Essence

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. október 9.

Friss, ragyogó és egészséges bőrképet adó alapozó vitamin komplexszel és áfonya lével - az egyenletes és makulátlan bőrért.

4 árnyalatban kapható

Ár: 600 ft , Eladó: ANDREAA
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: ajánlott posta, foxpost vagy személyesen átvehető Nyíregyháza Korzónál

little.shana

2020. július 30.

Egyik kedvenc alapozóm. Gyönyörű, egészséges semi-matt finise van, közepes fedéssel - de építhető, szóval el lehetne túlozni is. Nekem szépen rajtam marad, egész nap jól néz ki. A legvilágosabb árnyalat kb jó picit túl erős sárga rajtam, neutrálisabbá teszen néha, de ha meleg színnel viselem jól áll és nem akkora azért a különbség. Szeretem, valószínűleg újra fogom még venni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 30.

csiges

2020. július 1.

10 Fresh Ivory árnyalat
Nagyon tetszik benne, hogy remek a fedése! (Bár emiatt ha sokat teszek fel maszk-szerűvé válik.) Nem mutatja a hegeket az arcomon, és nagyon tetszik az állaga és az üvege is.
Ami nem tetszik benne, hogy a legvilágosabb árnyalat is sötét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 1.

10 Fresh Ivory árnyalat
Ami nem tetszik benne, hogy a legvilágosabb árnyalat is sötét.

NikolettaFarkas

2020. június 28.

Nagyon szeretem.Eloszor az uvege tetszett meg,illetve hogy vitamin komplexet tartalmaz.Konnyu alapozo,finoman egyenletesen fed es az araval is megvagyok elegedve.Mar tobbszor vettem ujra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 28.

Noncs

2020. május 19.

Nagyon szép finishe van, nem maszkos, nem emeli ki a száraz részeket. Egy munkanapot egész jól kibír, nem kopik le feltűnően. Sajnos a legvilágosabb árnyalat is elég sötét, ezért nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 19.

Fanni0306

Korcsoport: < 18
2020. május 8.

Nagyon szeretem, egészséges hidratált hatást ad a bőrnek, én nyáron szeretem használni, viszont sajnálom hogy a legsötétebb árnyalat nyáron egy picit világos pedig alapból nagyon fehér a bőröm,de szépen barnulok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. május 8.

zori

2020. január 4.

Ezelőtt nem szerettem de most a catrice pórus feltöltő primerével használom és egész nap matton fent marad. Megéri az árát, könnyed érzés a bőrömön. Viszont egyik nap kerestem dm-ben is és rossmannban is de nem találtam, remélem csak pont kifogyott mindkét helyen. 🙃

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 4.

Erika80

2019. december 25.

2019. okt. 14.: Végre egy olyan alapozó ami nem maszk hatású és egészséges, szép bőrképet ad, mindezt minimális összegért cserébe. Egységessé teszi az arcom és természetes fényt kölcsönöz. Nekem tökéletesen működik a bőrömmel, tény, hogy aláhidratálok. Púdert is csodálatosan el lehet rajta oszlatni, a highlightert és bronzosítót szintén. Biztos, hogy ez is, mint minden egyéb más termék, nem kompatibilis mindenki bőrével. Ezért jó, hogy annyi féle található a boltok polcain. Az ár pedig nem feltétlen tükrözi a minőséget. Nekem egyelőre tökéletesen megfelel.

Update: Azért biztos van ennél jobb alapozó, de ilyen árfekvésben nem sok lehet. Én fixálót is használok és így nekem szinte egész nap tartott. A nap végére kopott meg. 10 órát volt rajtam, egyes részeken közelről látszódott csak, hogy itt-ott ledörzsöltem belőle. Télre jó, de azt hiszem ha melegebb időben használnám, nagyon fényes fejem lenne tőle. Csakis száraz bőrűeknek ajánlott használni! Nekem téli időszakban pont megfelelő. Átfényesedik, egy piciny újrapúderezés lehet elkel néha, de én nem szeretem ha full matt fejem van. Maradnak a csillagok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 25.

tátombák

2019. december 14.

Kifutó szériásként vettem meg, és a sárga 'kiárusítás' cetli hamarabb megbabonázott, mint hogy észrevettem volna, hogy ez nem kifejezetten zsíros bőrre való. Csak mattító hatású alapozókat használok, de úgy voltam vele, hogy ha már megvettem, akkor teszek egy próbát. Megijesztett, hogy nagyon apró csillámok vannak benne, zsíros bőrre ugye ez nem szerencsés, de meglepetésemre szinte nem is lászódik, púder alól meg végképp nem üt át. Szép egységes finise van, ecsettel szépen eloszlatható, kellően tartós, gyakran nyúlok érte.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 14.

Mandy133

2019. november 29.

Jó alapozó, kb közepes fedéssel, de inkább száraz bőrűeknek ajánlanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 29.

Jó alapozó, kb közepes fedéssel, de inkább száraz bőrűeknek ajánlanám.

vszlau

2019. október 21.

Anyósomtól kaptam, de nem lett jó a szín.
Egy napot volt rajtam, de kb 2 óra után teljesen lejott az arcomról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 21.

Anyósomtól kaptam, de nem lett jó a szín.
Egy napot volt rajtam, de kb 2 óra után teljesen lejott az arcomról.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Retinyl Palmitate, Tocopherol, Niacinamide, Ascorbyl Palmitate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0