Essence

Ár:   400 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 799-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: melcsii, Módosítva: 2012. július 10.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 799

Ár: 799 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Dyana91

2021. március 3.

Intenzív színe van és könnyű vele dolgozni, csak az a baj, hogy sajnos valamilyen anyag irritálta benne a szemem, így nem tudtam elhasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 3.

CrazyHairDontCare

2020. november 14.

Nem viccelek, majdnem tíz éve nem használtam tust, de ezzel olyan szépen és könnyen lehet dolgozni, hogy pár próbálkozás után flottul ment a cicaszem. A sima fekete van meg, eleinte nagyon szép mélyfekete, de hamar "kopik". Előnye: extra könnyen lemosható. Hátránya: nagyon nem ajánlott a hideg szél/allergia miatt bekönnyezni, ne adj isten tüsszenteni.

Legközelebb kipróbálom a vízálló változatát is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 14.

Legközelebb kipróbálom a vízálló változatát is.

Queen16

2020. november 10.

Nekem a kék valtozata van meg hogy tartos maradjon meg többen dicsérték a kéket, ma használtam elöször egyből ketòt vettem belőle mivel über pici! Az ecsete sok festéket vesz fel de ez nem zavaró anyira, amikor kihuzom az nehézkes ezért egy fél csillagot levonnék! Ár érték arányba az edigi legjobb tus! Elsőre sikerült vele olyan tusvonalat huznom hogy hordható simán gyakorlásra is jó és nem drága így ujra vehető, hamar megszárad, szépen lehet vele huzni a vonalakat, ami nem tetszik hogy neha lejön egyes helyeken es ujra kell tölteni, de amugx nagyon szép intenzív fekete, már most a kedvencem pedig csak elöször használtam, a filces tusokat és társait pedig elhagyom és lecserélem erre :) ajanlani tudom kezdőknek is!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 10.

vaszter

2019. szeptember 21.

Régóta használom. Kezdetben szépen fent volt bár a szemem sarkában mindig lejött. Később már lepatogott több helyen is.
Viszont az ecsete nagyon jó. Gyönyörű vonalat lehet vele húzni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

Viszont az ecsete nagyon jó. Gyönyörű vonalat lehet vele húzni.

Zsita

2019. szeptember 21.

Könnyű a használata, én ezzel tanultam meg tusvonalat rajzolni, de sajnos nekem nem vált be, nem lefolyik hanem egyszeűen felpattog és lepotyog. :/ talán pár órát kibir, igy ár-érték arányban jónak mondható

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

Anett0721

2018. szeptember 17.

Maximálisan jó termék. Ár/érték arányban a legjobb eddig! Tart, amíg este le nem mosom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

zsuzsakobli

2018. szeptember 17.

A kék változatát szoktam használni. Könnyű kezelni, egész nap tart, imádom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

A kék változatát szoktam használni. Könnyű kezelni, egész nap tart, imádom!

jvivi

2018. április 16.

Többször is újravettem már. Nekem bevált, szép egyenletes színe van, tartós, jó az ecsete és könnyű vele dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 16.

Reni666

2018. március 29.

nekem ez bevált ..tartós es ár - érték aranyban nagyon jo :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 29.

nekem ez bevált ..tartós es ár - érték aranyban nagyon jo :)

Bettii98

2018. február 4.

Olyan borzalmas :( egyáltalán nem vízálló,hiába van ráírva. A tusvonal cicás részénél berepedezik,kopik. Lemosásnál ilyen csomós darabokban jön le,mint a kínai szemhéjtusom,ami régen volt először és utoljára. Nem ajánlom senkinek sem,hogy megvegye.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 4.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Felületi hártya képző anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.