Essence

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: angi9207, Módosítva: 2017. július 17.

"Az új kompakt alapozó azonnali hibátlan végeredményt nyújt. A beépített szivacsnak és tükörnek köszönhetően, a krémes por textúra könnyen felvihető és eldolgozható még akkor is, ha éppen úton vagy."

4 árnyalatban kapható

Wikca

2021. április 18.

Nagyon szárít, alig fed. A felvitele nehézkes, talán ütögető, pamacsoló mozdulatokkal lehetséges. Maga az elképzelés a tükörrel és a kis szivacs tartó résszel viszont egész jó, csak a tartalma nem lett az.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 18.

dizabella01

2018. február 15.

Hát ez semmire sem jó sajnos. Kiárusításon vettem 350 forintért.
Az "alapozó" vagy micsoda, ami benne van rémes, semmit sem fed, beleül a ráncokba, kiemeli a száraz részeket, a szivaccsal nem is lehet használni.
A doboza viszont praktikus, hiszen tükör is van benne, na de tükörért és egy szivacs darabért (mert ami benne van egyenlő a nullával) nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 15.

Hát ez semmire sem jó sajnos. Kiárusításon vettem 350 forintért.

hadri

2018. január 26.

Egyet majdnem elhasználtam, de annyira szárít, hogy télen sajnos nem tudom használni. Extra zsíros bőrre ajánlom, nyáron nekem nagyon jó volt, szépen mattított. Van benne tükör, a csomagolása táskabarát, kiárusításon 350 ft-ot fizettem érte, annyit abszolút megért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 26.

Nicool89

2018. január 15.

Jo hogy mar nem gyártják, egy borzalom.
Többször is neki futottam használni es most utoljára, mert a kukában landolt végül. A rancokba beleul, foltosan terül el a bőrömön, egyszerűen öregiti a bort. Semmi jot nem tudok róla elmondani, csak rosszat es soha tobbe impulzus vásárlás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 15.

Jo hogy mar nem gyártják, egy borzalom.

Kasumi

2018. január 2.

350 forintért jutottam hozzá. Nagyon jó, hogy van hozzá szivacs és tükör. Kicsit nehéz a felvitele, azonban ha vizes szivaccsal használom akor nagyon egyenletesen tudom eldolgozni. Én elégedett vagyok a termékkel. Szépen elfedi a fekete kis mitesszereket az orromon es az arcom pirosas árnyalatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 2.

Csipetke

2017. október 19.

Én most akciósan jutottam hozzá. Már vagy a harmadik alapozóm de ennyiért nem tudtam ott hagyni a polcon. Gyönyörű ez a csomagolás és nagyon nagyon praktikus is. Egybe van minden a tükör a szivacs. Mióta meg van a táskám lakója jól jön a munkahelyemen napközben. Egy kicsit nehéz a felvitele de ha már meg van akkor szuperül fed. Kell fölé púder mert egy idő után elcsúszik. De ezt elnézem neki simán. Így szerintem nagyon tartós. Kár, hogy eddig nem találtam meg ezt az alapozót mondjuk eggyel világosabb árnyalatban is. Mondjuk jó még ez a szín amíg tartom a nyári bőrszínemet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 19.

Bodocsevelin

2017. szeptember 28.

Sajnos nekem nem vált be nehéz a felvitele :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

Sajnos nekem nem vált be nehéz a felvitele :(

Lunora

2017. szeptember 20.

Leárazáson vettem. Ha eredeti áron jutottam volna hozzá tuti kiakadok.
A legkisebb ráncokat, szárazfoltokat borzasztóan kiemeli. Egyáltalán nem tartós. A csomagolása tetszik. És sajnos ennyi jót tudok mondani.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 20.

Leárazáson vettem. Ha eredeti áron jutottam volna hozzá tuti kiakadok.

sildi

2017. augusztus 20.

350-es leárazáson vettem, ennyi pénzért szerintem ajándék. Mindenképp kell fölé púder, mert egyébként elmászik, de jól fed, és tetszik az állaga is. A hozzá tartozó szivacs is tökjó, habár ha teljes áron vettem volna meg, nem lennék ilyen elégedett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 20.

Unix

2017. július 7.

Nem tartós egyáltalán egy-két órát ha kibír és a textúrája olyan hogy belemegy a pórusokba és az apró ráncokba.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate