Best of Beauty 2019

Essence

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. október 9.

Friss, ragyogó és egészséges bőrképet adó alapozó vitamin komplexszel és áfonya lével - az egyenletes és makulátlan bőrért.

4 árnyalatban kapható

Ár: 1100Ft , Eladó: annaavarga
Állapot: 2szer próbált, túl világos a színe nekem. 10es fresh Ivory árnyalatban. , Helyszín: Szeged, fizetés: Fizetés: utalással, utalás után postázom a terméket :)
Ár: 1000 Ft , Eladó: kvin
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest (Lásd: a leírásban), fizetés: Posta, foxpost, személyes átvétel
annapnczl

Korcsoport: < 18
2019. július 17.

Sokáig keresgéltem itt az oldalon alapozókat, hogy melyiket érdemes megvennem, melyiken vannak a legjobb vélemények. Meg is találtam ezt az alapozót. Az ára nagyon jó, nagyon olcsó, ez is közrejátszott abban, hogy erre esett a választásom. Ez az első alapozóm. Az én bőrszínemhez tökéletes. Megvan a 20-as és a 30-as árnyalat is. (Utóbbit így nyáron használom, az előbbit pedig télre vettem.) Nagyon jó az állaga, az illata. A fedése közepes, de én nem is szeretem a magas fedésű alapozókat. Természetes hatása van, nem matt, de nem is túl fényes. Egészséges ragyogást ad, pont ahogy ígéri. Viszont a zsíros bőrűeknek nem biztos hogy ez a megfelelő választás, ugyanis nem matt, hanem fényes inkább, de teljesen természetes, azonban a zsíros bőrön nagyon ragyoghat. Valóban vannak benne apróbb csillámok, de szerintem egyáltalán nem zavaró módon, hanem pont annyira, hogy a sminket feldobja. Én nem tapasztaltam azt, hogy oxidálódott volna, de mindig nedves szivaccsal viszem fel, tehát ez is szerepet játszhat benne. Összességében nagyon örülök ennek az alapozónak, hogy tényleg ennyira alacsony áron van, és ennyire bevállt, főleg mert ez az első "példányom". Szerintem csodaszer, szinte ajándék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. július 17.

Cora0205

2019. június 25.

Az itt olvasott jó vélemények alapján vettem meg a terméket, de egy kissé szkeptikus voltam a kedvező ára miatt. Egyébként több Essence terméket próbáltam korábban, amikkel elégedett is voltam, de alapozóból mindig inkább a nagyobb márkák drágább alapozóit választottam.
Kellett egy "átmeneti alapozó" nyár elejére a még nem napbarnított de már nem is hófehér bőrömre, és erre esett a választásom. Egyáltalán nem bántam meg! Szuper termék, a festése közepes, de nekem nem is volt szempont, hogy erős fedésű legyen. Nagyon szépen eldolgozható, nincs maszk hatása, és a bőröm is jól bírta, nem pattogott ki, szóval nekem minden szempontból bejött! 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 25.

mnikc

2019. június 13.

Lehetne nagyobb a szinvalasztek , nekem is picit sotet a legvilagosabb szint , fedese kozepes , kellemes viselni , nem volt semmi borproblemam tole , az ara is szuper , az illata tetszik ,szerintem ha elfogy ujraveszem☺️

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 13.

kvin

2019. május 20.

A 20-as Fresh Nude (elvileg középső) árnyalatot vettem, gondoltam jó lesz a semleges, közepes-világos bőrömhöz, de még ez is ijesztően világos, "ázsiai" sárgás árnyalat!
Mivel ennyire nem passzol a szín, ezért csalóka lenne a fedéséről nyilatkoznom, hiszen eldolgozás előtt olyan, mintha kimaszkoltam volna magam, utána pedig alapból "átüt" alóla a bőröm. Az illata pedig kifejezetten irritálja a szaglószervemet, annyira "parfümös", de az én orromnak nem a jobbik fajtából...

Biztosan jó alapozó, másnak, mi nem passzolunk össze, ezért tovább adnám, ha valakit érdekel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 20.

lucisunderground

2019. május 16.

Nekem eddig ez az alapozó vált be legjobban a zsíros pattanásos, de vízhiányos bőrömre.Imádom.Az összetevői miatt próbáltam más alapozókat is de egyik sem ért a nyomába.Amúgy a niacinamide szupi benne.A fedése is jó,nem hagy maszk hatás,de szépen eltünteti a csúnya foltokat.Az ára is nagyon jó.Fresh nude árnyalatom van.A bőröm kicsit sárgás árnyalatú, passzol hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 16.

szabonikolett120

2019. május 8.

Ár/érték arányban teljesen jó. Az illata kellemes,a fedése közepes. Hidratál egy kicsit.A színválaszték lehetne kicsit nagyobb is mert a legvilágosabb árnyalat is egy cseppet sötét nekem. De majd jó lesz nyáron.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 8.

szalayeva

2019. április 10.

Kellemes az állaga, nem zsírosít, viszont sajnos nem fed tökéletesen.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 10.

Kellemes az állaga, nem zsírosít, viszont sajnos nem fed tökéletesen.

adrienn9513

2019. április 6.

Nincs túl erős fedése, de hétköznapra teljesen elegendő. Tartóssága is elég jó, újra vevős alapozó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 6.

SPetrus94

2019. április 6.

Teljesen rendben van ez a kis alapozó, már a második üveggel veszem. Közepes fedésű, jó érzés viselni és az ára is nagyon kedvező. A kategóriájában szerintem toronymagasan vezet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 6.

curlsandcurves

2019. április 2.

Nagyon jó alapozó lenne, közepes a fedése, ami a nem túl problémás bőrömre tökéletes. Nem szárít, sőt megkockáztatom, hogy hidratált is egy kicsit. A nap végére azért megkopott itt ott, de ez nálam állandó jelenség, mert sokat nyúlok az arcomhoz. Az egyetlen igazi probléma vele, ami miatt nem fogom újravenni, hogy a legvilágosabb árnyalat is sötét az én világos bőrömhöz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Retinyl Palmitate, Tocopherol, Niacinamide, Ascorbyl Palmitate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0