Essence

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. október 9.

Friss, ragyogó és egészséges bőrképet adó alapozó vitamin komplexszel és áfonya lével - az egyenletes és makulátlan bőrért.

4 árnyalatban kapható

Ár: 1100Ft , Eladó: annaavarga
Állapot: 2szer próbált, túl világos a színe nekem. 10es fresh Ivory árnyalatban. , Helyszín: Szeged, fizetés: Fizetés: utalással, utalás után postázom a terméket :)
zori

2020. január 4.

Ezelőtt nem szerettem de most a catrice pórus feltöltő primerével használom és egész nap matton fent marad. Megéri az árát, könnyed érzés a bőrömön. Viszont egyik nap kerestem dm-ben is és rossmannban is de nem találtam, remélem csak pont kifogyott mindkét helyen. 🙃

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 4.

Erika80

2019. december 25.

2019. okt. 14.: Végre egy olyan alapozó ami nem maszk hatású és egészséges, szép bőrképet ad, mindezt minimális összegért cserébe. Egységessé teszi az arcom és természetes fényt kölcsönöz. Nekem tökéletesen működik a bőrömmel, tény, hogy aláhidratálok. Púdert is csodálatosan el lehet rajta oszlatni, a highlightert és bronzosítót szintén. Biztos, hogy ez is, mint minden egyéb más termék, nem kompatibilis mindenki bőrével. Ezért jó, hogy annyi féle található a boltok polcain. Az ár pedig nem feltétlen tükrözi a minőséget. Nekem egyelőre tökéletesen megfelel.

Update: Azért biztos van ennél jobb alapozó, de ilyen árfekvésben nem sok lehet. Én fixálót is használok és így nekem szinte egész nap tartott. A nap végére kopott meg. 10 órát volt rajtam, egyes részeken közelről látszódott csak, hogy itt-ott ledörzsöltem belőle. Télre jó, de azt hiszem ha melegebb időben használnám, nagyon fényes fejem lenne tőle. Csakis száraz bőrűeknek ajánlott használni! Nekem téli időszakban pont megfelelő. Átfényesedik, egy piciny újrapúderezés lehet elkel néha, de én nem szeretem ha full matt fejem van. Maradnak a csillagok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 25.

tátombák

2019. december 14.

Kifutó szériásként vettem meg, és a sárga 'kiárusítás' cetli hamarabb megbabonázott, mint hogy észrevettem volna, hogy ez nem kifejezetten zsíros bőrre való. Csak mattító hatású alapozókat használok, de úgy voltam vele, hogy ha már megvettem, akkor teszek egy próbát. Megijesztett, hogy nagyon apró csillámok vannak benne, zsíros bőrre ugye ez nem szerencsés, de meglepetésemre szinte nem is lászódik, púder alól meg végképp nem üt át. Szép egységes finise van, ecsettel szépen eloszlatható, kellően tartós, gyakran nyúlok érte.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 14.

Mandy133

2019. november 29.

Jó alapozó, kb közepes fedéssel, de inkább száraz bőrűeknek ajánlanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 29.

Jó alapozó, kb közepes fedéssel, de inkább száraz bőrűeknek ajánlanám.

vszlau

2019. október 21.

Anyósomtól kaptam, de nem lett jó a szín.
Egy napot volt rajtam, de kb 2 óra után teljesen lejott az arcomról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 21.

Anyósomtól kaptam, de nem lett jó a szín.
Egy napot volt rajtam, de kb 2 óra után teljesen lejott az arcomról.

nikyptk

2019. október 14.

Őszintén nem értem a sok pozitív véleményt. Pupa BB krémről szerettem volna így ősszel egy közepes fedésű nem maszkos hatású alapozóra váltani. Az itteni vélemények alapján erre esett a választásom. A lehető legrosszabb döntést hoztam. Borzalmas ez az "alapozó". Alapvetően nekem csak a bőrszínem egyesítéséhez, kisebb bőrhibák elfedéséhez van szükségem alapozóra ritkán küzdöm pattanásokkal de még erre is alkalmatlan. Fedése egy nagyon gyenge közepes, semmilyen korrektorral, púderrel nem működik, szó szerint ledobja magáról darabokban. Egész nap húzódott az arcom tőle émelyített az "illata", borzalmasan néztem ki már az alapozó felvitelét követő 3. órában. Na erre mondják, hogy olcsó húsnak híg a leve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 14.

livia0

2019. szeptember 25.

Nekem nagyon sokáig kedvenc alapozóm volt, rengeteget használtam el belőle, viszont egy időre váltottam. Az állaga a színe az illata minden tökéletes és passzol. (20-as árnyalatot használtam télen, nyáron pedig barnulás esetén a 30-as árnyalattal keverve használtam) Imadom:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

Lengyelnicc

2019. augusztus 23.

Szerintem is nagyon jó kis alapozó. Akciósan vettem, ennyi pénzért ajándék. Simán veri a drágábbakat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 23.

Ayanna

2019. augusztus 3.

Végső elkeseredésemben megvettem ezt az alapozót (előtte nem olvastam utána). Száraz, sápadt bőröm van (nem hófehér, hanem egy nagyon-nagyon világos sápadt sárga), és erre alapozót találni egy lehetetlen küldetés. De ez az alapozó nagyon jó! Szépen mutat a bőrömön, természetes hatása van, nem túl erős fedéssel. A legvilágosabb árnyalata talán egy icipicit sötét nekem, de egyáltalán nem vészes. Remélem nem fogják kivonni egyhamar a forgalomból, mert nem tudom, mi lesz akkor velem :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 3.

annapnczl

Korcsoport: < 18
2019. július 17.

Sokáig keresgéltem itt az oldalon alapozókat, hogy melyiket érdemes megvennem, melyiken vannak a legjobb vélemények. Meg is találtam ezt az alapozót. Az ára nagyon jó, nagyon olcsó, ez is közrejátszott abban, hogy erre esett a választásom. Ez az első alapozóm. Az én bőrszínemhez tökéletes. Megvan a 20-as és a 30-as árnyalat is. (Utóbbit így nyáron használom, az előbbit pedig télre vettem.) Nagyon jó az állaga, az illata. A fedése közepes, de én nem is szeretem a magas fedésű alapozókat. Természetes hatása van, nem matt, de nem is túl fényes. Egészséges ragyogást ad, pont ahogy ígéri. Viszont a zsíros bőrűeknek nem biztos hogy ez a megfelelő választás, ugyanis nem matt, hanem fényes inkább, de teljesen természetes, azonban a zsíros bőrön nagyon ragyoghat. Valóban vannak benne apróbb csillámok, de szerintem egyáltalán nem zavaró módon, hanem pont annyira, hogy a sminket feldobja. Én nem tapasztaltam azt, hogy oxidálódott volna, de mindig nedves szivaccsal viszem fel, tehát ez is szerepet játszhat benne. Összességében nagyon örülök ennek az alapozónak, hogy tényleg ennyira alacsony áron van, és ennyire bevállt, főleg mert ez az első "példányom". Szerintem csodaszer, szinte ajándék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. július 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Retinyl Palmitate, Tocopherol, Niacinamide, Ascorbyl Palmitate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0