Essence

Ár:   1149 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: agica0723, az összetevőket feltöltötte: gabcsyyii, Módosítva: 2015. március 25.

2013 júniusi-júliusi trendkiadás

"London eye: finom bézs, puha rózsaszín, intenzív menta, meleg bronz arany, világos pink és friss türkiz zöld. A bőséges választék ebben a szemhéjpúder palettában garantáltan kényeztet, ha éppen úton vagy és nélkülözhetetlen azoknak a lányoknak, akik szeretik a változást. Egy sminkelési útmutatót is tartalmaz, két különböző városi smink stílushoz. "

HNReni

2018. június 25.

Közepesen pigmentált, de szép fényes. Hétköznapi sminkhez megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 25.

Közepesen pigmentált, de szép fényes. Hétköznapi sminkhez megfelelő.

Alexia

2017. április 28.

Csalódtam, mert kb 2 szín (zöld és rózsaszín) aminek volt színe, de azok meg nem olyanok voltak amiket igazán ki tudtam volna használni. :( Szerencsére ajándék volt a Müllerben. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 28.

KuliKali

2016. november 2.

Táskába-dobós palettám,annak megteszi. Egy hétköznapi gyors "csak legyen valami" sminkhez elég,de nem egy túl jó paletta. Nem olyan szép élénkek a színek mint a csomagolásban,inkább a fényük jelentős. A barna pl alig látszik,pedig mélyítővonalba tettem,hát nem jött be. Praktikus kiszerelés,nem túl jó termékek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 2.

aranypáva

2015. december 12.

Jó kis paletta, nagyon jól kombinálható színekkel. A bézs és a púder árnyalatok miatt vettem meg, szépen fel lehet vinni, jól eldolgozhatóak. Nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 12.

v.alexandra27

2014. december 24.

Még a Müllerben kaptam ajándékba a három méteres állvány érkezésekor, igazából nincs vele bajom, de nem is tetszik annyira. A színek nemigen pigmentáltak, és nagyon csillogó mind, amit én annyira nem szeretek. Az árához képest azért nem rossz, el lehet használni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 24.

t.magashazytimi

2014. október 28.

Régebben nagyon szerettem ezt a kis palettát ,de ma már inkább a natúrabb barnás árnyalatokhoz húz a szívem,de ettől függetlenül 5 csillag

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 28.

profectuscat

2014. augusztus 8.

Nyaralásra is viszem magammal, annyira visszafogott, igazán nyári, üde, fényes színek. Szerintem pont jó, hogy nem erősen, túlzottan pigmentált, az ecset is kicsit nehezen veszi fel valamiért ezt a terméket, de szerintem ezek a színek leginkább arra, jók, hogy kis színt, fényt adjunk a szemhéjnak. Nálam tuti befutó így nyáron :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 8.

Laura

2014. június 11.

A Cosmopolitanhoz volt. Szép színek, jó az allaguk de nem túl pigmentált. De hétköznapokra teljesen jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 11.

bogibooo

2014. június 11.

Egész jó kis paletta, egy szín (matt bézs) kivételével mindet tudom használni a hétköznapi sminkemhez. Nem a legtartósabb, de minimális korrigálással szépen helyt áll. Az applikátor felejtős.
3 és 4 között hezitálok, az 500 huf menti meg..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 11.

3 és 4 között hezitálok, az 500 huf menti meg..

sabrirory

2014. április 22.

Még ajándékba kaptam. Nagyon tetszenek a színei, nem annyira erősen színeznek, és ezt nagyon szeretem benne. A kialakítása nagyon bejön, egész nap elszórakoznék a nyitogatásával :D Ecsettel használom, nem az applikátorral.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 22.

Hidratálók: Magnesium Stearate