehet hogy nehéz vele a tusvonal meghúzása, de nekem ezzel megy a legprecízebben. Én nagyon szeretem, már számtalanszor vettem újra. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 27.

bernadett96

2017. szeptember 28.

Erős,szìn ,szèp fedès.Tartós is.Viszonlag egyszerű vele dolgozni.Ami talán picit nedatìvum ès ezèrt nem 5 csillag nekem,mert nagyon folyós.De attól mèg nem váltanám le.Szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

vrita1998

2017. július 12.

Megvettem, használtam. Nekem mindig kirepedezett,nem bírt ki pár órát sem, aztán nem volt épp más termék a drogériába így kénytelen voltam újra megvenni. Mondván adok neki egy újabb esélyt. Sajnos nem változott semmit. Nekem nem jött be :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 12.

Fannsz

2017. március 23.

Nagyon tartós, egész nap csodaszép. Nem pereg le. Könnyen lehet vele vékony, íves vonalat húzni. Sokáig tart. Nem először veszem újra, a smink felszerelésem egyik alapkelléke!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 23.

Hencs

2017. március 23.

Folyékony tusok közül ezt a legkönnyebb használni, tartós is. Ami zavar benne, hogy rámegy egy kevés a pilláimra és úgy kell leszedegetni róla. Az előbbi miatt maradok a zselés tusomnál ami verhetetlen számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 23.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Felületi hártya képző anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.