Essence

Ár:   649 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2016. szeptember 16.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Limitált kiadás

KataViki

2016. június 17.

Kettő van belőle, nekem a színei nagyon tetszenek, nem zavar hogy matt, és bár én elég bénán lakkozom, ami inkább gond, hogy hamar lepattogzik.. De jópofa hogy illatos. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 17.

habibi

2016. május 15.

A zöldet leszámítva mindegyik megvan. Szeretem, mert aránylag gyorsan szárad, matt - engem a fényes lakkok zavarnak - és bár néha bekábulok az illatától, van, hogy azt veszem észre, hogy az ujjaimat szagolgatom :D Az illata tehát tartós, viszont eszméletlen nehéz szépen felkenni és másnapra lepattog.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 15.

Black Fairy

2015. október 24.

Nekem a harmadik van meg, a színe gyönyörű, szaténos, az illata is nagyom finom, gyorsan szárad, csak sajnos csíkoz...:/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 24.

andrea91

2015. augusztus 11.

Nekem a 3. van meg, a rózsaszín. A színe nagyon tetszett elsőre, de masodik hasznalatnal mar ki is abrandultam, kozhelyesnek hat most a kezemen..:) Én szaténnak nem nevezném sajnos, ez sokkal inkább matt. A Catrice szatén sokkal jobban szuperált ami a finisht illeti, a zoya szaten az amire szerintem a legjobban hasonlit a finishe. Két rétegben a fedése teljesen jó, es nekem az ecset is tetszik, valojaban könnyebb dolgozni vele, mint a zoya val. Több színt nem vennék belole, mert egyik sem az igazi - nekem ezek a vidám pasztelles színek maradjanak csak krémesek-fényesek;). Ha lenne valami tejeskave szin, arra szivesen beneveznek. Ja és Tényleg van valami fura sütibaba szeru(!) illata ha mar megszáradt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 11.

snowyfairy

2015. augusztus 11.

A You're mint blowing van meg. Tetszik a színe. Viszont tényleg nem szaténos, sokkal inkább matt hatású (ami persze nem zavar). Mivel matt lakk ezért gyorsan szárad, 2 rétegben fed. A finise tényleg a cukorkára emlékeztet, plusz a száradás alatt mentolos Orbit rágó illata volt.

Marcsi8909

2015. augusztus 6.

Az első gondolatom az volt, hogy "legalább nem olyan rossz, mint a Me & my kollekciós menta"...
Az ecsetet most sem találták el, és ennek sem igazán tetszik az állaga, de tény, hogy közel sem olyan csíkos 2 rétegben, mint az. Az viszont meglepett, hogy matt lakk létére, ennyire lassan szárad. Igazán nem is tetszett a mattsága, és inkább sima fedőlakkal fixáltam. No most úgy hangzik, mintha minden rossz lenne, de amúgy egy teljesen átlagos lakk, nem a legszebb matthatással, de tényleg jó kis világos mentaszínnel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 6.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Színezék. Piros.